reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
ooo Karolina maminsynek.... uuuu nieciekawie współczuje naprawde :):):) ale nie jedna sobie z tym poradziła to i Ty dasz rade.... ja tez mówiłam że nie dam rady przy 2 dzieci.... i myliłam sie :):):p:p
 
Witajcie dziewczyny,
zagladam tylko na chwile, bo teraz mamy jeszcze troche biegania, K leci juz w ta sobote:((((

jak bede sama bede na pewno czesciej pisac,

u nas wszytsko ok, Olek zdrowy , ma dwa zabki, chodzi oprzy wersalce, i zaczal troche raczkowac:D

CLIO- trzymam kciuki zaszybki porod, co do tych lisci z malin, ja wypilam rano a urodzilam wieczorem, do tej pory nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy cos zadzialalo...?

IXI- trzymaj sie mam nadzieje ze jest OK,

Eliza wyslalam zapr do Ciebie na nk:)
 
senny dzień wszyscy śpią albo trafili już na porodówkę


Ja to bym chciała tam trafić niestety póki co z tego nici ;-)
Mam nadzieję, że to USG Misi wyjdzie ok i ją wypuszczą. A Ixi się odezwała?? Czytałam, ale już kurczę,przez te choróbsko nie kontaktuję za bardzo, więc proszę o odpowiedź ;-) Clio ma jutro tylko próbę Oxy czy już normalnie kroplówkę??
 
Ja to bym chciała tam trafić niestety póki co z tego nici ;-)
Mam nadzieję, że to USG Misi wyjdzie ok i ją wypuszczą. A Ixi się odezwała?? Czytałam, ale już kurczę,przez te choróbsko nie kontaktuję za bardzo, więc proszę o odpowiedź ;-) Clio ma jutro tylko próbę Oxy czy już normalnie kroplówkę??

IXI sie nie odezwała jeszcze..Clio ma jutro próbe OXY :):):) A Ty jak sie czujesz?? lepiej coś??

Kobietki ja mykam spać.... dobranoc i spokojnej nocki :)
 
Ostatnia edycja:
Eliza cisza cisza.... jak tam Mikuś?? śpi??
Śpi śpi :)
Faktycznie inni mają gorzej> POdziwiam ja nie dałabym rade narazie oliwka cały czas głaszcze brzuch daje buzi itp. A co do męża ja mówi moja mam widziły gały co brały najmłodszy z czwórki od dziesięciu lat sam z rodzicami rozpieszczony wszysko musi być podane ale jakoś może wytrzymam
Hmmm... dziwnie to zabrzmiało.... to ze mam troje dzieci nie oznacza ze mam gorzej :dry: :no: chcialam Ci dac porównanie ze Ty masz jedno i drugie w drodze to dasz rade a ze ja mam troje i tez daje swietnie sobie rade. choc wiadomo sa gorsze dni.
Witajcie dziewczyny,
zagladam tylko na chwile, bo teraz mamy jeszcze troche biegania, K leci juz w ta sobote:((((

jak bede sama bede na pewno czesciej pisac,

u nas wszytsko ok, Olek zdrowy , ma dwa zabki, chodzi oprzy wersalce, i zaczal troche raczkowac:D

CLIO- trzymam kciuki zaszybki porod, co do tych lisci z malin, ja wypilam rano a urodzilam wieczorem, do tej pory nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy cos zadzialalo...?

IXI- trzymaj sie mam nadzieje ze jest OK,

Eliza wyslalam zapr do Ciebie na nk:)
Oki:-)
Ja to bym chciała tam trafić niestety póki co z tego nici ;-)
Mam nadzieję, że to USG Misi wyjdzie ok i ją wypuszczą. A Ixi się odezwała?? Czytałam, ale już kurczę,przez te choróbsko nie kontaktuję za bardzo, więc proszę o odpowiedź ;-) Clio ma jutro tylko próbę Oxy czy już normalnie kroplówkę??
Jak sie czujesz???


