reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ewi ale z Ciebie zielarka:-) podziwiam
Confunded może juz nie długo utulisz malenstwo skoro cie boli:-)
Elizka ja ci sie wcale nie dziwi ja teraz padam a co dopiero gdybym miala 3 dzieci
 
reklama
UMI Jaka TAM ZIeLARKA? :-) poprostu umiem zrobić napar z malin. Moja babcia tego uczyła. Tak samo z miętą i szałwią :-)
CONFOUNDED Może to już niedługo?
 
no to nie wiedziałam, że z liści, muszę kupić :-) posiedziałam godzinę w ciepłej wodzie, boli nadal, ale nic poza tym się nie dzieje i znowu nie wiem czy to nie fałszywy alarm... :-(
 
lolkak dobre idzie sobie spokojnie kobiecina na wizytę a tu jej ze rodzi ja bym pomyslała że to żart


No, a moja matka na to, że chyba ten wózek poczeka trochę, bo ona najpierw musi nalepić pierogów, żebym z ojcem z głodu nie umarła przez te kilka dni ;-) I jak to zrobi to przyjdzie na porodówkę ;-) Ale jakoś pan doktor się nie dał przekonać i zaczęła rodzić mojego braciszka a ja była zdana na jajecznicę i jajka sadzone wyrobów mojego ojca ;-)


Dziewczyny!!!


MATYLDZIA MA SIUSIAKA!!! :szok::szok::szok::szok::szok:

Jak nam to lekarz powiedział, to oniemiałam:D Bedziemy mieli synka:szok::-D

U mnie Kubuś na ostatnim USG stracił siusiaka i stał się Majką ;-) Ale też tylko na 80 % ;-)A co do żelaza to wiem, że jest obleśne i w tabletkach i do picia fuuuuuuu
 
Ostatnia edycja:
ja mam żelazo w tabletkach i ogólnie jest bezsmakowe.:)

ixidixi no to teraz musicie pomyśleć nad imieniem dla chłopca:) a co do prawka to pociesze cie siostra mojego K zdała za 14 razem i była wtedy w 35 tyg. chyba ale gdyby wtedy nie zdała to dałaby sobie spokój xD a gdy egzaminator zapytał czy wszystko ok i czy zgłasza coś to powiedziałą że jest w ciaży on na to że przecież prawie nie widaći ze co z tego a że Gośka nerwowa to zaczęła sie na niego drzeć że w każdej chwili mu może urodzić wiec niech jej nie denerwuje :)
 
ja mam żelazo w tabletkach i ogólnie jest bezsmakowe.:)

ixidixi no to teraz musicie pomyśleć nad imieniem dla chłopca:) a co do prawka to pociesze cie siostra mojego K zdała za 14 razem i była wtedy w 35 tyg. chyba ale gdyby wtedy nie zdała to dałaby sobie spokój xD a gdy egzaminator zapytał czy wszystko ok i czy zgłasza coś to powiedziałą że jest w ciaży on na to że przecież prawie nie widaći ze co z tego a że Gośka nerwowa to zaczęła sie na niego drzeć że w każdej chwili mu może urodzić wiec niech jej nie denerwuje :)

Moje w tabletkach strasznie śmierdziało. Zalatywało padliną :dry:

Może egzaminator się przestraszył, że może poród odebrać w każdej chwili ;-)
 
motylicaja a Ty masz swoje dzieci czy tylko opiekujesz się innymi?
nie nie ma swoich TYlko sie nimi Opiekuje;)

Natalia22 trzymmam kciui za szybki poród ;-)

motylica no kurde ja mu tylko cyca daje :-D a mały rosnie... musze go zmierzyc i ogólnie w nast tyg pojedziemy do pediatry zeby go zbadal i czy wszystko z nim jest oki :-) kurcze ale ten czas pedzi....
A ja jestem zmęczona...:dry: serio nie mam sily na nic dzis.... jeszcze ta pogoda dobija...:dry:

hehehe i dobrze ze rosnie...:) nio wlasnie ta pogoda w Tym roku nie sprzyja Mama z dziecmi...a w Mieszkacie w Bloku w domku??

Dziewczyny!!!


MATYLDZIA MA SIUSIAKA!!! :szok::szok::szok::szok::szok:

Jak nam to lekarz powiedział, to oniemiałam:D Bedziemy mieli synka:szok::-D

To niezle JAJA....ehhehe:-D:-D

Gartualcje;) Napewno Tatus Olivierka sie cieszy...ze bedzie synus
 
reklama
Hej Mam na imie kamila mam 19 lat. Mieszkam w okolicach Dublina z chetnoscia poznam mlode mamy na mmale pogaduszki i spacerki. Ja mam Coreczke Zuzie ma nie cale 6 miesiecy :) chetne Dziewczyny prosze o kontakt gg 6947834 badz e-mail:)




 
Do góry