reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Asheara - zle to ujelam, ze zaraz po urodzeniu.. bo to nie jest tak, ze wyskauje chłopak i od razu go pod nóż :p tak zazwyczaj to sie dzieje do pierwszych paru dni po porodzie. mój pierwszy syn był chyba obrzezany w tym samym dniu jeszcze, a drugi chyba dzień po. i nie, nie miałam z tym problemu, bo zupełnie nic go nie boli. tutaj praktycznie kazdy chłopiec jest obrzezany i nic mu się nie dzieje, więc naprawdę to nie takie straszne jak może się wydawać.
 
reklama
patrycja -a musze wyobrazac? moze wklej jakies swoje zdjecie, nigdy Cie tak wlasciwie nie widzialam. Oczywiscie nie namawiam :blink: Zrozumiem, jeżeli po prostu nie masz np. ochoty pokazywać na łamach forum.

Nie że nie chce ale tak naprawde chyba nie mam zdjęc z tego okresu.... ale zaraz poszukam....
 
hej laski sorry za nieobecnosc ale mialam teraz troszke na glowie ten wyjazd sie zbilza Nadina bedzie miala zabieg musze papiery miec i od lekarza *******y stad ... jestem czasem smutna przerazona tym jej zabiegiem bo wiem jak to boli mialam go sama rowniez ale ona taka malucka jest :(

jezeli sa jakies nowe mamy to je witam goraco jezeli sa jakies fasoleczki wiecej to i je rowniez witam jak najgorecej :*

od jutra bede pisala juz dziennie obiecuje :))
 
Witam dziewczynki. wczoraj wykopki mieliśmy dlatego nie zaglądałam a wieczorem na zakupy się wybraliśmy do biedronki. Stówa wydana ale na same potrzebne rzeczy.
W ogóle to widziałam parę fajnych rzeczy ale szkoda było kasy na nie. A w następnym tygodniu mają być naklejki na ściany, bardzo fajne jak dla mnie.

No nic. Idę nadrabiać. bo kiedyś trzeba.
No udało się.
Asheara Jej., Śliczne te sukienki. Ja chciałabym kupić jedną ale jeszcze nie mój rozmiar, a szkoda.:-(
Em_x Przystojniacy z Twoich synków. A 26 stopni to przecież nie mało.
Elizka Dobrze ze u Misi wszystko ok.
Vegas Martynka jest słodziutka.
Patrycja Oj mój tez potrafi zaczepiać w sklepie a młodszy jest. Wczoraj język pokazywał takiej jednej dziewczynie a gdy one nie zwracała na niego uwagi to zaczął coś tam po swojemu ją wołać. Ale poszła sobie. Takim dzieciom non stop coś do tej pełnej pomysłów główki strzela. I nawet nie wiesz co będzie tym razem.
Sylcia a co za zabieg?
 
Ostatnia edycja:
jeja lejdies :))

ewii Nadina bedzie miala powieki nacinane i lyzeczkowane bo malenka ma powazne stany zapalne, gradowki zapalne to takjakby inny rodzaj jeczmienia :( a mowia lekarze ze to nie rodzinne nie genetyczne a ja to mam i moja mama tez i moj D mial to raz ale tylko raz ...

milego dnia babeczki spadam na sniadanko jakis obiad trzeba powoli szykowac i dzis na miasto sie wybieram ze znajomkami wiec pozniej wpadne ale wpadne napewno :))
 
Witam sie z porannna kawa

em_x
ja rowniez osobiscie nie spotkalam sie z zadna osoba ktora byla obrzezana, choc mieszkam w naprawde wielo kulturowym miescie.
Z pewnoscia wiele dzieci jest tu obrzezanych, nawet z powodow kulturowych lecz osobiscie nie znam.

sylcia
usciskaj i wycaluj mala od nas ;) Trzymam kciuki zeby sie wszystko udalo. Sciskam was mocno :)
 
Ostatnia edycja:
euphoria - i ja się witam przy wspólnej kawie :blink:

Sylcia -O rany, biedna Nadia... jakie znieczulenie dostanie?
Jak wygladaja te jej stany zapalne? Damianowi od urodzenia robi sie jedna powieka od czasu do czasu zaczerwieniona, jest tak caly dzien a rano juz mija.. teraz mi dalas do myslenia, mam nadzieje, ze to nic takiego..

ewi - szkoda :-( ;-)
 
reklama
wow, Patka, masz 20 lat i dwójeczkę dzieci?=) Podziwiam=)

Kurczę, ale się najadłam=/
No a ja mam troje i 22 lata :-D heh

Ślicznotka:-)

hej laski sorry za nieobecnosc ale mialam teraz troszke na glowie ten wyjazd sie zbilza Nadina bedzie miala zabieg musze papiery miec i od lekarza *******y stad ... jestem czasem smutna przerazona tym jej zabiegiem bo wiem jak to boli mialam go sama rowniez ale ona taka malucka jest :(

jezeli sa jakies nowe mamy to je witam goraco jezeli sa jakies fasoleczki wiecej to i je rowniez witam jak najgorecej :*

od jutra bede pisala juz dziennie obiecuje :))

jeja lejdies :))

ewii Nadina bedzie miala powieki nacinane i lyzeczkowane bo malenka ma powazne stany zapalne, gradowki zapalne to takjakby inny rodzaj jeczmienia :( a mowia lekarze ze to nie rodzinne nie genetyczne a ja to mam i moja mama tez i moj D mial to raz ale tylko raz ...

milego dnia babeczki spadam na sniadanko jakis obiad trzeba powoli szykowac i dzis na miasto sie wybieram ze znajomkami wiec pozniej wpadne ale wpadne napewno :))
Fajnie ze sie odezwalas :-)
i kurcze wspolczuje malej zabiegu:dry: bidulka....


witam sie z rana:-)
clio ucichla?:-D edit. i juz musiała sie odezwac heh :-D
wczoraj maz orzywiózl mi kubelek podgrzybkow i robilam marynowane grzybki i troche na sos zostawilam :tak:
a dzis nudy, niemamy gdzie jechac w domu chyba bedziemy siedziec:-)
a jak u was?
 
Ostatnia edycja:
Do góry