reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziekuje kochane ze tak dopingujecie mi :tak: co jak bym bez Was zrobiła :shocked2: ;-)niestety chyba nici z rowerka bo wieje wiatr u nas jak cholera isc się nie da :dry: takze chyba zostaje siedzenie w domu :dry: chyba się wezme za ostre sprzatanie moze mnie cos wezmie :tak: hehe ale nie bardzo mi sie chce... moze zmobilizuje się :tak:confounded - Ty jeszcze szybciej odemnie urodzisz :-p jak Ty masz juz skurcze :-p ja to nawet rozwarcia nie mam :dry: ciekawe jak to wszytsko się potoczy :eek:
 
reklama
ixidixi;-Oj czasem tam bywa z Prawe jazdy....Cieawek czy Madzia zdala tro prawo jazdy???:confused:.,..Trzyma kicuki za dziejsze badania:tak: a na slubie to chyba norlana rekacja wruszenia sie...:)

Hej
Mój przy pierwszej ciąży tez byl taki kochany:-D, no przy drugiej też ale teraz było juz innaczej ale to spowodowane tym ze praca inna itd:dry: ale teraz jak moze to mi pomaga...:-) oby ten sezon sie zkonczyl bo juz mam dosc tego ze sama siedze... ehh, jestem przemęczona, wszystko mnie boli.... chcialabym odpoczac troszke ale nie mogę....

Noa tak pozatym to dni mi sie mieszają ja myslalam ze dzis sroda a tu juz czwartek :sorry2: ehhhh
Mikus spi, dostał smoczka bo przy cycu tylko usypia i w wózku :dry: a jak za duzo zje to potem zwraca :dry: i sie wkurzylam i smoczka mu zaczyam dawac jak nie moze usnąć...
No i wazylam go, ma jakies 4700g już!! :szok: klocek moj mały :-D

A pogoda u mnie do bani... leje deszcz i ze spacerków nici... :dry:

ojjj Mamo mao ale tuczysz swoje dziecko hehehe ze az 4700 wazy....hoihihi


Ja jak juz mowilam bylam wczoraj u Ani...i mam focie w Albumie jak by kotras chciala ogldnac zapraszam:)

dzien dobry :)

pogoda do bani leje...:(

Milego dnia:*
 
umi mówiliśmy lekarzowi o czkawce, ale tego nie skomentował, więc nie wiem nawet czy usłyszał :-D ale pewnie wziął to pod uwagę :-)
Natalia no własnie teraz mam takie skurcze, że hej. a znowu pokorzystaliśmy z mężem z łóżeczka intensywnie i już nie wiem czy to przez to, czy nie... jedyne co, to ciepły prysznic nie pomaga w ogóle, ale z drugiej strony w niedzielę bolało bardziej... chyba za bardzo mam nadzieję, że to już to i już sobie to wmawiam za każdym razem :-) a nawet nie wiem jakie i czy w ogole mam rozwarcie, bo w ciąży mnie gin w ogóle nie badał :confused: chyba dopiero w przyszłym tyg będzie, skoro mi kazał przyjść... Ty masz często takie badania?
motylicaja a Ty masz swoje dzieci czy tylko opiekujesz się innymi?
 
confounded - No nie zartuj ze nie byłas badana przez całą ciąze??:eek::eek: w szoku jestem ! no ja jestem badana co drugą wizytę. Wiesz ze ja mam to samo cos mnie zaboli to ja sobie wmawiam ze to juz a tak naprawde nic się tam nie robi :dry: dzisiaj bolła mnie brzuch dosyc mocnawo ale przeszło a ja juz sie napaliłam ze to to ! ehhh masakra :dry:
 
Natalia nie byłam... chodziłam do tego gina co miesiąc z wynikami morfologii (anemia) i tylko mierzył mi ciśnienie, mierzył tętno dziecka, ważył mnie i potem badał ułożenie dziecka... a to ten sam lekarz, który 6lat temu prowadził ciążę mojej mamy i pytałam, jej też nie badał, jedynie 2 dni przed porodem (a rodziła po terminie) no i jej wtedy powiedział, że za 2 dni urodzi i się sprawdziło :biggrin2: więc nie wiem czy mam się 'domagać' badania?ostatnio w szpitalu się spotkaliśmy przy ktg i powiedział, żebym do gabinetu przyszła w pon... i powiedział, że mogę zacząć już rodzić bo jestem w terminie.
 
Natalia22 trzymmam kciui za szybki poród ;-)

motylica no kurde ja mu tylko cyca daje :-D a mały rosnie... musze go zmierzyc i ogólnie w nast tyg pojedziemy do pediatry zeby go zbadal i czy wszystko z nim jest oki :-) kurcze ale ten czas pedzi....
A ja jestem zmęczona...:dry: serio nie mam sily na nic dzis.... jeszcze ta pogoda dobija...:dry:
 
confunded:szok: jak to nie badał mnie na każdej wizycie sprawdzał szyjke czy jest ok zawsze było super i mógły nie sprawdzac wiadomo ale gdyby sie cos stało że np zaczełabym rodzic wczesniej to pretensje bylyby do niego ze mnie źle badał... To ty na wizytach nigdy nie byłas badania ginekologicznie? Ja zawsze wchodziłam na samolocik a potem usg.
 
confounded A to musi być jakis stary ginekolog, co? Jak ja z Justynką w ciąży chodziłam to na całą ciążę tylko dwa razy mnie badał a tak przed każdym moim pobytem w szpitalu na ginekologii badali lekarze. Ale to tez stary gin był. A co do ciepłego prysznica to wątpię ze on miałby pomoc. On raczej łagodzi bóle i napięcia bo odpręża i przydaje się dopiero gdy akcja porodowa zaczęła się na dobre. Masz dostęp do malin,(liści i krzaczków). Chyba w aptece można kupić sobie taką herbatkę z malin. Pij sobie codziennie po jednej do trzech szklanek. to nie sprawi że od razu będziesz rodzić ale może skurcze staną się intensywniejsze.
Elizka To zrozumiałe że jesteś zmęczona. trójeczka dziegci w domku, a Ty sama z nimi. nie masz tam nikogo do pomocy?
 
umi nie byłam badana, tylko na początku jak poszłam się upewnić że to ciąża i tylko jak miałam robioną cytologię i posiew, a wtedy byłam u innego lekarza niż mój, zbadał mnie, zrobił te badania i jeszcze robił usg żeby sprawdzić wszystko, mimo że miałam miesiąc wcześniej robione- bo on "nie wypuści kobiety w ciąży z gabinetu bez upewnienia się, że wszystko ok'". jedyne co, to on nie przyjmował w żadnym szpitalu i chcąc rodzić z nim, musiałabym rodzić prywatnie, a ten szpital który wybrałam i ten lekarz, który mnie prowadzi są sprawdzeni przez mamę i jakąś jej znajomą, która jej go poleciła, więc zostałam przy nim.
ewi no stary stary :-) mam sok z malin do picia, a teraz idę do wanny, bo zwariuję, tak bardzo mnie boli :-(
 
reklama
CONFOUNDET HERBATKA musi być z liści malin. Ja mam wokoło tego sporo to na końcówce ciąży suszyłam sobie liście a potem je gotowąlam. Przy okazji przeziębienie sobie leczyłam. :-)
 
Do góry