reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Bry z rana.
Ja juz posprzatałam, na obiad zupka wczorajsza.
Miki spał ładnie od 8:30 do teraz:) i teraz troszke tak se gaworzy;) chyba chce bym z nim pogadala:D
noc oki, ładnie spal w łóżeczku potem nad ranem do nas zawitał i spal grzecznie tez:) nie chcialao mi sie go wynosic:D
oby dzis byl lepszy dzien.
Pogoda na dworze super!:tak:

Clio kciukasy trzymam za szybki poród!:*

ixi fajnie ze juz w domku jestes:-) co do bólu to najfajniejsze jest to ze po jakims czasie od porodu poprostu sie zapomina jak to tkak naprawde bolało:-) ;-) bedzie dobrze:tak:
 
reklama
IXI Fajnie że wróciłas do domku.
CJIO Ja cały czas trzymam kciuki.
DAFF To aż tak odstaje Ci ten brzuch?

ja wcinam cebulkę duszoną z jajeczkiem. Pychota. Zaraz idę robić porządek w domu a potem na spacerek się z dziećmi wybiorę.

hahha no niestety jak na 6 miesiac i nie mniej. a ja 6 miesiac mialam bardzo duzy;p
 
Ewi u nas pogoda gorzej niż do du.... jak ja bym chciała słoneczko :((((
Elizka zapodaj troche tej zupy bo ja mam dziś lenia hahahahaha
Daffuś mi tez zostal spory brzuch po porodzie... ja bym mu dała 5 miesiąc... ale ćwicze i te ćwiczenia póki co to pomagaja.... mam 1 cm miej .... a cwicze 2 tyg...

edit. Nadrabiam sobie Na Wspólnej na necie bo nadal bez tv jestem :///
 
sms od Clio :
Musze czekać bo przyjęli dwie z marszu ale czop odchodzi podbrzusze pobolewa jestem dobrej myśli chodze po schodach i mam gruby materac :D czekam
 
Witam z rana!:-D

Dopiero co wróciłam do domu, ale nie byłam w stanie nie napisać do Was od razu jak tylko dorwę kompa.
Wypisu nie dostałam, mam wrócić na oddział w poniedziałek i wtedy zobaczymy czy zostanę tam dalej czy już będę mogła "legalnie" wrócić do domu:tak:

Żadnych skurczy, bóli ani innych niepokojących sygnałów:happy: Ale co ja przeżyłam.. i Oliś pewnie też..:-(

Dziękuje Dziewczyny za kciuki, pozdrowienia i zainteresowanie!:tak: Cały czas sobie powtarzałam, że przecież nie mogę jeszcze urodzić, bo co ja Wam powiem..:confused:

Mam ogromną nadzieje, że jakoś dotrwamy przynajmniej do 36tc;-)
Tyle tam sie naoglądałam.. tych kobiet po terminie, krążących po korytarzu z metalowym stojakiem a na nim radośnie dyndająca oxy.
Kobiet duużo przed terminem.. porodów przed 30 tc było kilka...
Był taki moment, że już byłam pewna bliskiego porodu.. i nie wiem jak to wytrzymałam. Jeśli bóle porodowe są podobne, to ciężka praca nas czeka.:dry:

Nadrobiłam wątek trochę do tyłu, ale tego jest mnóstwo..;-)

Teraz biorę Fenoterol2x i nospe 3x dziennie do tego żelazo i witaminy.. wiec jest tego troche w ciągu dnia. Ale czego się nie robi dla maluszka.:happy:

3mam kciuki za Clio i Misie:):-) mam nadzieje, że Clio szybko się rozpakuje a Misia jeszcze troszkę poczeka:tak:

super kochana trzyma kciuki bys wytrwala do 36tc..:)

Clio-trzyma kciuki za szybki porod Alexa;)

Elizka--moglabys mi odpisac na PW???
 
reklama
Do góry