reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
confounded :tak mnie nazwał mój chłopak, co do ojca to hmmm zostawiłam go nie był warty miana ojca szkoda gadać same problemy przez niego, bałam się że będzie mi trudno i że będę sama ale nie trwało to długo, okazało się że młoda, przyszła mama też może mieć branie i jestem w b.szczęśliwym związku :)
 
Ostatnia edycja:
Clio- no napewno jak pójdziesz do lekarza to się uspokoisz. Pewnie to normalne. Ja juz miesiąc przed porodem odczuwałam dziwne bóle i niepokoje. A będąc u lekarza okazywało się,ze tylko moje ciało przygotowuje się do porodu.

A żebyś się bardzo nie martwiła to zrób sobie dziś spokojny dzień, wypocznij a jutro uspokoisz się u lekarza.
 
Ewi44 ja cie rozumiem też jakaś śnięta jestem ;/ a jesień wczesną już czuć ... lubię każdą porę roku bo każda ma w sobie to coś :)
kinderniespodzianka a ile masz lat? i opowiadaj tu śmiało każda przez coś przeszła ciąża to spora zmiana w życiu i w którym jesteś TC??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kinder witam Cie bo jeszcze nie przywitalam sie z toba. Powodzenia zycze w nowym zwiazku i oby byl dla Ciebie taki pomyslny i szczesliwy jak piszesz.:)


U nas nocka była bardzo ciężka dziś a już myślałam ze spokój mamy a jednak nie... od 2 w nocy wstawała aż zasnęła między nami po środku..

a My witamy dziś dzień tak: (jednak taką Julkę uwielbiam najbardziej:))

 
Wiesz Clio,że dopiero teraz zauważyłam,że z Katowic jesteś. Do jakiego gina chodzisz?i gdzie planujesz rodzić???

Daffodill- zazdroszczę pogodnego dziecka. Adasiowi znów idą zęby. Tak źle to dawno nie było. Nie wiem co robić. Cały czas płacze-wstał dziś przed 7 . Żel za bardzo na niego nie działa. A przeciwbólowego nie chce mu dawać-bo potrafi tak cierpieć ponad miesiąc przed wyjściem zęba. 2 tygodnie to prawie zawsze wycięte z życiorysu.

Teraz na szczęscie chyba utnie sobie drzemkę.
 
Ostatnia edycja:
Wiesz Clio,że dopiero teraz zauważyłam,że z Katowic jesteś. Do jakiego gina chodzisz?i gdzie planujesz rodzić???

do gin Bełkowska-Śliż na Piotrowicach TomMed przychodnia a rodzic chcę w Bogucicach u Bonifratów :-) a ty?

Daff Julka jest cudna nie dziwię się dzieci z rana wyglądają magicznie :rofl2: oj mój Ananasek też już niedługo będzie ze mną :-D:-D:-D
 
Clio- Ja chodziłam do Marka Bielewicza. Świetny facet- a w dodatku miałam 5 minut do gabinetu. Rodziłam na Raciborskiej. Miałam pecha co do lekarza,który odbierał mój poród, i położnej u której zaczęłam rodzić. Ogólnie szpital nie jest zły. Jest wielu wspaniałych lekarzy. W sumie mimo przejsć,które miałam następne chyba też bym tam rodziła. Tylko będę mądrzejsza i bardziej dociekliwa.
W Bogucicach byłam na ginekologii kiedyś, dobrze wspominam ten szpital. Mimo,ze stary to miłych ludzi tam spotkałam.
 
reklama
do gin Bełkowska-Śliż na Piotrowicach TomMed przychodnia a rodzic chcę w Bogucicach u Bonifratów :-) a ty?

Daff Julka jest cudna nie dziwię się dzieci z rana wyglądają magicznie :rofl2: oj mój Ananasek też już niedługo będzie ze mną :-D:-D:-D

no wlasnie.. nie moge sie doczekac az zobacze go!
nie ma nic piekbniejszego jak po fatalnej nocy masz dziecko jak aniolek ktore sie usmiecha i bawi w najlepsze!:)
 
Do góry