reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Artystka wow co za laska z ciebie:-) a z Michasia sex bomba rosnie:-) słodki jest
kingusia ja myslałam ze na tej fotce co mała podtrzymujesz nad morzem to ona sama biega mysle sobie kurcze jakim cudem wptruje sie i dopiero potem wypatrzyłam ze ja trzyasz;-p Madame normalnie z niej sliczna
confunded a niech sie wierci najwyraźniej nie potrzeba jej tyle snu:-) mój po tygodniu pobytu w domu przerzucił sie na 3 drzemki w dzien po trzy godzinki i 2-3 godzinki czówania
 
dziękuje bardzoo.jest jesczce tylko maly problem...ja nadala nie iwerze ze jestem w ciazy...pomimo 4 pozytywnych testach..co robic..?:(pomocy..ja chyba zwariuje..wizyte u gin mam dopiero na 20 lipca..:(
 
kochana bedzie dobrze, może przejdz się do jakiegos sklepu z rzeczami dla dzieci i poczuj tą magię te malutkie ubranka, na mnie to bardzo dzialalo, no i potrzebujesz wsparcia partnera, to jest bardzo wazne ! i nie zwlekaj z decyzją zeby powiedziec o tym rodzicom
p.s kwas foliowy łykasz ???
 
kwas lykam..a do sklepow tez chodze..wszystko to jest sliczne..ale sama nie wime czego sie boje..tego ze jestem w ciazy..czy tego ze moze sie nagle okazac ze nie jestem..moj chlopak i ja bardzo sie kochamy..chcemy tego malenstwa...dlategoo nie wime juz sama..wierzyc w ta ciaze..?
 
skoro nioe wierzysz testom idz do labolatorium, i zrob badanie z krwi beta hcg bedziesz miala 100% pewnosci, koszt ok 25 zł
 
ja od kiedy dowiedziałam sie ze bede mamą wszędzie widziałam kobiety w ciąży albo z małymi dziećmi, po prostu zaczełam je zauwazac:p na mnie to bardzo działało.:) poza tym u mnie w rodzinie jest teraz 3 maleństw. Jaś 9miesięcy, Szymon 5 miesięcy, Zosia 4 miesiące, zona mojego ciotecznego brata ma termin na poczatek sierpnia i ja za 4 miesiące wiec czuje ze bedziemy miec wesoło :):):)
 
Witam was mamuśki:* dawno Tu u was nie byłam:) widzę że doszło dużo nowym mamusiek:p
w Bielsku Lato na całego w cieniu mam 36 stopni:p ale muszę uciekać bo nie da się wytrzymać na tym 13-stym piętrze:( niestety...
Buziaczki dla was brzuchatki:*
 
umi tylko ja się martwiłam czy nie za mało ją karmię, bo czasem nie wychodzi 8/dobę, ale właśnie wyszła od nas położna i stwierdziła, że mała przytyła, więc już się nie martwię :-)
zastanawiam się tylko czy w takie upały wychodzić na spacerki i czy mała nie jest za malutka na to, byliśmy raz tylko na 15min jak jeszcze nie było tak ciepło. a teraz ciągle koszą trawy, rózne pyłki się unoszą itd i nie wiem ;/
 
reklama
ja rodzilam w zeszlym roku w lipcu i tez byly takie upaly i wychodzilam tyle ze miedzy 9-11 a potem dopiero po 16 po prostu w te najgorsze upaly lepiej siedziec w domu czyli mniej wiecej od 12- 16.
no i nie ubieraj za grubo wystarczy bodzik, czapeczka skarpetusie, i n.p mozesz przykryc mala jelsi chcesz pieluszką tetrową.
 
Do góry