reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kasiuch kochana:-) na pewno wszystko sie wam ułozy:-) w koncu bedziecie mogli byc tylko dla siebie i dla maleństwa:-) obyscie sie szybko uporali z wyjazdem:-) ale sie cieszę:-)

Witam nowe mamusie:-)

edit kasiuch napisałam z maleństwem, ale wtopa toż to przeciez duzy chłop juz jest:-):-p
 
reklama
Witam ponownie..mam problem maly.. zapisalam sie dzisiaj na wizyte niestety do tego samego lekarza...wiec prosze o rade jak sie zachowac..? O co pytac..czego moge stanowczo wymagac..?
 
Po pierwsze skierowania na badania. Krew i mocz obowiązkowe. Usg dla potwierdzenia ciąży.
Musisz pamiętać kiedy miałaś ostatnia miesiączke. Dla określenia terminu porodu.
Będzie badanie ginekologiczne i cytołogia chyba że na poprzedniej wizycie miałaś. Możesz pytać o co chcesz. Jak z dieta, witaminani, czy możesz uprawiać seks :-) to to akurat w ramach żartu ale zapytać można. No i oczywiście ustalasz kiedy na kolejna wizytę.
 
witam mamuski ! ;)

mam nadzieje, ze Nas pamietacie :)

u Nas malutka bardzo sie rozgadala, mala gadulka z niej!

od kilku dni probujemy zupki, deserki i kaszke , ale kaszka bananowa przypadla jej do gustu, bo dodaje 2 lyzki do mleka ;)
i wciaga az uszy sie jej trzesa !:)

z nowosci za tydzien przyjezdza moja babcia (prababcia Kornelii) z moja ciocia ;)
wiec pewnie po Londynie bedziemy jezdzic i atrakacje pokazywac rodzince hehe :)

wstawiam zdjatka,

pozdrawiam was Wszystkie !!


Kasiuch widze, ze przenosicie sie do Anglii ;) szkoda, ze nie do Londynu :( no, ale coz poradzic ;)
trzymam kciukasy, w Anglii jest fajnie, chociazby mi sie podoba :)
 
Cześć dziewczyny, dziś prawdopodobnie mi internet naprawią. Wiec dołącze i częściej bede pisać. Bo narazie nie nadążam was czytać.

Wpadłam powiedzieć ze z Miskiem coraz gorzej, tzn dostal antybiotyki bo juz sie pogarszalo, ale widze ze po nich ma ten katarek i kaszel ale juz troszke mniej.

Ostatnio bylam taka zla i chcialam zmiany, przefarbowalam sie na blond wyglądałam jak debil :p i poszlam do fryzjerki a oto moje nowe wcielenie:
aaayn.jpg

p1040130u.jpg
 
reklama
hej! już 9 dni jestem mamą, a ciagle nie mogę się do tego przyzwyczaić :-) a jak patrzę na tego szkraba w łóżeczku to nadziwić się nie mogę jak ona taka duża wyszła ze mnie takiej małej :-) jak się tam w środku pomieściła :-)
artystka fajna fryzura :-) ja przed porodem wybrałam się do fryzjera, bo coś czułam, że po nie będzie na to czasu :-) ale do farb mnie nie ciągnie, tylko eksperymentuję z cieciami :-)
moni3kaNS nie martw się, ja na początku jak sie dowiedziałam to byłam szczęśliwa, potem pomyślałam o tym, że w małżeństwie jesteśmy dopiero 3 miesiące, znamy się 5 miesięcy, jeszcze nie zdążyliśmy się sobą nacieszyć, ja dopiero co zostałam studentką, młodości nie zaznam itd i mi przykro było i też mnie ta ciąża przerażała. ale jak już się widzi to maleństwo na usg pierwszy raz to jest niesamowity moment :-) a jak już wyjdzie z brzucha to w ogóle :-)

mam takie pytanie do mamusiek- moja dzidzia jest strasznym żarłokiem, opróżnia 2 piersi naraz, ale potem by spała 4h albo i dłużej, tylko że ją po 4h wybudzamy, no i nie wiem czy budzić czy czekać aż sama się obudzi? a niby powinnam ją karmić 8 razy/dobę no i nie wiem co zrobić z tym naszym śpiochem:-) położna była u nas i stwierdziła, że przybywa na wadze, więc może jednak zostawić tak, jak jest? https://www.babyboom.pl/forum/members/moni3kans-78212.htmljeszcze się pochwalę, że nasza mała uwielbia spać w nocy, a w dzień to nie bardzo i też nie wiem czy w dzień ją jakoś usypiać czy pozwolić się wiercić w łóżeczku?:-)
 
Do góry