reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ewi430 na pewno nie jesteś najstarsza:):-)
właśnie sie zważyłam i po prostu :szok:
na 156 ważę w chwili obecnej 51 kilo:zawstydzona/y::angry:
przed ciążą ważyłam 45 kg. Masakra ale sie powiększam:(:-:)-:)hmm:
51 to Ty chyba powinnas wazyc przed ciaza:eek:

witam sie ,
Artystko- swietny wozeczek mi sie podoba bardzo:)

ja nie wiem co sie dzieje, ja mam dola, maly sie przeziebil i mam wyrzuty ze to przeze mnie:zawstydzona/y::-(, tesciowa ma jutro operacje tarczycy, przyjechala przyjaciolka z anglii, maly zamiast spac to szaleje, wierci sie przy jedzeniu, nie wiem co sie dzieje za duzo tego wszystkiego:-(
tesc ma pretensje ze za drogie szczepionki wzielismy i ze on nic nie wiedzial, bo nic mu nie mowimy, to mu K. pocisnal ze on sam sie nie interesuje wnukiem (bo taka prawda)
wogole to jestem smutna, zla poirytowana,chce mi sie plakac
yh....:-(
 
reklama
Kasiuch słonko brakuje ci ciepełka słoneczka na niebie a wszystko będzie lepiej i mały się uspokoi i teść sie odczepi :tak: zobaczysz ja też mam chandrę i to straszną:confused2: muszę jakoś akumulatory naładować :sorry:
powiem wam co do wagi to ja najpierw schudłam 1,5kg do 56kg i od tamtego czasu przytyłam 600g w karcie ciąży (msc 4) wpisała wagę wyjściową mam nadzieję ze teraz będzie to ok 1,5 kg więcej bo sie zacznę martwić nigdzie nie przybrałam no biust mi urósł i piłeczka na brzuszku mi wyskoczyła a tak nic sie nie zmieniło :laugh2: cieszę się ale zastanawiam się czy to dobrze tak? jem dużo często ale konkrety a nie słodkie i fast food`y może to dlatego?

a teraz uciekam mam ciekawe zajecie łóżeczkowe więc do jutra mamuśki :-) będe na chwilkę rano wiec piszcie czekam na rozwinięcie tematu wagi :tak:
 
Anetka ja nie chodzę na teorię , jazdy bd miała niedługo ale ja już umiem jeździć ;) znam znaki. więc myślę że bd ok.

co do Kaczyńskiego.. ja byłam w ten dzień w pracy i atmosfera była straszna.. zero uśmiechu i co chwile płacz.. szkoda.. tylu ważnych ludzi. No ale trzeba życz dalej my mamy kolejne 2 ząbki, jutro do lekarza z tą psitką Lusi zobaczymy co będzie trzymajcie kciuki żeby było ok. ;*
 
Mysia nie przejmuj sie ;) Ja przytylam w ciazy 15 kg, a juz schudłam 12 ;P
Teraz odchudzam sie bo chce wiecej zrzucić :p
A co do wieku ja urodziłam w swoją osiemnastkę ;)

Violett wlasnie ,zgadzam sie z poprzedniczkami ;) Wszystkie kobiety czują strach i na poczatku nie są tak nastawione jak Ty ;) Wiec bardzo fajnie że tak reagujesz na swoją ciąże ;))

umi no naprawde jestes tak stara ze szok :D :p
A jak tam Twój szkrabik się ma? :)

Kasiuch nie załamuj sie! :) Z dziecmi i chorobami to od nas az tak dużo nie zależy,jak ma dziecko zachorować to i tak zachoruje! A Ty sie nie martw ;] A tesciem sie nie przejmuj!
Ciezko jest jak ktoś wiecznie ma pretensje, bardzo dobrze to rozumiem, ale jednym uchem wpuść drugim wypuść i bedzie dobrze ;) (no prawie dobrze ;p)

clio ;) nie przejmuj sie moja kolezanka w 20 tygodniu miala 4 kg do tylu jeszcze ;P bo tak to schudła 8kg :p a teraz ma 12 kg do przodu... Od wagi z przed ciąży, wiec z tym co schudła to ma 20kg+ ;)
Zobaczysz teraz od 20 tygodnia ruszy.. Ja brzuszek w 22 tak dostalam;) chociaż z wagą to u mnie szybko szło ;P

Magda trzymam kciuki za córcie! Oby wszystko oki bylo !

ja teraz zmykam i wybieram się pod prysznic, pozniej ogarne w pokoju, poprasuje. No i nakarmie małego i wybieram sie na spacerek :D :)
Malutki taki grzeczny jest teraz jak dostaje butle ze szok! :)
Wstawiam wam fotke jak już wygląda,jak przytył ;) Jaki pultynek juz jest ;)
Pierwsza fotka kilka dni temu byla robiona- jaki prezes :D a druga fota wczoraj ;)
P1010676.jpg AAA.jpg
 
Witajcie my zabkujey pełna parą maly budzi sie z rykiem w nocy porażka dosłownie...
artystka ale papućki ma:-p prze słodki:-)
Maagda_ Trzymam mocno kciuki za Lusie
clio całkiem mozliew ze nie przybierasz wszedze bo nie jesz słodyczy ale moze tez taki twój urok
Kasiuch a co to ma do rzeczy przeciez nie on za to płaci tylko wy, co innego gdyby dawał kase ze swojej kieszeni tak to cóz mozecie z własna forsa robic co wam sie podoba
 
