reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

bry
Ale cisza tutaj...:dry:
u mnie za oknem mgła, mróz był...
Miki spi, ide do pieca dołożyc i troszke ogarne w pokoju bo oststnio malo w dzien miki spi;]

Jakies plany na weekend macie>? ja zeroooo;]
u nas to będzie improwizacja=) ale dziś na pewno frytyyyy=) to jest jedyna pewna sprawa w dniu dzisiejszym=D od rana do 13-ej sprzątałam dom. Było mi dzisiaj łatwiej bo mama wzięła Młodą na spacer a potem mąż się Małą zajmował więc poszło sprawniej. Teraz mąż u swojej cioci ze swoją mamą kleją kasetony na suficie u cioci. Ciekawe kiedy wróci.
 
Ostatnia edycja:
reklama
lolak -to ja Ci powiem, że miałam te same obawy :-D
dziwne to sie moze wydawac, ale owszem..
no bo jak to bylo.. 2 kieliszki wody i 1 spirytusu, tak? czy odwrotnie? :-p
ps. nie wiem czy juz mowilam, ale GRATULUJE Tobie kochana, niech Ci Maja zdrowo rośnie!
rodziłaś sn?

Fikusek -widze jakies nowiny?Czyzby pojawil sie w Twoim zyciu jakis amant? ;-)

beacia- to mi w szpitalu powiedzieli, ze ten plyn jest tylko dla oddzialow noworodkowych, a ze w aptece sama go nie dostane :dry:

Grunt, że nie jestem jedyna :-D:rofl2: Ja tych proporcji nigdy nie pamiętam. Z resztą czasem się zastanawiam jak oczy przemywać ;-) od zewnątrz czy od noska ;-) Ale Majka nadal ma oczy, więc jednak chyba dobrze je myję ;-):-D

Dzięki za gratulacje :-) Miałam mieć Cięcie planowe ale odeszły mi wody i zaczęły się skurcze to zrobili mi je jeszcze tego samego dnia - w dniu przyjęcia do szpitala. 10 minut przed północą ;-)

Asheara A co u Ciebie??

Elizka Ty ostatnio byłaś z Mikim na USG bioderek. Było to na NFZ czy poszłaś prywatnie?
 
co do przemywania pepuszka to ja zawsze robilam to rozrbianym spirytusem a proporcje są 1 kieliszek spirytusu na 2 kieliszki wody:-) zapamietajcie:p :-D
Lolkak no byłam na NFZ ale ja robiłam w Radomiu znaczy sie na józefowie;] teraz w miare szybko tam maja bo dzwonilam i zapisywałam malego na grudzien ale w listopadzie jeszcze miejsca mają. a co tam?
 
Ostatnia edycja:
Ja muszę iść z małą teraz, ze względu na położenie pośladkowe. Ale oczywiście w najbliższych moich przychodniach nie ma, jak chce iść do szpitali dziecięcych to muszę mieć skierowanie od lekarzy z ich przyszpitalnych przychodni- wolne terminy koniec grudnia- i dopiero na USG, a prywatnie też nie lepiej no i kasa 130 PLN :dry:
 
no wiem drogo wołaja prywatnie... ;] tam gdzie ja chodze tez wołaja skierowania ale od zwykłego lekrza obojetnie jakiego.;]
jak chcesz moge podac Ci nr i sobie zadzwonisz i zapytasz na kiedy maja wolny termin, a moze cie wczesniej zapisza.... tyle ze mowie to jest na Józefowie:-)
 
no i juz rozpakowana jestem:)
masakra nic nie jadlam jeszcze ale juz po wszystkim:)
hit dnia jest taki ze mam neta na tamtej chacie. teraz co prawda pisze od mamy bo pilnowala mi Julki no i lozeczko jest jeszcze tu i bibeloty malej ale jak podlaczylam kompa to chcialam sprawdzic czy monitor mi dziala bo mam 2 opcje podlaczenia monitora ale jedna dziala a druga nie oczywiscie podlaczylam w zla i jak przemienilam to wlaczyl sie obraz monitora i na dole napi ze moje polaczenie lokalne dziaka... wchodze na byle jaka strone i faktycznie:)
od stycznia 2009 tam nie mieszkamy a przenilismy usluge tam gdzie mieszkalam dotychczas i oni nie odlaczyli w tej swojej skrzynce tylko wlaczyli jeszcze w drugiej;p;p;p

ok lece zjesc zamelduje sie wieczokiem juz od siebie:) buziaki:*

soso z kredytu nici wiec kciukow 3mac nie musisz:p
 
reklama
a ja się muszę pochwalic że moja córcia częściej stoi samodzielnie dziś chyba z 6 razy=) po kilka sekund ale to bardzo wielkie sukcesy=) a jak się cieszyła jak jej brawo biłam i jak widziała moją radośc=) to ją motywowało do większych starań=D
 
Do góry