reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej
u mnie pogoda tez do d..... :-) :dry:
ogólnie nie jest ciekawie... ale nie bede tu pisac.
maly jest u mnie na rekach a jak usnie to tez wezme sie za sprzatanie by jakos sie"rozerwac" i nie myslec.....
 
reklama
Vegas A nie boisz się, ze przyzwyczaisz małą do spania z Tobą? Wiesz? Ja miałam taki problem z Mareczkiem. Ale kilka nocy się przemęczyłam i jakos się udało.
Elizka Co znów za problemy? Chyba od tego jesteśmy żeby się nam wyżalić, co nie?

Ja też zaraz za sprzątanie muszę się wziąć. Mareczek wstał dopiero a Justynka jeszcze śpi więc nie wiem jak to będzie.
 
:) ja dzisiaj z kuzyneczką sobie zrobiłam tosty ^^ mniam!

Ogólnie to jakoś dzisiaj taka nie do życia jestem, ciągle mi się chce spać, ale wytrzymam ;)

Jutro dni Czechowic a ciągle nie ma pogody ...

a u mnie ma dzis byc zakonczenie lata i jakos tak zimnawo!
z tego co czytalam na plakacie to maja b yc Blandersi nawet nie wiem co to i Danzel.

Kolia ale sliczny jest Mikołaj! a jakie piekne ma wlsoki!:-)
 
Clio ja ostatnio na ebay Uk kupiłam za 25PLN z przesyłką 4bluzy i śpiochy H&M ;-) Chciałam jeszcze kupić leżaczek FP (jakieś 90parę złoty za nowy) ale dziady nie wysyłają do PL:crazy: a nie chce mi się płacić 2 razy za paczkę jakby mi do siostry wysłali a ona do mnie.

Co do wcześniejszej rozmowy o wpływach kąpieli na szkraby ;-)to na moją małą gorąca kąpiel wpływa usypiająco zero kopniaków przez 2 h ;-) Za to po prysznicu masakra:rofl2:


a u mnie ma dzis byc zakonczenie lata i jakos tak zimnawo!
z tego co czytalam na plakacie to maja b yc Blandersi nawet nie wiem co to i Danzel.

Lata temu mieli jakiś przebój chyba "Ciągnik" ;-) a teraz to odgrzewają kotlety ;-)
 
Ostatnia edycja:
Clio ja ostatnio na ebay Uk kupiłam za 25PLN z przesyłką 4bluzy i śpiochy H&M ;-) Chciałam jeszcze kupić leżaczek FP (jakieś 90parę złoty za nowy) ale dziady nie wysyłają do PL:crazy: a nie chce mi się płacić 2 razy za paczkę jakby mi do siostry wysłali a ona do mnie.

Co do wcześniejszej rozmowy o wpływach kąpieli na szkraby ;-)to na moją małą gorąca kąpiel wpływa usypiająco zero kopniaków przez 2 h ;-) Za to po prysznicu masakra:rofl2:




Lata temu mieli jakiś przebój chyba "Ciągnik" ;-) a teraz to odgrzewają kotlety ;-)

hehhe to chyba cos kojarze;p


A tu moja łobuziara z wczoraj przed kapielą

 
Vegas A nie boisz się, ze przyzwyczaisz małą do spania z Tobą? Wiesz? Ja miałam taki problem z Mareczkiem. Ale kilka nocy się przemęczyłam i jakos się udało.
Elizka Co znów za problemy? Chyba od tego jesteśmy żeby się nam wyżalić, co nie?

Ja też zaraz za sprzątanie muszę się wziąć. Mareczek wstał dopiero a Justynka jeszcze śpi więc nie wiem jak to będzie.
nie sądzę bo jakby zliczyc jej spanie ze mną w czasie jej prawie 9 miesięcznego życia to byłoby z 10 razy. To niewiele mimo wszystko. No a poza tym Malutka ma od zawsze swój pokoik i lubi spac w swoim łóżeczku=)

ja już kończę porządki. O dziwo w czasie sprzątania Mała nie marudziła, że się nią nie zajmuję. Patrzała jak sprzątam=)
 
Witam Dziewczynki!
Sliczne te wasze maluszki naprawde :)))
a ja sie zle ciagle czuje jak nie podbrzusze boli to piersi :/ potem zrobie test ciazowy ale stumieniowy (ostatni raz)! a w poniedzialek do gina i zobaczymy co on powie po badaniu....
 
Witam Dziewczynki!
Sliczne te wasze maluszki naprawde :)))
a ja sie zle ciagle czuje jak nie podbrzusze boli to piersi :/ potem zrobie test ciazowy ale stumieniowy (ostatni raz)! a w poniedzialek do gina i zobaczymy co on powie po badaniu....

no to 3mam kciukii oby Ci sie powiodlo!:-)
 
witam dziewczyny:-) my dzis mamy dzien spania, mała tylko na jedzenie się budzi, chyba pogoda ją też dobija- pada i jest nieprzyjemnie.
kolia śliczny chłopiec:-) rzeczywiście wygląda na starszego.
Daff zdjęcie normalnie jak z jakiejś reklamy, cud miód i orzeszki:-) przesłodką masz córcię! i jaka cenzurka hehehe :-)
Ewcia trzymam kciuki, żeby okazało się, że siedzi w Tobie fasolka:-)
Ewi super laska z Ciebie patrząc na awatar:-) przypominasz mi taką aktorkę Dominikę Figurską :-)
lolkak zaplaciłam 109zł za jedną dawkę. Lekarka powiedziała żeby podzwonić po aptekach i popytać o ceny bo są bardzo rożne, nawet do 150zł, nam się taką udało znaleźć. a studiowałam informatykę, ale zrezygnowałam, a teraz idę na finanse i rachunkowość:-)
 
reklama
Conf też teraz zaczynam finanse i rachunkowość :-)
Daff z Julki slodki misiek jest :-)
EwciaM trzymam kciuki, że w końcu będzie fasolka :-)
 
Do góry