reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

heja dziewczyny boszzz czy wy mnie jeszcze pamietacie :p ?

pracuje wiec mam troszke mniej czasu ... ale teraz sie zamienilam na weekendy wiec bede czesciej wpadac na mm :)) a pieniazki bede miala te same a nwet lepsze no i wiecej czasu z Nadinka spedze :p)


moja niunka 16-go miala swoj pierwszy roczek ale z powodow samolotowych niestety nie byla z swoja mama w urodzinki tylko z tata w polsce :( no ale jak tylko wrocili to wielkie urodzinki zrobilam duzo osob a jeszcze wiecej dziecii piekny ogromny torciuch ktorego Nadia i tak jakos nie miala ochotki jesc ogladala sie tylko za miesem i ogorkami :) a jak winko widziala to krzyczala pic pic :)i tak do wieczora z tym winkiem przezywala :p


goraco was pozdrawiam buziakuje szczescia zycze :*

buziaczki dla miesieczniaczkow i dla jubilatow :)

duzo zdrowka dla chorowitkow :))

i w ogole witam nowe mamki ale te weteranki rowniez :))
 
reklama
Witam.
Ale mnie ząb boli od kilku dni i jakoś nie mogę do dentysty się wybrać. Dzisiaj miałam rowerkiem się wybrać ale deszcz pada.
SYLCIA Widzę że córa już duża dziewczynka.

pomyślałam że pokaże Wam moje dzieciaki
P1180178.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ewi śłodziaczki :)))

U mnie nocka genialna.... Wyspałam sie :))) Kuba obudził sie tylko o 5 na mleczko i dalej spał a w sumie to śpi do teraz :)))
A mnie brzucho boli strasznie dostałam @.....oh.....jak ja tego nienawidze :////
 
heja lasencje :))

ewii Twoje niunki sliczne :)))

patrycja no to niezla mialas nocke :) oby wiecej takich :)

U nas Nadinka poszla spac po 19 a wstala o 7 :) mi to tam nie przeszkadza ze w sumie wczesnie wstaje kiedys wstawala po 10 przed 11 :) ale idzie wczesnie spac mam wieczor dla siebie i ptysiaka :))

posprzatalam troszke rybka ze wczoraj mi zostala tylko ziemniaczki upieke zrobie sosyy i obiad bedzie gotowy :) ptysiak wraca poznoz pracy wiec nie musze sie zniczym spieszyc dla Nadinki mam krupniczek wiec jest ok :)

A teraz Nadinka ma wlasnie swoja po poludniowa drzemke wiec mam chwilke czasu dla siebie :) czekam na dziewczyny maja wpasc na kawuche :))

Goraco pozdrawiam i buziaczki wysylam :))))))))))
 
Witam! Matma, matma i po matmie no tak prostą zrobili, że szok. Oczywiście gdybym nie zje...a jakiegoś zadania przez głupotę to bym była chora ale i tak ładny wynik będzie na pewno powyżej 70% pytanie tylko ile?

Patrycja no to super, że mały Ci tak super śpi:-)
Ewi czy ja mam wrażenie czy oni strasznie nie podobni do siebie sa??;-)
Sylcia no to Nadia wie co dobre:-)
 
Witam! Matma, matma i po matmie no tak prostą zrobili, że szok. Oczywiście gdybym nie zje...a jakiegoś zadania przez głupotę to bym była chora ale i tak ładny wynik będzie na pewno powyżej 70% pytanie tylko ile?