Dobra laski uciekam spac... dzieciaki juz dawno spia, maz zaraz bedzie w domu z pracy...:)
Dobranoc:*
 
Hej dziewczynki
Mam nadzieję, że się nie obrazicie, że się wam wtryniam do wątku, ale pasuje mi najbardziej ze wszystkich na tym forum. Pracuję w Rozmowach w Toku i szukamy obecnie dziewczyn, które mają naście lat, są w ciąży i mają mamy, które urodziły je w podobnym wieku. Chcielibyśmy opowiedzieć historie mam i córek w przypadku których ciąża spowodowała pewne napięcia i utrudnienia w relacjach między nimi. Jeśli jesteście w takiej sytuacji i chcecie wziąć udział w programie, albo znacie takie dziewczyny, to piszcie do mnie na maila m.setlak@gmail.com, albo dzwońcie na nr 605 210 287 (możecie też wysłać smsa, a ja do Was oddzwonię). Nie piszcie na pw, bo w pracy nie wchodzę na forum. Dzięki wielkie za pomoc. :-)
 
NIE sa pewnie i inne mamy ale nie mają czasu ja dziś osiągnęłam kryzys całkowity jestem w piątym miesiącu ciąży i rodzina wiedziała znajomi co niektóży też bo ciąży niewiele widzać a Ci którzy się dowiadują mówią znowu w ciąży?? kurczę Oliwka ma już 2,5 roku jak się urodzi bobas będzie miała trzy latka o co chodzi z tym znowu zaczynam mieć wątpliwości czy to nie za szybko>>>>>>>


Witaj :) Jestes w takiej sytuacji co ja praktycznie :) tez mam córcie Olwie która skonczy 3 latka w październiku a od 2 miesięcy mamy drugiego szkarba i tez nie raz słyszałam "ooo a ty znowu z brzuszkiem?! nie chciałabys sobie odpocząc i wychowac Oliwie a potem pomyslec nad drugim" :/ no wybacz prosze co innych obchodzi moje zycie!!! zawsze glupio dogadywałam tym ludziom co mi tak mowili. Ja jestem szczęsliwa ale powiem Ci ze poczatki nie są łatwe no przynajmniej u mnie tak było. Jak wróciłam z Oktawią ze szpitala to Oliwia była przez kilka dni w cięzkim szoku ze mama wróciła nagle bez brzuszka i z niemowlaczkiem ktorym praktycznie cały czas musiałam się zajmowac bo strasznie płakała (przez kilka pierwszych dni) i powiem Ci ze przez 5 dni Oliwia mnie odtrąciła od siebie nie chciała przyjsc się przytulic uciekała do drugiego pokoju zając się sama sobą :( ehhh masakra tak bardzo ją staralismy się przygotowac do siostrzyczki ale jednak nie wyszło po naszej mysli. Ale po tych kilku dniach wszystko wrocilo do normy Oliwcia teraz szaleje za swoją siostrzyczką :) pomaa mi przebierac przytula, całuje ciągle jej mówi ze ją kocha :) i juz nie jest zazdrosna o mamusie czy o tatusia bo staramy się bardzo by nie odczuwała zazdrosci :) bedzie dobrze kochana zobaczysz !! glowka do gory i luidzmi się nie przejmuj. Nie my jedne jestesmy w takiej sytuacji :) i napewno kazda mamusia jest tajk szczesliwa jak my jestesmy i będziemy :) życze powodzenia :)
 
czesc dziewczyny:):)

Trzyma kicuki za IXi za szybko porod Alexa....:):)

U mnie dzisija super...dzien poza Miastem..piekna pogoda i Natura....:)_

dobrej nocki zycze
 
reklama
ja dzis znow pozno ale nic was juz pewnie nie ma a my szalejemy ;)
jutro do poloznej i pewnie bede miala gderanie znow ,ze za malo waze ale trodno ;)
przyjechal moj ojczym tragedia ;(
mam dola bo moj mlodszy braciszek do polski pojechal a tak to czulam sie zawsze bezpieczniej z nim!!
przepraszam ze tyle mnie nie bylo ale czas mnie goni,ktoras z was napisala ,ze rozpakuje sie wczesniej od clio hiih mam nadzije ze tak nie bedzie i alex wyskoczy wczesniej ja juz czekam za fotkami ;)
mam tylko was do pogadania bo wy mnie rozumiecie,moje przyjaciolki nie maja dzieci i nie wiedza jak to jest czekac tyle czasu na swoje szczescie bo im sie nie spieszy ;(
a mam pytanko dziewczynki co na skurcze lydki bo ja mialam chora noge i jestem po 2operacjach i sciaganiu wody z kolana i nie wiem czy w czasie ciazy mozna magnez z potasem czy raczej nie??pozdrawiam goraco
 
Do góry