reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Zrobiłam wczoraj po południu test... wyszedł pozytywny:) Dla pewności zrobiłam jeszcze jeden dzisiaj rano i też dwie kreseczki:D Z tego powodu wracamy razem do Polski:)
Jestem bardzo szczęśliwa:)
 
reklama
justysia1a A juz ci mialam tego posta przeniesc bo tak myslałam ze sie pomyliłas:-) Gratuluje fasolki!!!
 
misia dziękuję ślicznie:* W sumie to nadal nie mogę uwierzyc i jak wczoraj robiłam test to nie wiem czemu ale byłam pewna ze bedzie negatywny.. A tutaj taka niespodzianka:) A moj Daniel mowi że do niego to nie dociera ale widzę że jest zadowolony:) Ajj aby szybko do Polski i do lekarza.
 
Lolkak ja szczepilam 6w1 i placilam 170. Nie zaluje bo nawet mi pielegniarki mowily ze dla dziecka sa lepsze bo sa lepiej wchlanialne i mniej bolu. Dzieki 6w1 omijana jest 1 wizyta szczepienna . Sa trzy dawki. A potem jak ma roczek dopiero i wtedy jest darmowa, a czwarta platna jak ma poltora roku:)

Całe becikowe zainwestuję w szczepionki;-):-) Ale zawsze wiadomo, że dobra inwestycja :-)


a co do szczypionek to Nadia miala u nas 6 w 1 chyba jak miala 6 miesiecy ja za szczypienia tu nic nie place bo sa to obowiazkowe szczypienia (tylko nie rotawirusy) ale pneumokoki i chyba to sa meningokoki ale teraz nie jestem pewna ... ale my mialysmy klucie 3 razyw nozke :((((

W Polsce to raczej nie prędko dostaniemy coś takiego za free ;-) A tak w ogóle to nie wiem jak można dzieci szczepić w XXI wieku tymi samymi szczepionkami co np ich rodziców :szok:


misia dziękuję ślicznie:* W sumie to nadal nie mogę uwierzyc i jak wczoraj robiłam test to nie wiem czemu ale byłam pewna ze bedzie negatywny.. A tutaj taka niespodzianka:) A moj Daniel mowi że do niego to nie dociera ale widzę że jest zadowolony:) Ajj aby szybko do Polski i do lekarza.

Gratulacje i 3mam kciuki za bobo :tak:


hej Mamuśki
staram się naprawdę nadrabiać ale niestety pracując nie jestem w stanie ale do przyszłego tygodnia SaSaSa :)

misia2912 mnie intensywnie minął wczorajszy dzień dzisiejszy zapowiada sie podobnie :p ale od ok poniedziałku odpoczywam ... :D wczoraj kupiłam podkłady poporodowe ;/ masarka lece bo mąż mnie goni paskuda naglemu się spieszy wrrr

I jak Ci się podobają? ;-) Jedna panna z mojej grupy na szkole rodzenia powiedziała, że ona będzie używać pieluch dla dorosłych, bo podkładów to ona używa jak ma zwykły okres :-D
 
Ostatnia edycja:
Justysia gratuluje. Czeka Cie najwieksze szczescie:)
Lolkak ja w pierwszym polroczu stracilam 510 zl na skojarzone. Sam rotarix na rotawirusy to koszt ponad 300 za 1 dawke, nie mowiac o prevanarze na pneumokoki
 
hej dziewczyny.;-) u mnie nocka spokojna, a malenstwo wstało dziś razem ze mną i buszuje w brzuszku.:tak:
justysia gratulacje małego szczęscia :happy::happy::happy: widze nawet suwaczek już zrobiony :-)
 
Justysia gratuluje. Czeka Cie najwieksze szczescie:)
Lolkak ja w pierwszym polroczu stracilam 510 zl na skojarzone. Sam rotarix na rotawirusy to koszt ponad 300 za 1 dawke, nie mowiac o prevanarze na pneumokoki

Wiem, że na wszystko to trochę kasy pójdzie. W informatorze o szczepionkach podali kwoty rzędu 2000-2500 za pół roku. Dlatego wolę dostać od kogoś 50 zł niż 15 parę śpiochów ;-)

P.S. Słodkie zdjęcie synusia masz w suwaczku;-)
 
reklama
Robiłam dziś test nie jestem w ciąży. Adaś zostanie jedynakiem. Jakoś się dziwnie czuje ostatnio i już sobie uroiłam ciąże. Mam takie wzdęcia w brzuchu,normalnie odczuwam to jak początkowe ruchy Adasia.
Może któraś z Was miała ten problem?? Nie wiem co by było dobrego na te wzdęcia.
 
Do góry