reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

elizka21 - takiej chusty na dziecko? ja osobiście bym sie bala troche. slyszalam o duzej ilosci wypadkow zwiazanych z nia. ja uzywalam swojego czasu takie nosidelko co sie z przodu przypina.

edit:

dwa zdjęcia które kolega wgrał z któregoś tam wypadu, chyba najaktualniejsze :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Em_x Ładna babka z Ciebie.
Clio Gdybyś teraz przeżywała stres przedślubny to pewnie urodziłabyś już dawno. No tylko ze ze ślubu byłyby nici :-D

My dzisiaj w domku siedzimy. S tylko jeździ po kolegach bo u któregoś zawsze coś załatwia. Byliśmy na rowerkach z dziećmi, korzystamy póki jeszcze można.
 
oj tak hehe ja dzisiaj jeszcze gorącej kąpieli spróbuję byliśmy na długim spacerze zobaczymy
Ewi a wy też aktywna niedziela :) alejuz jesień czuć w powietrzu liście wilgoć ...
 
No. J już myslałam ż ew tym roku już nie uda się wyruszyć na rowerki z dziećmi ale dizsiaj tak fajnie jest. niby poch,urno cały czas ale za to ciepło.
 
no właśnie dlatego też postanowiliśmy wykorzystać pogodę i pospacerować :) jak dla mnie to teraz może się wypadać i w ogóle a potem może przyjść ocieplenie jak będę spacerować z moim małym uparciuchem :D
 
Hej=)
My godzinkę temu wróciliśmy od teściowej. Szwagierke juz wypuscili dzisiaj z Majką i mogłam ją sobie zobaczyc=) ależ ona ma bujną czuprynkę hehe. Fajna jest, taka malutka, 52cm=) Martynia jak sie urodzila miała 53=) Martynka juz nyna, po kapieli wyszalala sie z dziadkami i padla=)


czesc laski, ja na chwile wpadlam, a tu normalnie totalna cisza... Vegas, no gratulacje dla małej, tylko 9 miesięcy i już sama staje :) moi mieli okolo roku jak potrafili pare kroczkow stawic ale i tak od razu na tylek upadali. :p
znalazlam swoje zdjecie ze zbiorow kolegi, wiec wstawie potem tutaj zeby nie zostac taka anonimowa :p
Moja Myszka jeszcze samodzielnie nie chodzi, chodzi trzymając się szczebelek w łóżeczku=) Ale np jej kuzyn w wieku 10 miesięcy już chodził, ale to graniczy z cudem chyba aby Mała poszła w jego ślady=D
 
Em_x ale jesteś śliczna i w życiu bym nie powiedziala że masz 30 lat raczej góra 24 :-D

Vegas gratulacje dla córeczki!:-D

a mój mały dziś zrobił pierwszy kroczek na czworaczka :-D wiedziałam że to mały leniuszek :-D

clio Ty jeszcze tu??? ;-) a co do tego przekonywania Alexa to Tobie tylko jedno w głowie :-p

Ale fajnie masz ewi z tymi rowerkami :sorry:mam nadzieje że pare latek ponadrabiamy braki w wycieczkach rowerowych :-D
 
reklama
Vegas włąśnie miałąm o tym pisac wczoraj zdjecia Martynki słodkie mam tam swoje ulubione :D dzisiaj zaczynam stymulację sutków pisałaś ze działało :D:D:D
patrycja214 brak mi już koncepcji
 
Do góry