reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej :)
te saszetki LEKO i faktycznie samym gazikiem jest ciężko ale mam patent od położnej :-D Bierzesz jeden gazik LEKO i wyciskasz ten spirytus na patyczka kosmetycznego i potem na pępuszek :) A fiolet na spirytusie też można kupić dostałam bo całego się nie zużyje ale strasznie brudzi ubranka :/

noc kiepska :/ dziewczynki zdrówka dla Waszych maluszków :*

idę coś zjeść :)
 
reklama
patrycja -widze, ze choroba dopada wszystkich.. duzo zdrowia dla Twojego Kuby!

Daff -super, ze tak szybko i sprawnie Wam ta przeprowadzka poszla. Daleko od wczesniejszego domu? a nie miałaś miec neta przypadkiem dopiero w srode? :-p
 
a ja sie wkurzam... Miki ma chyba skok rozwojowy... ryczy, niechce jesc, nie chce spac.... wrrr darł sie pol godz a teraz w wozku bujam go i chyba spi... przez sen mu cyca moze dam.... nie mam sily na nic:( do tego hania z danielem sie drą i normalnie we mnie sie az gotuje..... wrrrrrrrrrrrr.......:dry::angry::no::wściekła/y::confused2::crazy::-(
 
patrycja -widze, ze choroba dopada wszystkich.. duzo zdrowia dla Twojego Kuby!

Daff -super, ze tak szybko i sprawnie Wam ta przeprowadzka poszla. Daleko od wczesniejszego domu? a nie miałaś miec neta przypadkiem dopiero w srode? :-p

blisko ja tu kidys juz mieszkalam. w tym mieszkaniu skurczy dostalam i to byl pierwszy dom julki po narodzinach w ktorym mieszkala. jestem u mamy jeszcze stad mam neta bo nie chcielismy julce wczoraj przed snem zmieniac otoczenia klimatu... mloda wlasnie zasnela wiec zmykam rozkaowywac sie.
 
A ja zaraz ostatnia seria ćwiczeń i szybki zimny prysznic..... Moje kochane zakwasy... ajjjjj.... hahahaha
Potem coś na obiadek zrobimy.... no i pozostaje nam jakas zabawa w domku ... nawet niewiem jak jest na dworze... ale nie pada hehe
 
witam widze dziecinki chorują :(
dziś mam dory dzień wczoraj przełożyłam wizytę u położnej i jutro idziemy ;)
dziś dzwoniłam do mamy i rozmawiałam z siostrzeńcami aż mi łzy w oczach staneły bo to już 6miesięcy prawie 7 ich nie widze a oni tak urośli ;)
nigdy bym nie powiedziała ,że będę kiedyś tak za nimi tęsknić jeszcze teraz kiedy jestem w ciąży ;/
moja siostrzenica już tak ładnie mówi ,że nie dowierzałam!!
a siostrzeniec który ma 3latka jak mnie zobaczył w monitorze to zaczął krzyczeć niania i niania ,a jak im pokazałam brzucholka to już patrzyli grzecznie bo łobuziak kopał i sobie z maleństwem gadali a on im kopał hehe
pozdrawiam was kobitki cieplutko trzymajcie się i nie chorujcie zdrówka dużżżżżżo dla was ;D
 
heja:) ja juz po dlugim spacerze z malym:)
dzis pewnie bede malo na necie bo mam pelno roboty i musze sie zrobic na bostwo:D:D

Daffi super ze przeprowadzka sie udala.
 
reklama
hej dziewczynki wczoraj mnie lekko wcielo bo moj wrocil wczesniej z pracy :)
u nas onura pogoda ze szok ae muszeisc do miasta kupic ladowarke d mojego laptopa bo sie spalila pisze caly czas na moim innym starym gracie ledwo chodzi a co do pepuszka to ja ie mialam zadnych gazikow ani nic tylko fiolet nakladalam na patyczek od uszu i aplikowalam na pepuszk co do brudzenia ubranek moze brudzi ale u mnie nie zdarzylo se hehe jakims cudem

fiskusek miej randeczki 3 mam kciuki za udany dzionek i wieczorek


3mam kcukasy za wszystkie choruski malutkie oby wrocily szybko do zdrowia
ciekawe co u misi i ixxxi

dafii fajnie ze szybko udalo ci sie uporac z ta przeprowadzka i tak dalej 3 mam kciukasy za wasz kredyt

elizkaaa twoj babelek est cudowny zreszta jak kazdy twoj smyk wkoncu mama ladna dzieci tez super
:p:p:p:p:p


lolkak no to twoja mala fajnei zalatwila polozn heheheheeheh
ja ogulnie ni lubilam mojej poloznej ona jk na zlosc przylazil mi co drugi dzien pzez dwa tyg!!!! jaksi obled i kontrolwala mnie jakbym miala zabic moja mala ;/;/ oczywiscie nie powiem pomagala mi takze ale czasemaz nadtooo pozdrawiamwas dziewczynki bardzo goraca :))))

jak kogos pominelam to bardZo przepraszam ale nadrabialam szybko
 
Do góry