reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

mały????? Gdzie tam.... On to wielki urwis heheheh ale mina tej babki... myslałam że peknę tam... Nie wiedziałam czy sie smiac czy płakać heheheh.... mój od razu zwrócił mu uwage że nie wolno tak robić ... dobrze że trafił na taka co sie usmiała... gorzej jakby to byla wredne babisko hehheheheheh
 
reklama
Dziekuję :)
a nie napisałam Wam co Seba mi dzis zrobil w sklepie... stoimy juz przy kasie i za nami stanęła babka... i nagle słysze akie "buuuuuu!!!!!!" patrze a to Seba straszy ta babke... babeczka aż podskoczyła ale uśmiechnęła sie i odwdzieczyła mu sie tym samym hehehe ale sie uśmialismy z moim ....:D:D:D:D:D:D:D:D:D

haha przesłodkie :) masz synka ze świetnym poczuciem humoru :D
mój dwulatek wczoraj "spiewał" jak mój mąż przygrywał na gitarze, co ograniczało się do piszczenia i jakiegoś "daaa daaa łaaaa" za każdym akordem, po prostu nie mogłam :D
dziecko to takie niesamowite szczęście ;)

vegas - jaki blond aniołek :D Ja miałam podobne włosy jak byłam taka malutka, potem sciemnialy :p
super ;)
 
Ostatnia edycja:
Asheara - no u moich to tak wyglądało: zaraz po urodzeniu, Mohel (chirurg) przyszedł, dał dziecku znieczulenie, i usunął cały napletek. Jasne, ze jeszcze tam jakaś modlitwa itd, ale ogólnie to tak wygląda. Potem szwy, bandaze itd. Mój mąż był obrzezany jak miał 9 lat, po znieczuleniu nic nie zupełnie nie czuł, zero bólu. A z efektu jest zadowolony ;)

Chłopcy to znieśli dobrze, bez problemu ;)

a, jeszcze dodam, ze my nie jesteśmy bardzo religijni, więc nasze obrzezanie było bardzo zreformowane. U bardziej religijnych osób np, ortodoksów są bardziej scisle zasady, ale my mieliśmy dość luźno. Niektórzy muszą mieć specjalne miejsce, specjalną ilość dni po urodzeniu itd.. my tak nie robimy.
 
Ostatnia edycja:
em_x -zaraz po urodzeniu? mimo, ze dziecko dostaje znieczulenie to wydaje mi sie to straszne.. nie miałaś z tym problemu?

patrycja -na zdjeciu tego moze nie widac, ale sukienka na mnie wisi. ja nosze 34-36. Gdybys byla zainteresowana to moge zapewnic ze rozciagnie sie do 40, ale 42 chyba juz nie, ciezko mi okreslic, nie wychodze prawie z domu wiec nawet nie wiem jakiej sylwetki moze byc ktos w r.42.. :zawstydzona/y:

clio - teraz masz najlepszy rozmiar jaki moze miec kobieta :blink:
 
em_x -zaraz po urodzeniu? mimo, ze dziecko dostaje znieczulenie to wydaje mi sie to straszne.. nie miałaś z tym problemu?

patrycja -na zdjeciu tego moze nie widac, ale sukienka na mnie wisi. ja nosze 34-36. Gdybys byla zainteresowana to moge zapewnic ze rozciagnie sie do 40, ale 42 chyba juz nie, ciezko mi okreslic, nie wychodze prawie z domu wiec nawet nie wiem jakiej sylwetki moze byc ktos w r.42.. :zawstydzona/y:

clio - teraz masz najlepszy rozmiar jaki moze miec kobieta :blink:

To wyobraź sobie babke we wzroście 176 i 73 kg wagi..... :p:p:p
 
reklama
patrycja -a musze wyobrazac? moze wklej jakies swoje zdjecie, nigdy Cie tak wlasciwie nie widzialam. Oczywiscie nie namawiam :blink: Zrozumiem, jeżeli po prostu nie masz np. ochoty pokazywać na łamach forum.
 
Do góry