Patrycja no to super, że mały Ci tak super śpi:-)
Ewi czy ja mam wrażenie czy oni strasznie nie podobni do siebie sa??;-)
Sylcia no to Nadia wie co dobre:-)


no to gratulacje :) jak mowisz ze duzo procencikow bedzie no to to jest najwazniejsze :) trzymam kciukasy oby napewno :))
 
Ewi śłodziaczki :)))

U mnie nocka genialna.... Wyspałam sie :))) Kuba obudził sie tylko o 5 na mleczko i dalej spał a w sumie to śpi do teraz :)))
A mnie brzucho boli strasznie dostałam @.....oh.....jak ja tego nienawidze :////
to super miałaś nockę:-D i współczuje @ ja na razie po za plamieniami nie mam nic;-)
Witam! Matma, matma i po matmie no tak prostą zrobili, że szok. Oczywiście gdybym nie zje...a jakiegoś zadania przez głupotę to bym była chora ale i tak ładny wynik będzie na pewno powyżej 70% pytanie tylko ile?

Patrycja no to super, że mały Ci tak super śpi:-)
Ewi czy ja mam wrażenie czy oni strasznie nie podobni do siebie sa??;-)
Sylcia no to Nadia wie co dobre:-)
no to gratuluje dobrego wyniku!!!!:-D
 
heja lasencje :))
patrycja no to niezla mialas nocke :) oby wiecej takich :)
To była jak narazie jego 2 czy 3 taka nocka... no ale mam nadzieje ze bedzie ich coraz więcej :)))

to super miałaś nockę:-D i współczuje @ ja na razie po za plamieniami nie mam nic;-)
Ja juz mam 2 po porodzie...Ale masakrycznie sie czuje... Udało mi sie zdrzemnąć niedawno jak juz dzieci które pilnuje zostały odebrane...i jak na złość teściowa zadzwoniła i mnie obudziła :crazy: A mogłam pospac bo moje chłopaki śpiądalej ale juz obudzona zasnąć nie umiałam i przywlokłam sie do Was....

Witam! Matma, matma i po matmie no tak prostą zrobili, że szok. Oczywiście gdybym nie zje...a jakiegoś zadania przez głupotę to bym była chora ale i tak ładny wynik będzie na pewno powyżej 70% pytanie tylko ile?

Patrycja no to super, że mały Ci tak super śpi:-)
Ewi czy ja mam wrażenie czy oni strasznie nie podobni do siebie sa??;-)
Sylcia no to Nadia wie co dobre:-)

No to fajnie ze taki procent :)))) Trzymam kciukasy za nastepne matury :))
 
Witajcie:)Dziewczyny nie macie czym się przejmować niektore młode nastolatkizachodzą w ciązę mając 14 lat i jakoś sobie radzą czasami jak nawet cały świat będzie przeciw to i tak trzeba wstać i żyć dalej .. Ja miałam 17 lat jak swojego syna urodził póxniej tak sie stalo ze biologiczny ojciec mojego dziecka zostawił mnie dla innej i mimo tego że miałam cięzką sytuację w rodzine ....mimo braku mamy..jakoś sobie poradziłam sama choć czasem było ciężko bo miałam za dużo obowiązkow (dom,nauka,dziecko,opiekowanie się siostrami)i mimo t takich przeżyc dałam sobie radę nie powiem że mój tata się cieszył a raczej nie był zadowolony z tego powodu jak dowiedział się o mojej ciąży ale mimo jego dość czasem trudnego charakteru jakoś wytrwałam i ułożylam sobie życie na nowo..życzę wam wytrwałości i abyście byli silni i się nie poddali ..wiadomo że nie będzie łatwo ale mam nadzieję że sobie dacie radę:)
 
reklama
Heeejo!!

Uf i po maturze :-) A tak sie bałam! :) Kolia kojarzysz zadanie z tym ułamkiem do potęgi 0? Jak widzialam ludzi z humana rozwiązujących to, to myślałam że rypne:-D:rofl2: biedakom miejsca brakło :x

Ale jestem zadowolona, póki co wiem, że straciłam 2 pkt ;-)

Teraz to już chyba cały czas bede myśleć o tej fizyce 20.05 :baffled:

Czuje sie jak jakiś flak:crazy: Dzień w dzień śpie popołudniu ok 5 h :rofl2: i dalej bym spała.. no i jem i jem.. moje głowne czynnosci: spanie i jedzenie..

A pogoda do bani:wściekła/y:
 
Do góry