reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

WITAM.
Mnie @ męczy już od soboty. Co do wieku to rodząc justynke miałam 18 lat a jeśli chodzi o mareczka to rodziłam w wieku 20 lat a w tym roku w czerwcu kończę 23.

EWI Pisz ile masz lat. Szybciutko :-)

KASIUCH Ach ci teściowie. Trzeba ignorować to co mówią. To jest wasze życie, wasze pieniądze. Nie im się wtrącac.
ARTYSTKA Mały Słodziutki :-)
 
reklama
witam was dziewczyny:-) z tego co ja tu czytam to wy wszystkie młode laski jesteście:-D a ja miałam 19 jak poznałam mojego a pamiętam jakby to wczoraj było:eek: no a teraz mam31 latek:baffled: Kube urodziłam jak miałam 25 no a w tamtym roku przyszła nam ochota na kolejnego bobaska :-) więc sie troche odmłodze he he
 
no tak ja nadal czuje sie młodo moja kol. z pracy rodziła jak miała40 :szok:ale wiecie jak odmłodniała po ciązy:szok: teraz to ona wygląda na 30:-Da czuje sie pewnie jakby miała 20 taka z niej laska hehe

violett super że tak wam sie fajnie układa z rodzicami :-)ja kiedyś miałam takie plany że urodze jak bede mieć 19 żeby być młoda mamą no ale swoje przeznaczenie poznałam właśnie jak miałam 19 :-)więc wszystko sie przeciągło w czasie :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam :)
ja urodze mając 20 lat, rocznikowo 21 ;) nie była to planowana ciąża ale i tak bardzo sie ciesze z nadejścia maleństwa :)
najgorsze jest to że mój ojciec jeszcze nie wie o niczym, moja matka tak ( nie cieszyła się zbytnio ale też nie pouczała mnie ani nie krzyczała). Ojca zawsze troche się bałam - zawodowy wojskowy - ale i tak będe musiała mu powiedzieć. Jednak ostatnio byłam na pierwszym USG i widząc moją Malutką popłakałam się i pomyślałam sobie że teraz już mnie nie obchodzi co powie ojciec- to jest moje i mojego ukochanego dziecko .
No właśnie - z Moim Dawidem nie jestem w zlegalizowanym związku, nawet nie jestesmy zaręczeni, ale jakoś mnie to teraz nie martwi ;) . mamy na to czas- teraz najważniejsza jest nasza córa ;)

pozdrawiam :)
 
ankazgdyni u mnie dowiedziala sie pierwsza mama i to ona powiedziala tacie :) Wogole to mama jest taka szczesliwa ze jestem w ciazy ze chodzi i wszystkim mowi, i odbierami ta przyjemnosc heh. tzn mowi tylko ciocia i takie tam. Ja najbardziej balam sie powiedziec starszej siostry bo ona to strasznie poukladana, pierw slub potem dom a potem dziecko dopiero. Ale też się cieszy i treszczy się o mnie bardzo :) Prawie codziennie dzwoni i mi przypomina że musze sie zdrowo odrzywiac i wogole :) Wogole rodzinka jest bardzo szczesliwa:)
Ja też z moim P. nie mam zalegalizowanego związku i też nie jesteśmy nawet zaręczeni. Ale z nami to tez dluga historia bo my jakies 4 5 lat temu bylismy ze soba, potem sie rozstalismy i teraz znowu jestesmy para. W sumie moze pomylicie ze jestesmy bardzo krutko bo tylko 8 miesiscy a juz jestem w ciazy. ale to byla bardziej wpadka, ale cieszymy sie ogromnie :)
 
Rany :D ile nowych osób na forum..
Witam Was wszystkie :) :-)

Violett widzę, że jesteśmy w tym samym wieku i w tym samym tygodniu:tak: :D ajj :) Jak samopoczucie? Też jesteś taka senna? :confused2:

Artystka Bardzo ładny wózek :)

ankazgdyni Dokładnie, nie przejmuj sie tym jaka bedzie reakcja ojca.. Teraz to Twój Dawid (mój tez sie tak nazywa:tak: :) będzie ojcem WASZEGO dziecka.. i to wy razem stworzycie nową rodzinę.. a wsparcie rodziców, owszem jest ważne.. ale najważniejsi jesteście wy i maluszek.. Dasz rade! U mnie też nie było tak pieknie od początku, tym bardziej, że moja mama jest w 5 miesciącu ciąży co juz wystarczająco zaskoczyło tate:-) a później ja.. eh biedny facet.. miał iść na emeryture i nie wiem jak to bedzie..

Pierwszy raz widziałam go w takim stanie, kiedy mu o mojej ciazy powiedziala mama.. poważny jak nigdy.. zapytał okropnym głosem: "I co, może mam ci pogratulowac?"
A teraz jestem pewna, że sie cieszy... :) wszystkim kumplom w pracy ogłasza ze bedzie i ojcem i dziadkiem..:cool:
A Ty jesteś troche starsza ode mnie.. bo ja 19 lat, ostatnia klasa LO.. i wszyscy martwią sie moimi studiami tylko nie ja, bo wiem, że dam sobie rade :)
 
hej dziewczynki:)

az mi glopi bo woogle malo tu sie udzielam i malo wiem co u was..
.Gratuluje i tam nowe mamusie:)

Co u mnie...

Nie za dobrze dziewczynki ciaza zagrozona...zalozyli mi passer...i mam lezeci i sobie odpoczywac....i sie Nie Denerwowac a ja ma sie nie denrwowac jak moja ciaza jest zagrozona a moj maz...mnie zdradzil...:wściekła/y::-:)-:)-( Sama nie wiem jak ma dalej zyc...eheh MAMA wielkiego dolka....Bylam tak szczesliwa a tu trach,...

i Moja corka napewno bedzie LETYCJA

przepraszam musialam sie wygadac
 
reklama
ankazgdyni no nie dość, że Anka jak ja to jeszcze z Gdyni, a żeby tego było mało to w moim wieku :), życzę powodzenia, łatwo pewnie nie będzie, ale maleństwo najważniejsze :), swoją drogą z jakiej dzielnicy jesteś? :)
 
Do góry