reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej, myślałam, ze coś popisze, ale moja kruszynka własnie się budzi :-) eh i do tego grzmi u nas i burza nareszcie będzie.
zagubiona nie martw się, mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze :-)
paulla20 witaj, jesteście z chłopakiem dokładnie w takim wieku jak my z mężem :-) my w pewnym momencie stwierdziliśmy, że bardzo się kochamy i odkładamy zabezpieczenia, bo jak będzie dzidziuś to tylko owoc naszej miłości i chcemy go mieć :-) a ciążę- początek- znosiłam tak samo jak Ty- mdłości przeokropne ;/
ide karmić, trzymajcie się :-)
 
reklama
ja juz od zmyslow odchodze...cale oczy spuchniete, jak smierc wygladam ;( pojde w czwartek do tego samego zobaczymy co tam wymysli i do innego zeby sprawdzic ;) poki co czekam..czekam...a te minuty jak na zlosc mi sie dluza ;/
 
adddaaa przeciez akcja serca pojawia sie w 7 tc nie w 5. 5-6 tydzien to czasem nawet nic na usg nie widac. Chyba ze mówisz o 5 tygodniu od zapłonienia
Zagubiona:( a twoja mama wspiera cie?
 
ale mnie trzymali od 5 t.c ze wzgledu tez na plamienia tzn, bylam na potrzymaniu dostawalam zaszczyki - kaprogest domiesniowo i duphaston
 
I jak tam po porodzie? :-) fajnie ze juz masz swoja malenka dzidzie :-) ja tez juz sie nie moge doczekac tylko tyle ze boje sie porodu :-( a co do Zagubionej trzymam mocno kciuki zeby wszystko było ok :-)
 
Hmm no ja się zastanawiam od kilku dni nad jedną kwestią.
Zanim dowiedziałam się że zaszłam w ciążę, to w czerwcu dostałam @ spóźnioną o 2 dni, z tego co pamiętam była normalna, ale trwała 4 dni.
Po badaniach krwi z czwartku wyszło że jestem w 5-7 tygodniu ciąży. Jakbym odjęła od dzisiaj 5 tygodni, to wychodzi, że zaszłam w ciążę jak miałam @, co jest niemożliwe, jeżeli byłby to 7 tydzień to jest to bardziej wiarygodne :|

Wiem, że prawdopodobnie się jutro wszystkiego dowiem, ale się pogubiłam ... :(
 
adddaaa, confounded, lolkak dziekuje za wsparcie ;)

umi2 tak, wspiera...teraz martwi sie razem ze mna...ale wiesz chodzi glownie o to, ze nie wiem czy jest taka mozliwosc zeby w 1,46 cm plodu nie bilo serce :-( czy moze przestalo ono bic ;(
 
adddaaa wybacz źle cie zrozumiałam:-)
Zagubiona nie mysl o tym poczekaj do czwartku, wiem ze to łatwo powiedzieć ale spróbuj.

kiniorek mnie wyszło ze zaszłam w ciaze równiez w czasie okresu data z USG i ta data sie ierowalismy a potem sie okazało ze jednak ciaza starsza była
 
reklama
kiniorek a ja zaszłam w drugą ciąże 2 dni przed okresem i w dodatku przy zabespieczeniu zastrzykiem :-D tez podobno nie mozliwe :dry: ale to byl normalny okres jaki mialam zawsze:-)

zagubiona bedzie dobrze, jak pisałam serduszko powinno do 8tc zaczac bic... ten lekarz co bylas u niego od razu by usówał:dry: :no: brak słów... trzymamy kciuki!
 
Do góry