reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
UMI-nie krzycze tylko siedzilam na nie swoim komie i sie to wlaczylo:):) wiec prosze nie najzedzaj na mnie;)

Arstyska-Piekne fotki i Michalek duzyyy:)

pozdrawiam Milego dnia
 
motylicaja do głowy mi nie przyszło zeby najeżdzać na ciebie... zadałam Ci zwyczajne pytanie. Poza tym Caps Lock na każdej klawiaturze jest w tym samym miejscu to tak na przyszłość.
 
kasiuch kobieta w ciazy to nie male dziecko i jajko... wiadomo jest strasznie goraco ale chodzic po upałach moze jesli sie dobrze czuje... najlepiej z nakryciem głowy, tak to wiekszosc kobiet musiałaby sie zamknac na hm kilkanascie godzin a nie każdy ma teraz wakacje przeciez
Zgadzam sie z Tobą.:)
motylicaja do głowy mi nie przyszło zeby najeżdzać na ciebie... zadałam Ci zwyczajne pytanie. Poza tym Caps Lock na każdej klawiaturze jest w tym samym miejscu to tak na przyszłość.
Nie kłucic sie ;-) :-D

Co do pogody to porażka... a ja w dodatku dostałam dzis już okresu...:dry: ehhhhhhhhhhhh
Miki dzis tylko spi i je..., nie dziwie mu sie w taką pogode... mój mały łobuziak:) juz ma 5 tyg. pochwale sie nim a co tam;-)
 

Załączniki

  • co ty mamusia gadasz.JPG
    co ty mamusia gadasz.JPG
    50,7 KB · Wyświetleń: 29
  • bede taaki  duży.jpg
    bede taaki duży.jpg
    58 KB · Wyświetleń: 26
  • usmiechniety spioch.jpg
    usmiechniety spioch.jpg
    50,2 KB · Wyświetleń: 31
Elizka ja Ci sie wcale nie dziwie ze sie nim chwalisz:) cudaśny jest twój Miki :* ta czarnobiała fotka swietna :-)


u mnie tak jak u was czyli nie do wytrzymania. był moment ze chciało sie wyjść z domu ale to przez 3 minuty bo akurat mała mżawka spadła z nieba ale juz po niej nie ma śladu wszystko od razu wyparowało... ja chce deszcz!!!!!
 
Elizka:-) nie kłucę się:-p a Miki cudowny wrecz szkda ze jest taki młody bo bym sobie go zarezerwowała:-p
miasia u ciebie przynajmniej ćóśśąło u mnie jedyne co leci to zar z nieba:/

A nie chwaliłam sie wam ze poszłam wczoraj na solarium bo nie mam czasu na opalanie... teraz mnie wszystko piecze ale kij z tym. Ślicznie sie paliłam od głowy po tyłek od tyłka jestem biała... moje uda i łydki sa jak po młynie dosłownie
 
Witam.
co do upału i dzieci na słońcu to w niedzielę, jak byliśmy w kościele była młoda dziewczyna z dziewczynką. ta mała miała może jakiś rok. nie dość że ubrana była na ciemno i do tego jeszcze jakieś getry to na dodatek bez żadnej osłony na głowę i nie schowali eis w cieniu tylko na słońcu stały.
Elizka Słodki Miki jest ;-)
No a teraz zmykam bop nurza idzie. Może później nadrobię, a jak nie to od nowa będe pisała :)
 
a dziekujemy dziekujemy:*** ;-)

Jejku jak ja bym teraz wyszła na taki deszczyk.......:-D ale u mnie prawie bezchmurne niebo, +36 w cieniu..:dry: porażka w domu siedzimy, wieczorem przed kapielą wychodze z nimi tylko na pół godz bo maly nienawidzi gorąca, zreszta ja tez w taką pogode zle sie czuje...:dry:
 
Ewi :szok: ta kobieta chyba jakas nie normalna mój do godziny 18 w kapelusiku lata no chyba ze sciagnie ale tak to cały czas ma prawie nie wyobrazam sobie puscic go na słonce bez kapelusika, albo chustki... cień ok ale słonce...
Elizka A ja uwielbiam taką pogode podobno deszcze maja przyjsc we czwartek
 
reklama
Witam :-) ja za jakis czas równiez zostane mama wiec chciałabym dołaczyc do rozmowy zeby dowiedziec sie ciekawych jak i zarazem potrzebnych rzeczy :-) w szczegolnosci ze to moja pierwsza ciaza wiec troche sie boje i duzo rzeczy po prostu nie wiem :-( mam nadzieje ze moge liczyc na wasza pomoc :-)
 
Do góry