reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kasiuch mam nadzieje że w anglii bedzie wam sie dobrze układalo, trzymamy za was kciukasy :)

grecja od urodzenia byłam blondynką, z wiekiem włosy mi ciemniały i stały sie takie mysie, nijakie wiec od półtora roku farbuje. zawsze chciałam na brązowo, początkowo używałam szamponetek, od niedawna farb. zawsze gdy brałam obojetnie jaki brąz czy to jasny czy ciemny to wychodziły mi rude, w końcu raz wziełam niby średni brąz z palet i byłam prawie czarna, potem sie oczywiście zmył troche ale tak to juz jest z farbami. ;-)

artystka no efekt świetny :-)

ja też myśle nad jakąś zmianą z włosami bo masakra od lat ta sama fryzura, czasami różniąca sie nieznacznie długością, oststnio chciałam zapuszczać ale zawsze gdy juz zapuszcze to mnie zaczynają denerwować i chce je obciąć. wiadomo z krótkimi mniej zachodu ale nie wiem czy podejme aż tak ryzykowną decyzje. ale jakby co siostra mojego K to fryzjerka także moge troche poszaleć. włosy nie zęby odrosną :-D
byłam dzis na zakupach z mamuśka. kupiłam sobie wreszcie wygodne dresy, ładną spódniczke i upolowałam fajny sweterek z H&M MAMA w ciuchu :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, dziś prawdopodobnie mi internet naprawią. Wiec dołącze i częściej bede pisać. Bo narazie nie nadążam was czytać.

Wpadłam powiedzieć ze z Miskiem coraz gorzej, tzn dostal antybiotyki bo juz sie pogarszalo, ale widze ze po nich ma ten katarek i kaszel ale juz troszke mniej.

Ostatnio bylam taka zla i chcialam zmiany, przefarbowalam sie na blond wyglądałam jak debil :p i poszlam do fryzjerki a oto moje nowe wcielenie:
aaayn.jpg

p1040130u.jpg
Super wyglądasz, ta fryzurka Ci pasuje bardzo ... a synuś słodziachny :)):)):))
kasiuch mam nadzieje że w anglii bedzie wam sie dobrze układalo, trzymamy za was kciukasy :)

grecja od urodzenia byłam blondynką, z wiekiem włosy mi ciemniały i stały sie takie mysie, nijakie wiec od półtora roku farbuje. zawsze chciałam na brązowo, początkowo używałam szamponetek, od niedawna farb. zawsze gdy brałam obojetnie jaki brąz czy to jasny czy ciemny to wychodziły mi rude, w końcu raz wziełam niby średni brąz z palet i byłam prawie czarna, potem sie oczywiście zmył troche ale tak to juz jest z farbami. ;-)

artystka no efekt świetny :-)

ja też myśle nad jakąś zmianą z włosami bo masakra od lat ta sama fryzura, czasami różniąca sie nieznacznie długością, oststnio chciałam zapuszczać ale zawsze gdy juz zapuszcze to mnie zaczynają denerwować i chce je obciąć. wiadomo z krótkimi mniej zachodu ale nie wiem czy podejme aż tak ryzykowną decyzje. ale jakby co siostra mojego K to fryzjerka także moge troche poszaleć. włosy nie zęby odrosną :-D
byłam dzis na zakupach z mamuśka. kupiłam sobie wreszcie wygodne dresy, ładną spódniczke i upolowałam fajny sweterek z H&M MAMA w ciuchu :)

Ja tez tak mam z włosami... Zawsze chciałam miec długie włosy.... I nawet podczas ciąży z Kuba udalo mi sie zapuścic włosy... Ale jak to po porodzie 3 miesiące włosy mi tak wypadają że musiałam zciąć nie całkiem na krótko ale jednak 25 cm poszło w niepamięć... Jak sama sobie obcinam włosy :)) Tylko jak chce pasemka to ide do znajomej fryzjerki :)):))
My juz prawie spokowani jesteśmy... Mój R pojechał po reszte zakupów .... Sebus zasnoł przy zabawie na siedząco a Kubuś leż koło mnie... Byłam go dziś zważyć... Po ostatnim lekkim zastoju wagowym przybrał mi 0.5 kg w niecałe 2 tyg. teraz waży 8.400 :)):))
 
witam mamuski ! ;)

mam nadzieje, ze Nas pamietacie :)

u Nas malutka bardzo sie rozgadala, mala gadulka z niej!

