reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

:) ja dzisiaj z kuzyneczką sobie zrobiłam tosty ^^ mniam!

Ogólnie to jakoś dzisiaj taka nie do życia jestem, ciągle mi się chce spać, ale wytrzymam ;)

Jutro dni Czechowic a ciągle nie ma pogody ...
 
reklama
fikusek frytki uwielbiam ale dziś mi sie już nie zmieszczą bo własnie mama nagotowała kopytek na dzisiejsza kolacje i jutrzejszy obiad wiec jestem pełna....;-)
misia ja chce do Ciebie uwielbiam happysad
 
oj Misia, teraz to mam smaka na pieczarkową =D Głodna jestem jak wilk, ale poczekam na męża aż wstanie =)
 
No chyba w końcu udało mi się wstawić fotki :-)
w piżamce z dzisiaj rana :-)
 

Załączniki

  • 4.JPG
    4.JPG
    98,3 KB · Wyświetleń: 30
  • m.JPG
    m.JPG
    94 KB · Wyświetleń: 38
  • misiek.JPG
    misiek.JPG
    100,7 KB · Wyświetleń: 40
  • miśu 2.JPG
    miśu 2.JPG
    63,6 KB · Wyświetleń: 41
  • miśu 3.JPG
    miśu 3.JPG
    91,3 KB · Wyświetleń: 31
  • miśu.JPG
    miśu.JPG
    61,8 KB · Wyświetleń: 34
a ja mam 19 lat i nie wiem jak o tym powiedziec mamie boje sie jej reakcji bo ja jak sama sie o tym dowiedziałam byłam przez dwa dni w szoku i nie wiedziałam co o tym myśleć strasznie dziwne to dla mnie było :) czy wy także bałyscie sie boicie mimo dobrego kontaktu z mama powiedziec jej o tym czy tylko ja tak świruje?? :)
 
reklama
lolkak ja jestem zadowolona z tej szczepionki, wybralismy ja dlatego, że mojego małego braciszka też taka mama szczepiła i polecała, dodatkowo mam pediatre w rodzinie:-) razem z nia małą odrazu zaszczepili na żółtaczkę i było wszystko okej:-)

ja tez bym poszła do szkoły, cieszę sie, że studia mam:-) bo miałam roczną przerwę. i jeszcze miesiąc wakacji:D
A ile zapłaciłaś za nią? Co studiujesz?


Kolia super fotki. Dla mnie najfajniejsza fotka nr 1 :-)
 
Do góry