reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

zrobilam test i wyszedl negatywny ;p
a z kad takie gumki?w sklepie kupilismy ;/ to negatywne dla sklepu zeby takie stary gumki byly ;/ test zrobilam 6 dni po stosunku i yszedl negatywny wiec nie mam obaw pozdrawiam ;)
 
reklama
Misia .jestem pewna ze do wytrysku nie doszło..tylko boję się tego Prejakulatu.czytałam ,ze zawiera plemniki ktore mogą zapłodnic kobiete...Cały czas pobolewa mnie brzuch i miesiączki jak nie było tak nie ma...
 
Kochanie nie spodziewana..ja mam dopiero 16 lat więc byłoby to dla mnie cięzkim szokiem..Od ponad 2 tyg. spóznia mi się miesiączka..zawsze miałam reguralną...kochałam się z chłopakiem w dniach płodnych ..stosowaliśmy stosunek przerywany..więc on mówi ze to nie możliwe ..ale ja naczytałam się w necie o Preejakulacie..i strasznie się boje..nie wiem co mam robic..a testu boje się zrobic bo mieszkam w małym miasteczku gdzie jest jedna apteka i zaraz wszyscy by wiedzieli....zdurniałam, całkiem strasznie się boje;(..dziękuje za miłe przyjęcie..kochane jesteście;* Confounded śliczniutką masz coreczkę;) buziam;*
Może Ci się też spóźniać okres przez stres związany z ewentualną ciążą. Faktycznie 16 lat to bardzo mało, więc życzę by brak @ był ze stresu. Ja bym jednak kupiła test lub poprosiła zaufaną osobę by może kupiła..?
 
Misia .jestem pewna ze do wytrysku nie doszło..tylko boję się tego Prejakulatu.czytałam ,ze zawiera plemniki ktore mogą zapłodnic kobiete...Cały czas pobolewa mnie brzuch i miesiączki jak nie było tak nie ma...
Po tym opisie jakoś spokojna jestem i na 99% ciąży nie ma. Musiałby być cud.
 
Vegas a co z tym Prejakulatem?? w necie pisze ,ze to własnie on powoduje częste wpadki..i ze zawiera plemniki....tego boje się najbardziej...
 
Vegas a co z tym Prejakulatem?? w necie pisze ,ze to własnie on powoduje częste wpadki..i ze zawiera plemniki....tego boje się najbardziej...
Może zawierać, ale jeszcze nie słyszałam o ciąży bez wytrysku. Mimo to ten 1% niepewności zawsze jest. Dla Ciebie widzę 2 rozwiązania:
1. Uspokój się a @ nadejdzie szybciutko:)
2. Test jeśli @ jeszcze nie przyjdzie w najbliższych dniach.

A te @ masz regularne?
 
Nie ma co się nakręcać - naprawdę lepiej pójść do apteki czy sklepu i kupić test i będzie po sprawie. Ja według lekarzy miałam zerowe szanse na dziecko, brałam tabletki a miesiąc później zaszłam w ciążę i teraz jestem w 32 tyg ;-)
 
reklama
Tak Reguralny, zawsze przychodził w pore..w tamtym miesiącu spóznił się tylko 3 dni, bo zamiast 13 dostałam 16;)
Mój chłopak zapewnia mnie ,ze u dziewczyn w moim wieku takie opóznienia są normalne..tylko ze nie ponad 2 tyg..pierwszy raz takie coś mi się zdarza...a o test musiałabym kogos poprosic bo sama nie kupie...;)

Lolkak gratuluje mamusiu;):**
 
Do góry