reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kasiuch 100 lat dla Twojego K. :tak:

Daff super że już po przeprowadzce i pochwal się kozaczkami :tak: :-D

i po niedzieli a szkoda :-) uwielbiam dni kiedy jesteśmy razem cały dzień :sorry:
 
reklama
hej
no i po niedzieli patrycja...
ja sie ciesze ze sie skonczyla... poczatek nawet byl fajny ale koniec do s**y;]
Marcin pojechał do tesciów, jak wracał policjant go zatrzymal na naszej "polnej" drodze, dopieprz*ł sie do wszystkiego i chcial mandat mu wlepic na 400zl!
Ugadali sie i dał mu 200zl w łape ( miał niestety całe 200zl , nie po 100) i kurde tyle... miał kase na paliwo do roboty i juz nie ma.... kur** :-( biednemu zawsze wiatr w oczy wieje....:-(
ehhhh isc sie wykompac i jakos zrelaksowac bo brak słów....:((((:)confused2::-(

Do tego tescie obrazone podobno na nas(tesc najbardziej bo do M sie nie odzywał jak byl podobno) bo ich rodzina nagadala na nas jakies głupoty. no juz naprawde nie mam sily:/ nie bylam tam u tych ludzi z 3-4 lata nawet i tak wymyslaja! co to za ludzie sa teraz na tym swiecie??? nie rozumiem tego wogóle...
ja bym tak nie umiala, zyje swoim zyciem, mam problemy, a kto jak zyje itd mam w d**e, jego zycie i nie rozpierdzielam jkis glupot a inni z tego to chyba zyja...:crazy::angry::no::wściekła/y::-:)-:)-:)-:)-(
 
hej
no i po niedzieli patrycja...
ja sie ciesze ze sie skonczyla... poczatek nawet byl fajny ale koniec do s**y;]
Marcin pojechał do tesciów, jak wracał policjant go zatrzymal na naszej "polnej" drodze, dopieprz*ł sie do wszystkiego i chcial mandat mu wlepic na 400zl!
Ugadali sie i dał mu 200zl w łape ( miał niestety całe 200zl , nie po 100) i kurde tyle... miał kase na paliwo do roboty i juz nie ma.... kur** :-( biednemu zawsze wiatr w oczy wieje....:-(
ehhhh isc sie wykompac i jakos zrelaksowac bo brak słów....:((((:)confused2::-(

Do tego tescie obrazone podobno na nas(tesc najbardziej bo do M sie nie odzywał jak byl podobno) bo ich rodzina nagadala na nas jakies głupoty. no juz naprawde nie mam sily:/ nie bylam tam u tych ludzi z 3-4 lata nawet i tak wymyslaja! co to za ludzie sa teraz na tym swiecie??? nie rozumiem tego wogóle...
ja bym tak nie umiala, zyje swoim zyciem, mam problemy, a kto jak zyje itd mam w d**e, jego zycie i nie rozpierdzielam jkis glupot a inni z tego to chyba zyja...:crazy::angry::no::wściekła/y::-:)-:)-:)-:)-(



co do plotek to prawda niunia zyja zyja lubia szkodzic innemu wspolczuje niedzielkii
i tegto mandatu bo to naprawde nie fair np debil po pijaku musi zabic by go zlapali a normalnego czlowieka sie czepiaja;/;

Dafii fajnie ze po przeprowadzce juz i ze oczywiscie masz niecika :):):


widze ze dzisiaj pustawo troszke

a u mnie moja mala dzis miala maly wypadek wywrocila sie na zabawke plastikowa i rozwalila reke az krew lała się że szok nie mogłam uwierzyc że od plastikowej foremki można sobie tak rączke załatwic cala skórka z paluszka zeszła i po wewnetrznej stronie jakby sie zacieła nożem myślałam że zawału dostane na początku myślałam że się tylko wywrócila ale jak zobaczyłam krew to się przeraziłam naszczęście nic groznego ale nieciekawie to wyglądało naprawde dziecko sobie może krzywde zrobić nawet pluszakiem nie moge sobe tego wybaczyc teraz bidulka sie jeszcze bawi zaraz kąpiel czego się boję z tą rączką i spaciu

pozdrawiam was kochane bardzioooooo
 
Eliza wspolczuje strasznie! tule mocniutko:*


Soso dziekuje ja tez sie ciesze jak dziecko:D

A tu wstawiam wam moja najcudowniejsza Panne jak próbuje sobie chodzić:D



filmiku z wedrowka krotka nie nagralam bo nie zdazylam ale cos tam juz tworzy:D
 
Ostatnia edycja:
Witam Kochane!

