reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Paulla No witaj. Oczywiście ze możesz liczyć na nasza pomoc. Na początek napisz ile masz lat, jak ojciec twojego dziecka? Jak rodzice zareagowali na ciążę? no wiesz, ogólnie jaka jest sytuacja :) i zapraszam do częstego udzielania się.

u mnie burza miała być, ale tylko po grzmiało i malutki deszczyk spadł. teraz jest taki fajny chłodek na podwórku więc zaraz z dziećmi na spacerek wyjdę.
No i dopiero się dowiedziałam ze będziemy mieli gości więc muszę jakoś ogarnąć zabawki porozwalane przez dzieci. tak więc ze spacerku nici na razie.
 
ewi zazdroszcze u mnie nie ma juz po deszcze sladu ani w powietrzu ani na trawie :)

paulla tak jak ty przechodze przez to pierwszy raz , na szczęscie łagodnie :) napisz coś wiecej o sobie
 
Witam :-) ja za jakis czas równiez zostane mama wiec chciałabym dołaczyc do rozmowy zeby dowiedziec sie ciekawych jak i zarazem potrzebnych rzeczy :-) w szczegolnosci ze to moja pierwsza ciaza wiec troche sie boje i duzo rzeczy po prostu nie wiem :-( mam nadzieje ze moge liczyc na wasza pomoc :-)
Witamy i zapraszamy do udzielania sie:-) Napisz cos o sobie:)
Jak bedzie taka potrzeba to zawsze pomozemy;-)

u mnie burza miała być, ale tylko po grzmiało i malutki deszczyk spadł. teraz jest taki fajny chłodek na podwórku więc zaraz z dziećmi na spacerek wyjdę.
No i dopiero się dowiedziałam ze będziemy mieli gości więc muszę jakoś ogarnąć zabawki porozwalane przez dzieci. tak więc ze spacerku nici na razie.
Lepsze to niz wcale...:-p kurde u mnie by popadało ale niee... nie zanosi sie, mam dosc siedzenia w domu przez te upały...:dry:
 
pamieta mnie ktos? poszlam za Wasza rada- mamie powiedzialm za jakis tydzien...i probowalam sie dostac prywatnie do jakis najlepszych lekarzy ale wszyscy maja urlopy :szok: no i poszlam na NFZ i oto diagnoza :-(


bylam u ginekologa wczoraj...zbadal mnie normalnie a pozniej zaprosil na USG dopochwowe, z miesiaczki wynika ze moglabym byc w 9tyg, a ze sa nieregularne to nie mozna dobrze okreslic...plod ma 1,46cm a nie bije mu serduszko... :szok: jest nie w krztalcie fasolki a lekko poszarpane jakby :( powiedzial ze moze mnie kierowac do szpitala na lyzeczkowanie albo czekac jeszcze 3 dni i powtorzyc badanie...bo wyglada to na 6tyg ;/ wiec albo mi ciaza obumarla 3tyg temu albo jest mlodsza :-:)-:)-:)-( mam tez delikatne plamienia ale takie smazki malenkie...kazal mi lezec ;(

co o tym myslec? tak mi zle:( duzzzzzzzzzzzzzy stres :-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Pamietamy, pamietamy...
O kurczę... Kochana trzymaj sie... Lez, odpoczywaj i miejmy nadzieje ze na nastepnym badaniu jednak sie okaze ze ciaża nie obumarła.... :no: trzymam kciuki za was....
albo jak mozesz to idz do innego lekarza...? moze warto by zobaczył to inny lekarz....? różnie to bywa...:****
 
Elizka21 tak sie boje...nie macie pojęcia...najpierw bylam tak nastawiona roznie - ze sobie nie poradze, ze szkola, ze slub trzeba ze to, ze tamto... a teraz, teraz juz nie wyobrazam sobie zeby mu nie bilo serce :-( bylam taka przeciwniczka aborcji a tu...sama pewnie bede zmuszona sie poddac jej :-:)-:)-( CO ZA IRONIA LOSU ! :szok:

leze...ale czy te 3dni cos zmienia? :-(
 
Zmienia, jak to wczesna ciąża to moze jeszcze serduszo nie bic a za te 3 dni juz bedzie bić.
Ja w ciazy z Mikim bylam u gina w pazdzierniku chyba na samym poczatku wiem ze to byl czwartek i serduszko nie biło i wogóle lekarz kazal przyjsc we wtorek na usg dopochwowe bo on tam prawie nic nie widzi a wiec 4 dni później poszłam i to byl 5tc. i widziałam pecherzyk :) niewiem czy serduszko biło:dry: niepamietam
Mówie moze warto isc do innego gina... by miec wglad co mysli inny lekarz o tym...:tak:
Przykro mi ze takie cos Cie spotkało...bedzie dobrze, trzymaj sie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
pojde w czwartek do dwoch lekarzy ;] moze i moje drugie serduszko zabije, tak bym chciala... :-( ale przyzwyczailam sie ze mi to zawsze wiatr w oczy ehh ;] teraz to juz wszystko w Boga rekach :-) mam nadzieje ze nie zabierze mi go do siebie... ale plod juz jest duzy wiec raczej powinno spokojnie juz zaczac bic :-(
 
Do góry