reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

adddaaa a jeżeli ona ma 10dni to nie za malutka jest? jutro bym chciała się z nią wybrać do mojej babci /po drugiej stronie ulicy mieszka praktycznie, więc bliziutko/ i też nie wiem czy dla takiej kruszynki to dobry pomysł?
 
reklama
Olewacie jak nic :no: To ja staram się pisać każdej co tylko mogę i z czym się spotykam? Te forum zrobiło się jak szkoła. Jest kilka grup piszących tylko i wyłącznie we własnym gronie inni się nie liczą. Zmieniło się tu, szkoda tylko ze na gorsze :-(
U mnie gorąco. Byłam w lumpku z Mareczkiem i kupiłam pare spodenek dla niego i dla mnie dwie rzeczy.
Artystka Świetnie wyglądasz :tak: A z Michałka też słodki chłopiec się robi :-D Nadal malujesz?
Confounded Ty się ciesz że mała tak śpi tobie i ty masz przez to czas dla siebie. Powiem Ci ze Justynka nic tylko spała, w nocy potrafiła przespać całe 12 godzin i cały dzień spała tylko na jedzenie ją budziliśmy. Z jednej strony to niedobrze ale z drugiej wszyscy rodzice nam zazdrościli :) A co do wychodzenia na dwór to mi pediatra mówił że do dwóch-trzech tygodni lepiej poczekać a jak już się wychodzi na dwór to koniecznie trzeba zapewnić dziecku cień żeby nie było narażone na słońce.
Pata Witaj!
Kingusia Jaka twoja córeczka śliczna :) Na drugim zdjęciu super minka.
 
ewi ja byłam wczoraj z mama na :polowaniu" ale dla maleństwa jescze ubranek nie kupuje bo nie znam płci, a sobie znalazłam tylko sweterek. chodze i szukam spodni z golfem ale na prawde ciezko z lumpie znaleść do tej pory udalo mi sie tylko jedne w moim rozmiarze a czasami jak cos sie znajdzie to masakra w takim rozmiarze że pocieszające jest to że nie jest sie az tak grubym :):):)
szalom co ta u ciebie sąsiadko???
 
A ja przesiaduję praktycznie całe dnie w domu i czytam co nowego na forum ; ) Nie chce mi sie nawet wychodzić... Umieram z tęsknoty za moim R.! Na szczęscie za tydzień wraca ; ) Jestem teraz coraz mniej senna w dzień z czego bardzo się cieszę! ^^ Przed chwilą była u mnie koleżanka.. Chciała kupić test ciążowy i sie wypytywała jaki za ile itd... Brzuszek mi rośnie.! ;o Jedne spodnie moge tylko dopiąć ;(( reszte musze jakos ukrywać rozpiete pod bluzkami ;o jak mój R wróci to mamy zamiar wybrać się do Lublina do Rampers i jeszcze do jakiegoś sklepu Krzyś... a w Zamościu znalazłam wózek jaki chcę! ;D I wątpie czy zmienie zdanie ;) http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1487&%3CosCsid%3E
no i chyba tyle u mnie jak narazie ;D
Pozdrawiam! ;))
 
Ja to się martwię jak wejdę tam z R... On chyba szału dostanie na widok tego wszystkiego ;D Prędzej będzie chciał z tamtąd wyjść ;] No coż... Musi sie pogodzić z takimi widokami.. tatko ^^
 
no obawiem sie ze z K było by tak samo chociaż on ma już przedsmak bo jego siostra urodziła w marcu i czasami jak chce gdzies pojechac na zakupy z meżem to zostawiaja Zośke własnie Kamilowi.. niech sie przyzwyczaja:)
 
Hej Mamuski
dawno mnie tu nie było ale przeprowadzka była męką ale na szczęście już po a mieszka się super :-D
widzę dużo nowych mam :-) hej

ja dalej pracuję ale już coraz bardziej zmęczona jestem poza tym mam dziewczynę na praktyce i mnie szlak trafia bo ona nie dość że sie nie nadaje na kosmetyczkę to jeszcze sama wie że woli pracę w labolatorium a mnie szlak trafia bo nic nie wie i nic nie chce robić wszystko palcem pokazać:wściekła/y:
zaczęłam też zajęcia w szkole rodzenia i mam się rozciągać to tak z pozytywów

a jak wy się czujecie? przed nami ciężki weekend z upałem itp ... :sorry2:
 
heja laskii :))

mamy kocurka w domuuu :))

a co do wyjsc to ja juz po tygodniu wychodzilam z Nadia normalnie na spacery i do ogrodka lapala slonko i swieze powietrze do wozka przyzwyczajona szybko byla wiec do dzis z nia nie mam zadnych wozkowych problemow siedzii grzecznie czy spii czy pod pelerynka i z ta czapka tez nie przezywalam ... gorzej dla dziecka jest gdy jest przegrzane niz w chlodniejszym stanie ... Nadinka prawie w ogole nie chorowala tylko z 3 razy jak mieszkalam z znajomymi bo wariatka sie nie leczyla nie kurowala i zarazala wszystkich w kolo ... tylko wszedzie inny klimat ... a i sadze ze kazda matka w serduszku wie co jestnajlepsze dla jej dziecka :)
 
reklama
Hej dziewczyny !!!
Dojechalismy cli.. Kubus był grzeczny... Po południu byliśmy nad rzeczka Sebus sie popluskał troche..... Fajnie tu jest :)):)):)) Odpoczywam sobie..... dzieci juz śpią a ja juz uciekam na wieczorną rozmowę z babcią :p:):):p:p
Odezwe sie jutro :)))
Przepraszam że tak tylko o sobie ale nie mam jak Was nadrobić :(
Dobranoc:):***
 
Do góry