reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

moja córka uwielbia chodzic, oczywiście trzymana za dłonie. Wszyscy mówią, że pewnie zacznie chodzic szybciej aniżeli raczkowac. Zobaczymy=)
 
reklama
Clio nudź się póki masz czas=D jeszcze przez pierwszy miesiąc życia dzieciaczka da Ci swobody troszkę, ale potem mniej=D Martynka przez pierwszy miech niemal cały dzień przesypiała, potem się to skończyło=D
 
hehe ja w ciazy spalam pewnie ok 18 godz na dobe:D:D no i tak lekarz kazal lezec w lozku wiec tak spalam..:D
ja tez musialam lezec:/
Vegas chęci to chyba za mało :p dzisiaj poćwiczę trochę moze coś ruszy ... a szwagierka ile jej zostało?

ale tu cicho
sluchaj moja znajoma ziemniaki tarla i wody jej odeszly:)
jak tam nasze dwupaki sie czujecie??!! czekam w koncu na wiesci o rozpakowaniu:D:D:D

u nas dzien jak co dzien, jutro wypuszczamy sie na zakupy..w koncu:D i musimy wyslac paczke do uk....yh...K jedzie juz za 2 tyg. a ja mam coraz wiekszego stresa i ciezko mi w to uwierzyc!

PATRYCJA- jak dziecko nie edzie chcialo raczkowac to na sile niczego nie nauczysz, sa dzieci ktore nie raczkowaly i tez zyja...
 
Kasiuch a to wiem ale mój umie stać na czworaczkach ale mu się nie chce ;-) tak samo było z trzymaniem główki :-D
 
bo mi sie szyjka macicy skracala, i dlatego nie moglam, i bralam leki rozkurczowe, a ja zamiast lezec to do pracy latalam jeszcze i w 6 mies. skurcz mnie zlapal az lzy w oczach mialam....i sie bealam ze cos jest nie tak, az do szpitala pojechalam, ale to sie juz nie powtorzylo, ale mialam nauczke:/

a Ty FIKUSKU tez sie skracala szyjka??
 
ja np byłam dzieckiem nie raczkującym

dobra ćwiczenia kąpiel masaż sex dzisiaj wypróbuje wszystko byle już być po :p

lecę moje drogie jeżeli Ixidixi sie do którejś odezwie piszcie a wam życzę miłego wieczorka :)
 
reklama
Do góry