reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Najlepiej najprościej jak się da ;-) Zanim powiedziałam układałam sobie 1000 możliwych wersji a i tak skończyło się na tym, że wypaliłam "Mamo,tato zostaniecie dziadkami" ;-)
Skoro masz dobry kontakt to nie powinnaś się tak stresować. Oczywiście na początku może przeżyć szok, ale będzie ok :-)
 
reklama
misia sosik pieczarkowy tez jest....;-) o to ja mam pomysł jak bede jechała na happysad to wezme kopytka dla Ciebie:-)
kolia Mikołaj na tych zdjęciach w piżamce serio wygląda na 4 latka :-)
pierwsza zdecydowanie najlepsza. przystojniacha z Twojego syncia :-)
 
kolia slicznego masz synusia:)
Alanowi chyba ida nastepne zeby bo cos niespokojnie spi,co chwile sie kreci,oczy otwiera,a tak wlsnie mial przy pierwszych zebach.
 
MisiaMi taki układ pasuje :-) to do jutra hihil i nie zapomnij kopytek tylko żeby nie padało...


Ale dziś pustki...
Więc idę Dobranoc =*
 
Ostatnia edycja:
misia ja dopiero nadrobiłam :p
jak wróciłam od lekarza to nie miałam weny pogoda mnie uroczo uśpiła ^,^ potem obiadek z mężusiem i zaczęłam buszować po allegro bo szukam dla Alexa jakiejś bluzy sweterka na spacerki i w ogóle kupiłam dzisiaj kurtkę 2 w 1 MARKS&SPENCER kurtka i polar 2 w 1 62 / 0-3 (1197879360) - Aukcje internetowe Allegro
a teraz zabrałam się za poszukiwania pościeli :p
widzę że macie apetyczny temacik mmm mniam kopytka i sosik pieczarkowy ...
kolia Mikołaj naprawdę wyglądana więcej ale śliczny chłopczyk :)

EKG wyszło dobrze wiec zostaje mi wyczekiwanie :p
 
moze i pieprzyc sie umiem, ale dziecka wychowac za nic na swiecie. wlasnie po to jest antykoncepcja. zeby seks nie rownal sie dziecko. juz gadalismy z jego rodzicami i dziecka nie bedzie. tyle w tym temacie. przepraszam, ze wprowadzam tak nerwowa atmosfere, ale nie chce dziecka i nie chce tez zeby moi rodzice dowiedzieli sie o ciazy. ja sama jestem wpadka, moja matka oddala mnie zaraz po urodzeniu do adopcji i nie chce powtarzac tej historii. aborcja bedzie najlepszym wyjsciem w mojej sytuacji. nie jest mi z tym latwo, ale juz lepiej niz ta mysl, ze moglabym teraz miec dziecko i zniszczyc zycie trzem osobom.
i tak, wlasnie spier*dalam. razem z dzieckiem. dzieki

masakra z Kolerzanka.....ranyyy...ale wam nerwow napsula...

moje kochane dzieciątko sobie właśnie zasnęło i pewnie będzie tak spało do 5:-) aniołek nam się trafil, no bo które dziecko od urodzenia budzi się tylko 1 raz w nocy na jedzenie a takto ładnie gzecznie śpi?:-) wszyscy nam zazdroszczą:-) o właśnie zaczął u nas padać deszcz.
Zobacz załącznik 278183


edit: dziewczyny nie warto tracić na gowniarę czasu i nerwów. napisałam już co myślę, a właściwie jest to opinia męża, z morderczynią nikt DOJRZAŁY nie będzie chciał być. chyba że będzie mu zależało tylko na kimś do ruchania, kto w razie wpadki nie będzie mu zawracał głowy alimentami i dzieckiem. także zajmijmy się czymś milszym:-)

sliczna......

dzis mialam ciezki dzien:(
 
hej kobitki juz was nie ma ale nadrobilam was!!wkoncu ;)ja nie moge spac bo jakies gnoje dra japy na ulicy i tragedia wogole malenstwo moje dzis przeszlo same siebie jakos dziwnie sie ulozylo po prawej stronie ze brzuch mialam krzywy jak by cos mu przeszkadzalo a teraz kopie ciagle cos podjadam jestem gruba orka pozeram wszystko hihi tak mowia o mnie w domu juz heh co do tematu tej skubus czy jak jej tam wydaje mi sie ze ona ma z 15lat albo mniej i nie wie co to dziecko jakie to szczescie zobaczyc usmiech albo slowo mamo!!ja czekalam na dzidzie dlugo lekarz mi powiedzial ze nie bede miala dzieci nigdy a jednak bede miala za 10tygodni heh juz sie nie moge doczekac ;)widzialam sliczne brzdace usmiechniete takie slodziaczki ze juz bym chciala zrobic foto swojemu malemu urwisowi i wam pokazac ciekawe jak bedzie wygladal ;)hmm ciagle sobie zadaje takie pytania ;)pozdrawiam misia milej zabawy ;P
 
Witam.
u mnie ciemno, zimno i pochmurno i na dodatek deszczowo.
dzieciaki jeszcze śpią. Wczoraj oglądałam z mężem "przesyłkę ekspresową". Super komedia, wiele akcji się dzieje.
Dzisiaj na nogach od 6.30 i wyspana jestem jak nic.
a jak u Was. Pogoda pewnie też nie dopisuje....
 
reklama
Hejka

No u nas pogoda nie dopisuje, ale mi to w ogóle nie przeszkadza.
Nocka superowa za nami bo znowu z Martynką mogłam pospac a ona wówczas tylko raz się budzi jak jest głodna.
Wyspałam się więc=) dzień od 6.33 zaczęłyśmy. Mąż jak wraca z pracy to zawsze nas obudzi. Niechcący bo niechcący, ale zaraz z Martynką mamy oczy jak 5zł =D

Malutka ponownie poszła spac a ja po kawce zabieram się za porządki cosobotnie. O 13 muszę mężulka zbudzic bo na 14 do pracy jedzie. Tak wiec dziś się w pełni Córeczce poświęcę =)

Poza tym ciągle uczymy mówic Młodą TATA a wychodzi jej tylko PAPA hehe. Albo tego T nie słyszy i myśli, że to P mówimy, albo nie umie wypowiedziec T=P
 
Ostatnia edycja:
Do góry