Kasiuch słonko brakuje ci ciepełka słoneczka na niebie a wszystko będzie lepiej i mały się uspokoi i teść sie odczepi :tak: zobaczysz ja też mam chandrę i to straszną:confused2: muszę jakoś akumulatory naładować :sorry:
powiem wam co do wagi to ja najpierw schudłam 1,5kg do 56kg i od tamtego czasu przytyłam 600g w karcie ciąży (msc 4) wpisała wagę wyjściową mam nadzieję ze teraz będzie to ok 1,5 kg więcej bo sie zacznę martwić nigdzie nie przybrałam no biust mi urósł i piłeczka na brzuszku mi wyskoczyła a tak nic sie nie zmieniło :laugh2: cieszę się ale zastanawiam się czy to dobrze tak? jem dużo często ale konkrety a nie słodkie i fast food`y może to dlatego?

a teraz uciekam mam ciekawe zajecie łóżeczkowe więc do jutra mamuśki :-) będe na chwilkę rano wiec piszcie czekam na rozwinięcie tematu wagi :tak:
dziekuje....moze pozniej nabierzesz wiecej kilogramow? skoro ginka nic nie mowi to znaczy ze wszystko jest ok:)
tesc sie odczepi jak mu wygarne:p

Anetka ja nie chodzę na teorię , jazdy bd miała niedługo ale ja już umiem jeździć ;) znam znaki. więc myślę że bd ok.

co do Kaczyńskiego.. ja byłam w ten dzień w pracy i atmosfera była straszna.. zero uśmiechu i co chwile płacz.. szkoda.. tylu ważnych ludzi. No ale trzeba życz dalej my mamy kolejne 2 ząbki, jutro do lekarza z tą psitką Lusi zobaczymy co będzie trzymajcie kciuki żeby było ok. ;*
TRZYMAM!!!!!!!!!!!!!!!

Witajcie my zabkujey pełna parą maly budzi sie z rykiem w nocy porażka dosłownie...
artystka ale papućki ma:-p prze słodki:-)
Maagda_ Trzymam mocno kciuki za Lusie
clio całkiem mozliew ze nie przybierasz wszedze bo nie jesz słodyczy ale moze tez taki twój urok
Kasiuch a co to ma do rzeczy przeciez nie on za to płaci tylko wy, co innego gdyby dawał kase ze swojej kieszeni tak to cóz mozecie z własna forsa robic co wam sie podoba
wlasnie, wkurza mnie bo kazdy sie wtraca i mowi co i jak , a dlaczegotak a nie inaczej, jakby to bylo dziecko kazdego po trochu, a w koncu jest moje i K!:/

Artystko- jaki przystojniak! super sliczny jest:)

dziewczyny dziekuje jestescie kochane, dzis lepiej slonko wyszlo i humor troche lepszy, zobaczymy jak bedzie dalej, idziemy dzis sie do lekarza zarejstrowac, martwi mnie tylko ze te czerwone plamki co wydaje mi sie ze to skaza, przesunely sie jeszcze bardziej na policzki...yh...to czekanie jest najgorsze:/
 
Ewi430 na pewno nie jesteś najstarsza:):-)
właśnie sie zważyłam i po prostu :szok:
na 156 ważę w chwili obecnej 51 kilo:zawstydzona/y::angry:
przed ciążą ważyłam 45 kg. Masakra ale sie powiększam:(:-:)-:)hmm:

Ja przed ciąża przy wzroscie 160 wazylam 47kg i u mnie w skzole byla taka akcja oddawania krwi i chcialam sie zapisac ale pielegniark powiedziala ze od 50 kg wiec staralam sie przytyc i udalo mi sie tylko do 49 wiec i tak nie moglam a teraz wazne 51 :) Ale jak przytyje duzo to nie ebde sie martwic :) Potem bede cwiczyc i prubować zrzucic :)

Artyska92 fajny prezent osiemnastkowy :) Gratuluje :)

Kasiuch zobaczysz napewno bedzie wszytko ok. Teściem sie nie przejmuj bo to bez sensu. Jak sobie gada to niech sobie gada może mu tosprawia frajdea Ty kochana nie bierz do siebie tego co mówi. Wasza sprawa jak wychowujecie dzieciaczka i jakie leki mu podajecie.
Ja wczoraj też miałam beznadziejny dzien. Obudziłam sie z dobrym humorem usmiechalam sie i wogole byłam zadowolona, po południu zrobiłam sie strasznie wredna i wszystko mnie denerewowalo;/ a wieczorem plakalam juz przez te swoje humorki. Doprowadaj mnie do szału bo przez moje humory obrywa sie innym ludzia ;/


Więc głowa do góry, czekamy na wspaniałe lato:)
 
Hej

A my po weekendzie wszyscy chorzy :-( prócz meża ehhh...

Co do wieku to ja córe rodziłam 4mies. po 18stce. A teraz w czerwcu kończe już 22 lata... Ale czas leci...
Idę odpoczywać dalej... :-( w nocy ze 3 h spałam tylko :-(
Ehhh
 
reklama
Ja mam 19 latek i urodze majac 19 :)
No to idz idz. Ja tez dziisaj sie czuje beznadziejnie, caly czas krecimi sie w glowie, gwaltownie robi mi sie goraco. Mam wrazenie jak bym miala zemdlec;( jeszcze winda u mnie popsuta i musialam wchodzic na 6 pietro piechotka. Tragedia
 
Do góry