reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

moze to kwestia dnia(-i)? trzymamy kciuki...
Teraz poszłam i zajrząłm do karty, Miki w 5tc miał 10mm i jednak serduszko mu jeszcze nie biło, na nastepnej wizycie byłam 2tyg później i serduszko juz bilo, wiec twój ma tylko 0,46mm wiecej i mam nadzieję ze te 3 dni jednak udowodnią ze serduszko zabije mu..
bo serce chyba zaczyna bic miedzy 6tc a 8tc...
daj znac jak juz bedziesz wiedziala:***
 
reklama
Zagubiona mam nadzieję, że wszystko jednak będzie w porządku :-)


Witam :-) ja za jakis czas równiez zostane mama wiec chciałabym dołaczyc do rozmowy zeby dowiedziec sie ciekawych jak i zarazem potrzebnych rzeczy :-) w szczegolnosci ze to moja pierwsza ciaza wiec troche sie boje i duzo rzeczy po prostu nie wiem :-( mam nadzieje ze moge liczyc na wasza pomoc :-)

Witam nową mamuśkę :-) W końcu ktoś z moich okolic ;-):-)
 
No wiec siesze sie ze w razie czego moge na Was liczyc :-) ja mam 20 lat a moj chłopak 25 :-) Dzidzie planowalismy i staralismy sie prawie pol roku, wiec i tak chyba niedługo? ;-) cieszymy sie oboje ale ja jednoczesnie jestem przerazona :-( ogolnie teraz czuje sie dobrze ale 2 i 3 miesiac byl tragiczny :-( cały czas miałam mdłosci, wymiotowałam, nie miałam apetytu, wiec co sie z tym wiaze zamiast tyc to chudłam, ogolnie wszystko mi przeszkadzało, miałam zmienny nastrój no jednym słowem miałam chyba wszistkie mozliwe objawy ciazy ale na szczescie z przyjsciem czwartego miesiaca meki sie skonczyły :-) no tylko mogłoby byc chłodniej :-) a Wy jak przechodziłyscie badz przechodzicie swoje ciaze?? :-)
 
Zagubiona w 7 tygodniu ciąży dziecko ma około 6-7 mm

edit: Zagubiona
szoruj do drugiego leakrza mialam podobna sytuacje a okazało sie ze dziecko jest po prostu mniejsze niby ciaza późniejsza tak na poczatku twierdzili a potem okazało sie ze jednak ciaza była po prostu mniejsza

paulla20
witamy
 
Ostatnia edycja:
Zagubiona Pytałas ile wiec odpowiadam kiedy zaczyna bić serduszko, skoro lekarz uważna ze nie bije a dzidzius ma ponad cm to warto przejść sie do innego zeby to potwierdzic ewentualnie zaprzeczyc. Nikt nie jest nieomylny i lekasz mógl czegoś nie zauwazyc:-) Głowa do góry
 
reklama
jan jak zaczelam plamic w tamtym roku bylam w 5 t.c lezalam w szpitalu 3 tygodnie i caly czas nie bylo akcji serca wlasciwie nie bylo juz nadzieji usg mialam co 5 dni i dopiero w 8.tc pojawila się akcja serca! POWODZENIA!
 
Do góry