U mnie wszystko ok. Żyję!

Bardzo chciałam was przeprosić, że mnie ni było tyle czasu, ale na prawdę troszkę się nazbierało, i jakoś tak wyszło...

Po weselu super! Wszyscy zadowoleni, ja tak samo :)
Noc poślubna nie bardzo wypadła z powodu moich boleści, skurczy nóg i w ogóle ale w zeszłym tygodniu miałam wolne mieszkanie i uznaliśmy, że to się będzie liczyć za naszą noc hehe

Do tego od 3 października czuję ruchy dziecka! W dniu ślubu dał mi się pobawić, a w niedzielę po ślubie dał nam prezencik hehe :)

Nawet z piątku na sobotę Krzysiek dał rękę i poczuł kopniaki delikatne :)

Do tego z piersi po naciśnięciu wypływa mi hmm ciecz... Martwiłam się, że coś nie tak, ale mężuś uspokoił, że to na pewno pierwsze mleko :)

Hmm co jeszcze?
25 USG, może dowiemy się co się szykuje ^^

A teraz pytanko, kiedy najlepiej zrobić USG 4D? Bo myślimy tak w połowie 20 tygodnia...
 
Daff i Julcia czasem bywa Aniołkiem :p hihi śpiochy super :)

a my dzisiaj domeczkowaliśmy pogoda paskudna
Nasze mamuśki mają się dobrze Misia mozliwe ze jutro wyjdzie a Ixi nieco obolała ale na pewno wszystko opisze jak wróci :)

jestem 4 tygodnie po porodzie nic mnie nie boli nie krwawię myślicie że seksik jest wskazany?
 
Witam z rana. Ja od wczoraj @ mam i nic, dosłownie nic mi się nie chce.
Wczoraj byliśmy z dziećmi w kościółku. Ładnie ciepło było, choć rano przymrozek. Dzisiaj też patrze na termometr a tak -7 stopni. Ale jak znam życie w ciągu dnia znów będzie ciepło. Lubie taką jesień.
Daffi A ja tak się zastanawiałam bo ty przecież neta miałaś nie mieć, he, he. Ale dobrze że jesteś. Nie pozwolisz zatęsknić za Tobą.:-D
Vegas Powoli aby do przodu.
Mariola9 Zdrówka dla Ciebie.
Soso dobrze że mała tylko rączkę skaleczyła a nie np o coś główkę rozbiła.
Daff Super Julka!!!!! Tarraaaa!!!!
CLio Jeśłi czujesz się na silach to czemu nie. ja też po 4 tygodniach spróbowałam i było dobrze, ale wiesz. Nic na siłę.
TO czekamy aż Misia i ixi się pojawią.
 
hej z rana.
Daff super Jula:-)
Clio ja napisze tak jak EWI. jesli czuje sie gotowa to mozesz spróbowac:-) jesli jednak nie bedzie oki to przeciez mozna przerwac;-)
EWI współczuje @. ja juz nie mam drugi miesiac jej i w sumie dobrze sie czuje. czyli azalia dziala na mnie dobrze:-) a tak sie bałam:]

U nas dzis tez przymrozek.
Jem szybko sniadanie bo musze Mikołaja przebrac;] zauwazyłam ze w ostatnich dniach robi mi on juz tylko ze dwie, góra trzy drzemki w dzien, a tak to troszke sam sie zabawia a potem juz trzeba go zabawiac;]]]] a najlepiej i najdluzej spi na dworze;] ehhhhhh
 
Eliza Wiadomo. Świerze powietrze jest najlepsze dla maluszka. Może i w domu by spal lepiej. a wietrzysz? Jak często? Mówię CI przewietrzenie pokoju rano i wieczorem może zdziałać cuda.
 
reklama
Do góry