reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witam z rana dalej nierozpakowana ... :dry::zawstydzona/y:
spałam jak zabita dzisiaj

sylcia powieki to takie wrażliwe miejsce ajjj :-( biedna Nadinka :-( trzymamy za nia kciuki a powiedz mi jak dlugo leczą się nacięcia dzieci nie rozumieją "nie dotykaj"
 
reklama
Asheara dziendobry

Clio87 widocznie maluszkowi nie zabardzo sie tu do nas spieszy

Elizka
dziendobry kochana mamusia 3czki ;) szczerze podziwiam, duuzo pracy, lecz widmo jaak jest sie zorganizowanym to nie wazna ilosc dzieci a rade sie daje. A co najwazniejsze masz 3 razy wiecej szczescia niz ;)
 
clio87 sorry ale ja stawiam ze jeszcze do tyg pochodzisz ;) chociaz nic nie wiadomo ja za malym bylam tydz po terminie, lezalam na patoologii doslownie NIC sie nie dzialo, Pan doktor no jutro Cie wypiszemy, wroc za tydzien (uwaga bylam juz tydz po terminie). Rano o 6 obudzily mnie lekkie skurcze, a synus byl o 12:40 juz na swiecie
 
Dobra dziewczyny obstawiamy :-) ja jestem nie po terminie bo termin mam na dzisiaj wg lekarki na suwaczku wyskakują 2 dni a wg TC to we wtorek zaczęłam 40tc :-p ja sie pogubiłam i trzymałam się terminu 12 :sorry2: 15 jest nów :D a to wypada w środę :laugh2:może to akurat to

nie wiem co robić na wywołanie sex nie działa w naszym przypadku :-p wczoraj patrycja214 napisała ze za mało sie przykładamy (ale chodziło jej o namawianie małego do wyjścia) a ja ją zrozumiałam że seksualnie sie za słabo staramy :-D:-D:-D:rofl2: hehe
 
reklama
czesc dziewczny:*

sylcio-biedna Nadia:( ja jak blam mala tez mialam ten zabieg....ale w nieludzkich warunkach.....ale to bylo dawno

milego dnia;*
 
Do góry