od kilku dni probujemy zupki, deserki i kaszke , ale kaszka bananowa przypadla jej do gustu, bo dodaje 2 lyzki do mleka ;)
i wciaga az uszy sie jej trzesa !:)

z nowosci za tydzien przyjezdza moja babcia (prababcia Kornelii) z moja ciocia ;)
wiec pewnie po Londynie bedziemy jezdzic i atrakacje pokazywac rodzince hehe :)

wstawiam zdjatka,

pozdrawiam was Wszystkie !!



Kasiuch widze, ze przenosicie sie do Anglii ;) szkoda, ze nie do Londynu :( no, ale coz poradzic ;)
trzymam kciukasy, w Anglii jest fajnie, chociazby mi sie podoba :)
no jasne ze pamietamy, to moze sie spotkamy kiedys?

Artystka super wygladasz!
nie mam czasu stresu duzo i zaltwiania roznych spraw...:(
 
no jasne ze pamietamy, to moze sie spotkamy kiedys?

no pewnie ;) czemuby nie :)

nie stresuj sie kochana, Anglia to nie koniec swiata, samolotem masz 2 h do PL :)
nie bedzie tak zle , mowie Ci, glowa do gory hehe :)

a angielski w miare umiesz czy nie bardzo???

artystka92 pieknie wygladasz ;) az ladniej ode mnie hahahah :D
a jaki sliczny Twoj bobas!
 
artystka świetna fryzurka i kolor. w ogóle śliczna jesteś:-) i Michaś jaki już duży, fajny pulpecik:-pa jak z Jankiem? dalej to samo?
misia92 wiesz, zawsze używałam zwykłych brązów. fakt, że wychodziły ciemne, potem trochę się zmywały, ale przynajmniej to był brąz! a nie rudy:baffled: ale teraz przebiło wszystko. wszyscy mówią, że mam jakiś ciemny mahoń na głowie a nie karmelowy brąz. nie chciałam eksperymentować i kupić farbę, która była moją pierwszą brązowa. i żałuję, że tak nie zrobiłam
kingusia z twojej małej też niezła kluseczka:-) a co z ojcem dziecka? jesteście jeszcze ze sobą?
 
Witam wszystkie Mamy:p ja urodzilam zuzke w wieku 21 lat. jestem mloda ale za to jak bardzo szczesliwa mama. uwazam ze w tym wieku dobrze jest zostac mama:p dla mnie to najlepszy moment na dzidziusia:p
 
pata142 gratulacje, i witamy w Naszym gronie

Grecja ojciec dziecka? to nie ojciec dziecka, tylko dawca spermy, no taka prawda... ja sie nie cackam, po prostu nie chce byc z chorym czlowiekiem!
w dodatku jak nie mialam neta przez 2 tygodnie to on wstawil (slyszalam od kolezanek i pokazaly mi te zdjecie) zdjecie z jakas 16nastka ! ;O jak sie liza... czy to jest odpowiedzialny, powazny czlowiek, ktoremu niedawno urodzilo sie dziecko? NIE, i dlatego nigdy z nim nie bede...
 
Bry
Allleee gorącooooooooooo...:dry: i tak ma byc jeszcze długo... brak słów...:dry:

artystka WOW... ale śliczna z ciebie dziewczynna :tak: i synek słodziak, super ;-)
 
jezeli ostatni okres mialam 18 maja..to w ktorym tyg ciazy najprawdopodobniej teraz jestem..prosze moze ktos mi pomoze bo ja sie w tym nie lapie..a chcialabym wiedziec jakie jste teraz moje malenstwo..
 
reklama
Do góry