reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
zrobilm test i wyszedl negatywny narazie nie mamy problemu ale chłopakkiem chcemy w przyszlym roku jak bedziemy raem mieszkac postarac sie o dziecko bo bardo o tym marzymy i nie obchodzi nas opinia innych ludzia za rok bedzie latwiej b bedzie juz chopak mial bardzo dobra prace :)
 
cunfounded i od nas też gratki i buziaki :*:*:*:*:*:*:*
ten czas tak szybko leci że ja nawet nie zauważyłam kiedy minął ten miesiąc wakacji.
i moje maleństwo nareszcie wiecej sie wierci. dokładnie od kiedy zrobiło sie troche chłodniej. widocznie ono też gorzej znosiło te upały;-) bynajmniej taka jest moja teoria. strasznie cicho dziś na forum. dziewczyny gdzie wy sie podziewacie?????
 
hej, jeżeli chodzi o poród, to ja miałam rodzinny z mężem, ale u nas w szpitalu wanny nie ma i siedzieliśmy pod prysznicem, położna nam poleciła, choć mi to nie pomogło :-) a co do wanny, to słyszałam, że można w niej siedzieć pół h a potem pół h poza. :-)

Wszystkiego najlepszego dla Malwinki z okazji 1 miesiąca :-)

Mi w szkole rodzenia położna mówiła, że max w wodzie ciężarna może być 30 minut ( bez różnicy czy wanna czy prysznic). A podczas porodu w wodzie do tej wanny tak naprawdę wskakujesz tylko na kulminacyjny moment ;-)

hellol :))
B]justysia[/B] ja mieszkam w irlandii
a test to chyba pregnancy test jak sie nie myle wiec pochodz sama po sklepach i poogladaj sobie jakich sa cenach :)


Justysia idź do najbliższego Tesco czy jakiejś drogerii i kup sobie test. Nie ma co czekać na powrót do Polski


[B
i moje maleństwo nareszcie wiecej sie wierci. dokładnie od kiedy zrobiło sie troche chłodniej. widocznie ono też gorzej znosiło te upały;-) bynajmniej taka jest moja teoria.

Moje też daje mi popalić, ale niestety i w upał i teraz gdy chłodno również ;-)

Czy któraś z was szczepiła swoje dziecko szczepionką 5 lub 6 składnikową? Zastanawiam się nad tym, no ale oczywiście finanse..........:wściekła/y::dry: Sama muszę się w końcu zaszczepić na te pneumokoki i rotawirusy, więc i dziecko zaszczepię. I w związku z tym chciałabym małej oszczędzić kłucia i łykania tego wszystkiego. Słyszałam, że szczepionka 6 składnikowa trafia się za 150 pln. Może ktoś potwierdzić?
 
Ostatnia edycja:
Lolkak ja szczepilam 6w1 i placilam 170. Nie zaluje bo nawet mi pielegniarki mowily ze dla dziecka sa lepsze bo sa lepiej wchlanialne i mniej bolu. Dzieki 6w1 omijana jest 1 wizyta szczepienna . Sa trzy dawki. A potem jak ma roczek dopiero i wtedy jest darmowa, a czwarta platna jak ma poltora roku:)
 
zgadzam sie z lolkak idz gdziekolwiek testy sa sprzedawane jak cieple buleczkii :))

a co do szczypionek to Nadia miala u nas 6 w 1 chyba jak miala 6 miesiecy ja za szczypienia tu nic nie place bo sa to obowiazkowe szczypienia (tylko nie rotawirusy) ale pneumokoki i chyba to sa meningokoki ale teraz nie jestem pewna ... ale my mialysmy klucie 3 razyw nozke :((((
 
Jak tak czytam ,że wasze maleństwa się wiercą... I jak tak sobie wspominam... To tęsknie za kopniakami , ogólnie za brzuszkiem :)
A mój synek miał chyb 5 w 1 i płacę 120 zł .

Jak wam minął dzień??
 
Laski!!
Jakiego ja kamerzystę znalazłam :szok: no nie mogę i 1300 zł bierze ! WESELE # BOGDAN STRYCZEK | Profesjonalne Studio Filmów Video tu macie link do wstępów samych :| Ja jestem pod wrażeniem tego pierwszego ^^

fajne te filmik.....i tak profesjonalne

hello !

jak tam wszystkie ciezarne mamuski ? :-D;-)

dawno mnie znow nie bylo :-p

u malutkiej ok, wczoraj bylysmy na ostatnim szczepieniu, kolejne dopiero jak bedzie miala 12 miesiecy :cool2:
poplakala sie niezle, bo byly 3 zastrzyki :dry::-(


a tak to chce juz sama siadac ;) i pewnie za miesiac usiadzie mala malpeczka :-p:tak:


pozdrawiam Was wszystkie :-)


p. s - trzymam kciuki za rozwiazania ciezaroweczek:happy2:

ale sliczna Kornelcia....rany.....

witajcie;*

ja tez czytalam o tej Tragedi,,.,,,Biedny Maz...bo on prowdzil i zgniely jego dziewcyzny:L:):)( Masakra:(:( i 2 chlopcow zostalo bez Mamy:(:( zycie...:(:( ehhh:(:(



ide jutro do ANi:)

Milej Nocki:*
 
reklama
hej Mamuśki
staram się naprawdę nadrabiać ale niestety pracując nie jestem w stanie ale do przyszłego tygodnia SaSaSa :)

misia2912 mnie intensywnie minął wczorajszy dzień dzisiejszy zapowiada sie podobnie :p ale od ok poniedziałku odpoczywam ... :D wczoraj kupiłam podkłady poporodowe ;/ masarka lece bo mąż mnie goni paskuda naglemu się spieszy wrrr
 
Do góry