reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Tak Reguralny, zawsze przychodził w pore..w tamtym miesiącu spóznił się tylko 3 dni, bo zamiast 13 dostałam 16;)
Mój chłopak zapewnia mnie ,ze u dziewczyn w moim wieku takie opóznienia są normalne..tylko ze nie ponad 2 tyg..pierwszy raz takie coś mi się zdarza...a o test musiałabym kogos poprosic bo sama nie kupie...;)

Lolkak gratuluje mamusiu;):**
No to niech Twój chłopak leci do apteki bo nam się tu wykończysz:)
 
reklama
Andzia16 nie panikuj bo to i tak nic nie da. Musisz zrobic test ciazowy najlepiej rano z pierwszego moczu i dla pewnosci dwa. Wlasciwie to zastanawiam sie czemu jeszcze tego nie zrobilas... Wiesz zadna z nas ci tu nie odpowie na pytanie czy jestes w ciazy. Mozesz byc ale nie musisz. Miesiaczka moze zatrzymac sie ze wzgledu na niska wage, chorobe, czy nawet zwykly stres... Ale takze z powodu ciazy, tym bardziej ze miewasz regularne miesiaczki i wspolzylas bez zabezpieczeń w dni plodne. Co twoj chlopak ma na mysli mowiac ze to jest normalne u takich dziewczyn jak ty? chodzi mu o twoj mlody wiek? Jesli tak to sie myli. Regularnie miesiaczkujaca 16latka moze zajsc w ciaze nawet przy stosunku przerywanym. Znam wiele kobiet, ktore wlasnie w ten sposob zaszly w ciaze. Wiec zrob testy, bo to mniej stresujace niz wizyta u lekarza. Jesli wyjda pozytywne, trzeba sie z tym zmierzyc... trzymam kciuki zebys sie trzymala, bez wzgledu na wynik testu.
 
Poczekam jeszcze troszke jak nie przyjdzie za 3 dni to będe zmuszona go o to poprosic ale nie wiem czy będzie chciał to zrobic pewnie powie ,ze on nie jest baba hehe;)
No a chłopak straszy bo 20 lat ma;)..kurczę ufam mu aleee...zawsze jest ten 1%, pisałam na emaila do jednej ginekolog ale cos mi nie odpisała..
zobaczymy jak to będzie..jak przyjdzie @ odrazu wam napisze;)
a Ty ile masz lat??;)
 
Poczekam jeszcze troszke jak nie przyjdzie za 3 dni to będe zmuszona go o to poprosic ale nie wiem czy będzie chciał to zrobic pewnie powie ,ze on nie jest baba hehe;)
No a chłopak straszy bo 20 lat ma;)..kurczę ufam mu aleee...zawsze jest ten 1%, pisałam na emaila do jednej ginekolog ale cos mi nie odpisała..
zobaczymy jak to będzie..jak przyjdzie @ odrazu wam napisze;)
a Ty ile masz lat??;)
ja? 22.
 
Tak się fajnie dzielicie nowinami o dzieciaczkach a ja bym też chciał, ale nie mam czym ;]

Ale 23 mam wizytę następną i USG to wrzucę fotę.

Nie wiem co mam napisać. Czytałam, że była mowa o tej wydzielinie... A ja mam tak, że mam biały na początku a potem się żółty robi, jutro idę sobie wkładki kupić bo to jest nie do zniesienia... ;/ masakra... przynajmniej bielizna nie będzie tak zapaskudzona...
 
reklama
Kiniorek mnie też strasznie wnerwiała ta wydzielina, ja ją miałam całe 9 miesięcy, masakraaa. Kobieta nie czuje się wówczas komfortowo.
 
Do góry