reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

patrycja 6 weidera hmmm.... hehe nie dam rady tego jestem strasznym leniem :D:D:D

EWI to mi sie podoba

Umi trzymamy kciuki za Kacperka niech szybko wraca do formy

Kurde Kuba jak probuje raczkowac staje m.in. na glowie moze sobie cos zrobic wasze maluchy tez tak robily???? Pomozcie bo sie martwie :(
moja Perła nie chce raczkowac nie umie więc ten problem jest mi obcy=)
Myszka usnęła niedawno. Mąż z bratem jego robili z elektrycznością u nas. Bałagan niezły mam nadzieję że mąż sobie go sprzątnie.

Ale mam smaka na piwko zimne=P
 
reklama
Clio ja Ci zazdroszczę. Mi zostały co prawda tylko 3 kg do zrzucenia, ale za to mam małą piłkę z różowym rozstępem zamiast brzucha:crazy:

umi zdrowia dla Kacperka.

Muszę się jeszcze pochwalić, że odpadł nam dzisiaj pępuch ;-)

o to ekstra:-D Maja jutro już będzie miała dwa tyg, boże jak ten czas leci... to samo z clio :)
tak nie dawno jeszcze czekałyśmy na wieści od was, kiedy pojedziecie do szpitala, teraz czekamy na ixi i misie

a Ty lolkak po cesarce jesteś? z tego co mi się kojarzy? jak tak to napisz jak tam Twoja sprawność ruchowa pod względem brzucha, rana, szwy itd bo w sumie nie wydaję mi się żebyś pisała coś o tym jak przez to przeszłaś.

Ja właśnie się dowiedziałam że teściówka zasugerowała mojemu A. żebym może została z dzieckiem u siebie(bo na razie tak do końca nie mieszkałam z nimi na stałe)... heh... nieźle się podobno pokłócili o to i nie tylko o to... nie wiem co mam teraz zrobić...:/ jak się zachowywać, jak mam teraz pojechać do nich do domu:/ już ostatnio widziałam że coś z nią nie tak, i źle tam się czułam:/ jak intruz...

MASAKRA takie sceny pod sam koniec ciąży urządza...:( albo nie daj boże pomyśli że to jeszcze ja A. nastawiam przeciwko niej:(
 
lolak gratuluje pępucha ja też sie tak męczyłam a jak odpadł to myślałam ze go :-purwałam :-p ja sie po porodzie jeszcze nie ważyłam ale z 60 mam na pewno jeszcze i 4kg zostały do zrzucenia jutro sie zważę

paulqa24 na początku zapomnisz co to tv i internet a potem juz spokojnie mnie jest ciężko wybrać czy na forum wejść czy odespać czy coś w domu zrobić :-p:sorry2: ale miesiac to jest taki skok w rozwoju noworodka że szok :szok: a motywacje będziesz miała i trzymaj sie tego ze wszystko będzie dobrze :-) ja za ciebie kciuki trzymam :tak:



tutaj dzisiejsza kąpiel która sprawia ze moje dzieciatko jakieś moce i energia wstępują :sorry2:
 
hej:)
u nas stara bida:) wpadlam na chwile bo zaraz chyba w kime lece:)

mi Alan do ok 5 mies pozwalam na tv,internet,spokojny byl ze az w szoku bylam ze takie dzieci istnieja:)
Teraz za to mam co raz mniej czasu an cokolwiek bo musze tego czorta pinowac bo wlezie wszedzie i ttrzeba pilnowac by na schody nie polecial,a bramki nei ma zamiaru nakladac bo chce by sie nauczyl ze nie wolno tam isc:) moi rodzice cala trojke wychowali bez bramki to ja tez dam rade:)
 
fikusku w takim razie rzycze wytrwalosci, i na pewno sie uda, wiem tez ze to moze troche glupie i moze nie odpowiedzialne, ale moim zdaniem powinnas pozwolic mu sie troche przyuczac do tych schodow, bo to jednak nie odzowny element waszego domu, a jak nie spadnie/ nie przewroci sie na nich to nie zrozumie, ( oczywiscie tak zeby mu sie powazna krzywda nie stala, ale zdarte kolano moze by zapalilo zaroweczke w glowie ze hmm no tak, mama mowila zebym nie wchodzil bo jestem za maly i moge sobie zrobic kuku. Nie ograniczaj go bo to na pewno nie zda egzaminu, a nabieranie doswiadczen od malego jest moim zdaniem bardzo dobre i najbardziej uczy samodzielnego myslenia:))

Clio to widze ze wazylas podobnie do mnie, ja teraz waze 64kg, ale troche mnie martwi to ze przytylam tylko 9kg do tej pory, kazdy napchal mi do glowy ze 15kg to minimum musze przytyc.:/ i nie wiem teraz co myslec... to ostatni miesiac i zastanawiam sie czy dam rade jeszcze przytyc... duzo jem, tzn malo ale czesto bo straszne niestrawnosci mnie mecza:/
A co do motywacji to chyba nie bedzie problemu, juz A. mnie zmotywuje :D on na pewno nie pozwoli mi sie nie wiadomo jak zapuscic:p

Dobranoc :*
 
hej ja tylko na chwilke wpadam i melduje ,ze jeszcze sie nie rozpakowalam chociaz musze odpoczywac duzo zeby wczesniej nie urodzic bo malenstwo ma nisko glowke bardzo i moze wyjsc w kazdym momecie jestesmy spakowani do szpitala i czekamy ;)
ogolnie czujemy sie oki tylko czasem mamy skurcze!!
clio twoj synus jest tak slodki ze az sie swojego malenstwa nie moge doczekac ciekawe czy chlopiec czy dziewczynka i w koncu jak bedzie wygladac dzis sie smialam z marcinem ze bedzie wybuchowa mieszanka po mnie i po nim heh
pozdrawiam cieplutko
 
reklama
PaulQa I co? znalazłaś jakiś prezent? :-D:-D:-D Ty cwaniaro :-D Chyba się mnie boisz, co? A czemu ktg w takim okresie w którym Ty jesteś miałoby być nienormalne. Został ci już tylko miesiąc przecież. A co do przybierania na wadze to sie ciesz. nie mas zżadnych powodów do zmartwień. ( kg to jeszcze normalny przyrost. niektórzy nawet tyle nie przybierają na wadze.
Mariola Oj. Mareczek non stop na głowie stawał, fikołki robił. Dziecko niby giętkie jest ale zawsze bezpieczniej pilnować żeby tego nie robiło.
Lolak gratuluje odpadnięcia pępuszka.
Clio ALeks jest przesłodki.

A teraz zmykam spać. Dobranoc Wszystkim.
 
Do góry