reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Dobry Wieczor
Zastanawiam sie czy ktoras mnie pamieta!?, wiem mialam chwile nieobecnosci (z powodu internetu), lecz mam wielka nadzieje ze juz to sie nie powtorzy.

Asheara jak sie kochana czujesz? Ucaluj Damianka :)

Firanka jak tam nowy wozek?! Kupilas?

Witam rowniez reszte dziewczyn.
 
niunia nie wiem jak jest ale mi rowniez dziwna wydaje sie twoja historia
fikusek ja lezalam przez 3 tygodnie poniewaz krwawilam mialm krwiaka na macicy, a w szkole ostatni raz bylam tydzien przed terminem

Vegas Moj Kubus ma dopiero 5 msc ale niewydaje mi sie zeby szybko raczkowal, fakt czasem popelza ale leniuch nawet nie chce lezec na brzuchu zaraz placze.
em_x moje losy mozesz odszukac gdzies na forum i poczytac ja sie balam ale jak juz powiedzialam rodzinie to odrazu zamieszkalam u mojego K tyle ze on mieszka u swojej mamy ale ona prawie caly rok za granica w pracy

nieobecnosc ixi wszystkich martwi :( mam nadziej ze wszystko ok

Ja juz zmykam do moich chlopaczkow co do prawdy Kubus spi ale Moj K na mnie juz czeka wsciekly ze tu siedze :( ech...

Zapomnialam witam nowe mamusia oraz te ktorych jeszcze nie znam

Dobranoc
 
euphoria - ja Cię pamiętam ;-) jako tako, chyba wole zostawić pytanie 'jak się czuję' bez komentarza...
mozesz mi przypomniec, w jakim kraju/miescie teraz mieszkasz??

mariola9 - dobranoc
 
hej. dzisiaj ja pierwsza. Znów. He, he. Dzieciaki jeszcze śpią.
Umi Czyli ja byłam nierozważna:sorry2: Bo ja w wieku 17 lat chciałam mieć dziecko. I je miałam ale rok później.
Ixi Mam nadzieję ze u Ciebie wszystko ok....
Clio A jak tam u ciebie dzisiaj?
 
Ewi hej :) a jako tako rodzice mnie dzisiaj odwiedzą nie widzieliśmy się od czerwca i już na nich czekam :D
a jak nadrabianie Ewi??
jestem druga :p

SMS od IXI
ja od soboty wieczora leżę na patologii bo zaczęłam krwawić. Mój D próbował wam coś napisać na forum ale mu się nie udało. Póki co leżę i dostaję kroplówki na płucka małego... No i nie krwawię. Zobaczymy jak to będzie. Pozdrawiam i 3majcie kciuki!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ewi hm jeśli sie ma warunki na dziecko, tzn wiedziałas ze bez problemu je utrzymasz to nie byłas nierozważna, porównując mnie i ciebie to raczej ja byłam nie rozwazna bo ja wiedziałam ze kategorycznie nie chce a jednak za słabo se zabezpieczyłam.
 
Do góry