reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
a ja się muszę pochwalic że moja córcia częściej stoi samodzielnie dziś chyba z 6 razy=) po kilka sekund ale to bardzo wielkie sukcesy=) a jak się cieszyła jak jej brawo biłam i jak widziała moją radośc=) to ją motywowało do większych starań=D

Vegas ja czekam na ten moment aż Kuba mi sam wstanie no ale jeszcze ma czas :):):):) Gratulacje dla córci :)
 
ja z Małą sporo cwiczę a poza tym zauważyłam jak wielkie znaczenie mają paputki w jakich chodzi /podeszwy/. Nie mogą się ślizgac oczywiście i powinny miec wg mnie twardą podeszwę /są też paputki z miękką podeszwą dla dzieciaczków - w tych Mała też mi się ślizgała/. Najlepiej byśmy dywany mieli ale mamy albo panele albo płytki.
 
Dziewczynki i witam sie juz do siebie po wsyztskim! odpoczywam bo plecy mnie bola. malutka ma swoj kacik z zabwakami a w ogole to biega po calym mieszkaniu! tu mamy 50m jest duzo wieksza roznica i znow parter ale tak dobrze sie tu czuje ze moglabym tu juz zawsze mieszkac heheheh
 
Daff super że już na swoim. Odpoczniesz od mamy hehe=)

Szukam i szukam kozaczków dla Małej na Roczek. Nic fajnego w naszych sklepach jeszcze nie znalazłam a na allegro jedne są całkiem całkiem ale cena w kosmos hehe. Tak czy siak szukam dalej=) Płaszczyk /taka jakby pelerynka/ jest rajtuzki są teraz jakąś ładną sukienkę upatrzyc ale to jak kozaczki będą=)
 
Ostatnia edycja:
Witam, przepraszam, ale nie mama mozliwosci nadrobienie. U mnie fatalnie masa problemow z ktorymi sobie nie radze przy okazji jestem chora i przez to wszystko nie mama na nic ochoty.
W sumie to chcialam powiedziec, ze zyje nie wiem czy mnie jeszcze ktos pamieta hehe

Kuba probuje raczkowac, a raczej robi cos co mozna skojarzyc z proba raczkowania
Trzymajcie sie kobitki
 
Witam, przepraszam, ale nie mama mozliwosci nadrobienie. U mnie fatalnie masa problemow z ktorymi sobie nie radze przy okazji jestem chora i przez to wszystko nie mama na nic ochoty.
W sumie to chcialam powiedziec, ze zyje nie wiem czy mnie jeszcze ktos pamieta hehe

Kuba probuje raczkowac, a raczej robi cos co mozna skojarzyc z proba raczkowania
Trzymajcie sie kobitki

hej ja cie pamietam!!!
to wspolczuje choroby, a maly zdrowy chociaz??
trzymam za was kciuki:)

a ja sie witam co tu taka cisza??
ja siedze sama:D mama zabrala Olka na dzialke i mam chwile ale musze sie ogarnac wiec lece zajrze pozniej! aha i musze do K. zadzwonic , ma dzis urodziny:)
 
Daff super że już na swoim. Odpoczniesz od mamy hehe=)

Szukam i szukam kozaczków dla Małej na Roczek. Nic fajnego w naszych sklepach jeszcze nie znalazłam a na allegro jedne są całkiem całkiem ale cena w kosmos hehe. Tak czy siak szukam dalej=) Płaszczyk /taka jakby pelerynka/ jest rajtuzki są teraz jakąś ładną sukienkę upatrzyc ale to jak kozaczki będą=)

odpoczne na pewno:) ja kozaczki dla małej mam:) nawet nie wiedzialam ale kiedys dostalam torbe z ciuszkami dla malej od kolezanki i dala tez kilka par bucikow i m.in. takie slodkie kozaczki idealne rozmiarem na julke:)
 
reklama
Do góry