reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No to sie działo. Ojej bardzo dobrze ze nie byo tam dzieci. Kurcze takie kamienice powinni od razu burzyc a nie czekac az same runa bo naprawde komuś moze stac sie krzywda.

Clio87 no to dobrze ze z maluszkiem wszytsko ok:)
 
reklama
Dokładnie a koło tej kamienicy Moj ma garaz i dzwonił do strazy 2 dni temu zeby to jakos zabezpieczyli ze strach tam przejsc i nic nie zrobili a kamienica jest przeznaczona do rozbiorki od ponad roku...... Maja czas na wszystko...
 
ale numer z tą kamienicą ;/ takie sa skutki zaniedbania.
Nawet nie wiecie jaką mam ochotę iść na imprezę i potańczyć do białego rana ... jakoś mi tego teraz trochę brak :((( ale nie myślcie że nie ciesze się z mojej Kruszyny ale mam zachciankę taneczną :D
 
Clio ja tez bym potanczyla do bialego rana, ale z tego co ja wiem nie jest zakazane w ciazy tanczyc :) Jezlei oczywiscie z ciaza jest wszytsko ok :) A ja mam problem, mam komunnie i nie mam w co sie ubrac. Kurcze nie mam teraz zbytnio kasy zeby sobie cos kupic bo remontujemy mieszkanie kupujemy nowe meble i takie tam i tak to o, nie wiem co mam zalozyc no:p
 
hej
Czytam was codziennie ale tak szczerze to niewiem co wam odpisac :dry: czekam na zmiane pogody bo juz ten deszcz i ta szara pogoda nieźle wkurzają :-p ehhh...
Małego juz spakowałam do szpitala to co już mam a co mi jeszcze brakuje to dopakuje :-) no i dzis siebie musze spakować choc tez wszystkiego nie mam jeszcze i w niedziele jedziemy na ostatnie juz zakupy wyprawkowe... Co jak co już naprwde jest blisko a i brzuch mi zaczoł sie opuszczac :tak: więc nie ma co czekac tylko sie spakowac i oczekiwac tego dnia. :-)

No ale 22-23 maja mamy jeszcze impreze w mieścinie obok. Kwitnąca jabłon i mam zamiar tam sie pojawic z dzieciakami zeby sobie poszalały na karuzelach itd bo później człowiek bedzie zmeczony itd..... ;-) :-D oczywiscie jak sie nie rozpakuje do tego czasu bo to niby tydzień przed terminem bedzie :-D

Buziaki :*
 
Hej Laski wróciłam do domu o 17...Masakra nogi mam opuchniete...ale wszystko załatwiłam... BYłam na wizycie u ginki i nie zbadała mnie bo mam @ :////
Ale porozmawiałyśmy o antykoncepcji...Poleciła mi wkładke w kształcie litery T ...Wszystko wytłumaczyła i podała ile by mnie to wyniosło - 350 zł
Niewiem zastanawiam sie jeszcze nad tym.... a Wy co o tym sądzicie?????
 
heja laseczki :)

dzis padam na pysk ... bardzo zmeczona jestem po pracy ....

Nadinka sie budzila wnocy z placzem biedna Chyba sie jej cos snilo :(


patrycja wiesz co sadze ze wkladka nie jest zla Oby Ci sie przyjela i Oby mogli Ci ja dac i abys nie musiala czekac na kolejne miesiaczki ... moja kolezanka wlasnie musiala czekac na kolejna miesiaczke i dopiero po niej dali jej wkladke ....
A ja mam starsza siostre i przykladowo koleznka od niej Wiola brala caly czas tabletki antykoncepcyjne bez przerwy i nie zapomniala sie z nimi nigdy i zaszla w ciaze ... niewiedziala ze jest w ciazy a jeszcze brala tabletki ale na szczescie dziecku nic nie jest :) a z koleii jej druga kolezanka Beata ma wlasnie spiralke i tez zaszala niespodziewanie w ciaze ... Niestety nic nie jest pewne na 100 % ja mam zamiar teraz w maju-czerwcu isc sobie zrobic implanta tylko on tez nie jest tak nadzwyczajnie pewny ... ale musze jeszcze z Damianem powaznie porozmawiac bo on to by chcial jeszcze jedno dzieciatko jakos za niedlugii czas a taki implant na 3 lata jest i na 5 ... wiec musze z nim powaznie porozmawiac :)
 
Sylcia.... Niewiem sama sie nad tym zastanawiam...I tak musze poczekac na nastepny okres bo ten juz mi sie kończy... Mam troche czasu do namysłu.. Moj twierdzi ze to dobry pomysł.... ale ja tam sama niewiem.... Ja mam właśnie problem z tabletkami bo nawet jak je brałam to zapominałam raz wziąć albo wziełam nie o tej porze co trzeba... :((( Kurcze no mam nad czym myśleć
 
reklama
hej Mamuśki :D
patrycja9009 moja mama korzysta z tej wkładki i jest zadowolona jestem jedynaczka więc działa :D poza tym nie niszczysz watroby i zawsze pamietasz :p
 
Do góry