reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
doberek ;)

Wczoraj porozmawiałam z Krzyśkiem o wszystkim, wygadałam się co mnie boli, i jakoś lżej i lepiej nam :)

Co do nerwówki przed ślubem jest i to duża... Dzisiaj będę oglądać materiał na suknię, mama powiedziała że jest śliczny... Dostała kawałek dla mnie do pokazania od krawcowej... :)
 
hej laski sorry za nieobecnosc ale mialam teraz troszke na glowie ten wyjazd sie zbilza Nadina bedzie miala zabieg musze papiery miec i od lekarza *******y stad ... jestem czasem smutna przerazona tym jej zabiegiem bo wiem jak to boli mialam go sama rowniez ale ona taka malucka jest :(

jezeli sa jakies nowe mamy to je witam goraco jezeli sa jakies fasoleczki wiecej to i je rowniez witam jak najgorecej :*

od jutra bede pisala juz dziennie obiecuje :))

jeja lejdies :))

ewii Nadina bedzie miala powieki nacinane i lyzeczkowane bo malenka ma powazne stany zapalne, gradowki zapalne to takjakby inny rodzaj jeczmienia :( a mowia lekarze ze to nie rodzinne nie genetyczne a ja to mam i moja mama tez i moj D mial to raz ale tylko raz ...

milego dnia babeczki spadam na sniadanko jakis obiad trzeba powoli szykowac i dzis na miasto sie wybieram ze znajomkami wiec pozniej wpadne ale wpadne napewno :))
Fajnie że sie znów pojawiłas :tak::tak::tak: Oj Biedna Nadina.... by szybko doszła do siebie po tym zabiegu...
No a ja mam troje i 22 lata :-D heh


Ślicznotka:-)




Fajnie ze sie odezwalas :-)
i kurcze wspolczuje malej zabiegu:dry: bidulka....


witam sie z rana:-)
clio ucichla?:-D edit. i juz musiała sie odezwac heh :-D
wczoraj maz orzywiózl mi kubelek podgrzybkow i robilam marynowane grzybki i troche na sos zostawilam :tak:
a dzis nudy, niemamy gdzie jechac w domu chyba bedziemy siedziec:-)
a jak u was?
U nas szczególnie nie ma planów.... Ma przyjechać teściowa koło 16 po Sebusia... No i siostry miały wpaść ale niewiem czy przyjada....
Dobra dziewczyny obstawiamy :-) ja jestem nie po terminie bo termin mam na dzisiaj wg lekarki na suwaczku wyskakują 2 dni a wg TC to we wtorek zaczęłam 40tc :-p ja sie pogubiłam i trzymałam się terminu 12 :sorry2: 15 jest nów :D a to wypada w środę :laugh2:może to akurat to

nie wiem co robić na wywołanie sex nie działa w naszym przypadku :-p wczoraj patrycja214 napisała ze za mało sie przykładamy (ale chodziło jej o namawianie małego do wyjścia) a ja ją zrozumiałam że seksualnie sie za słabo staramy :-D:-D:-D:rofl2: hehe
Clio ja obstawiam hmmmmm tego 15.... Byle nie 18 bo wtedy moja teściowa ma urodziny :):p:p:p
doberek ;)

Wczoraj porozmawiałam z Krzyśkiem o wszystkim, wygadałam się co mnie boli, i jakoś lżej i lepiej nam :)

Co do nerwówki przed ślubem jest i to duża... Dzisiaj będę oglądać materiał na suknię, mama powiedziała że jest śliczny... Dostała kawałek dla mnie do pokazania od krawcowej... :)

Dobrze że porozmawialiście szczerze... to pomaga ;-) Już niedługo i bedzie bo nerwach.... :tak::tak::tak:

Ale miałam nocke dzisiaj ...... :crazy::crazy: Seba nie chciał mi zasnąć.... Poszedł spac dopiero przed 1 w nocy.... I jak juz on zasnoł to Kuba sie obudził i na zabawe go wzieło:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A ja byłam tak potwornie zmeczona :baffled: Brzuch mnie bolał jak cholera dziś juz wiem dlaczego.... @ dostałam:angry::angry::angry: Wiedziałam że w urodzin bede mieć @ bo to by było zbyt piekne jak by nie przyszła akurat dzień przed urodzinami:angry::angry::angry:
 
Patrycja no to wszystkiego najjjjjjjjj :*************
Ja usypiam malego, oiad zjedzony... no i tyle wrazen na dzis bylo:dry: heh

clio obstawiam na nastepna niedziele lub moze sroda.... ;)

a mi sie tak nudzi ze se gram na fb:-D
 
Hej Laski. U nas też kiepska noc, Mała mnie budziła średnio co godzinę a na nogach od 6.30 jesteśmy. Nie wyspałam się, ale było minęło. Jak już się rano dobudzę to mi złośc mija hehe. My się wybieramy za jakieś 2h do teściowej w 3kę.

To co bedziemy obstawiac kiedy clio urodzi?:-) :-D


Euphoria dokładnie jest tak jak piszesz:-) :tak:
ja strzelam, że w środę, ale moje przepowiednie nigdy się nie sprawdzają=D

Dziewczyny teraz idę na zakupy pózniej wpadne i napisze odp na wasze posty ... Dziękuje za miłe słowa i buziaki dla Nadii :)
wszystko będzie dobrze=* żal mi strasznie Nadinki, taka mała a już takie coś musi przechodzic.. eh. Dużo buziaków dla Małej!

kiniorek oj nerwówka ciesze się że to za mna :p a jak się czujesz?
Hehe, pamiętam moją nerwówkę, zwłaszcza tę z rana w dniu ślubu=D z perspektywy czasu wiem, że nie było czego się bac, ale ja mam to do siebie, że boję się nowości=D nieznanych mi syt.


Muszę pochwalic moją córeczkę. Dzisiaj zaczęła sobie chodzic trzymając się szczebelków w łóżeczku i tak sobie chodzi pięknie w te i we wte, oraz jak ją puściłam to stała całkiem SAMA! 5s=D Hihiiiiiii, ale mam radochę=D
 
czesc laski, ja na chwile wpadlam, a tu normalnie totalna cisza... Vegas, no gratulacje dla małej, tylko 9 miesięcy i już sama staje :) moi mieli okolo roku jak potrafili pare kroczkow stawic ale i tak od razu na tylek upadali. :p
znalazlam swoje zdjecie ze zbiorow kolegi, wiec wstawie potem tutaj zeby nie zostac taka anonimowa :p
 
reklama
Do góry