reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Zdjęcie0506.jpg

Nie wiem czy dobrze widać ;p to jestem ja z moją Julcią :D w razie czego podam linka na naszą klasę tam bardziej widać zdjęcia małej :D

Witaj na nasza-klasa.pl - miejscu, w którym znajdziesz swoich przyjaciół!

Jednak nie widać mojego profilu :/ jeśli będzie się wam chciało to wpisujcie Agnieszka Czarnota bez miejscowości ;p tego nie dawałam :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak jak w temacie. Poszukuję polisy dla mojego dziecka w wieku przedszkolnym. mogłby ktoś coś polecić? jakie polisy są teraz najkorzystniejsze, kto ma najlepszą ofertę? z góry dzięki
 
Witaj AgnieszkaCC ;)
I witam wszystkie inne mamusie ;] Oj bardzo dawno mnie tutaj nie było..;/ Wybaczcie mi to ze względu na czas jaki spędzam z moją Miluśką.Musiałam się nią trochę nacieszyć ale jest bardzo grzecznym dzieckiem więc mam trochę czasu dla siebie i mogą poklikać na BB ;]] U Nas wszystko dobrze..Mała już gaworzy. Wymawia pojedyncze literki i np. ,, bu , gu, ał ,uu " Cały czas się uśmiecha i podnosi główkę. Zaczęła się strasznie ślinić i wsadza rączki do buzi.Pediatra mówi że to początki ząbkowania bo każde dziecko przechodzi je w innym czasie i ząbki mogą wyjść nawet w 3 miesiącu życia. Niedawno dowiedziałam się o ciąży , chwaliłam brzuszkiem i myślałam jak to będzie. Leżałam na sali porodowej i po raz pierwszy zobaczyłam różowego maluszka a teraz Milena ma już 2 miesiące i wygląda już jak odchowany bobas. W domu z partnerem i teściami bywa różnie , ale praktycznie całe dnie spędzam z małą a kiedy śpi staram się coś tam porobić w domu..A Co tam u Was? Jestem bardzo ciekawa czy coś się pozmieniało ? ;) Dodam jeszcze najnowsze foto małej ;)


 
Ostatnia edycja:
ankazgdyni ja jestem z Obłuża/Oksywia, może się mylę, ale chyba się znamy ręki sobaie uciąć nie dam, ale po tym co piszesz wywnioskowałam, że możemy się znać :). Jeżeli jeszcze urodziłaś się w sylwestra to już na 110% się znamy :p

aguszakochana faktycznie dawno Cię nie było, jak sobie radzisz z małą? (swoją drogą piękne cudeńko) Lekko to pewnie nie masz z teściami co?
 
Pięknego masz tego bobaska Aguś.
To fakt my po 8 misiesacach a własciie to prawie po 6 ale sie cieszymy a to jest najwazniejsze:)
Niestety nie mieszkamy razem ja nadal mieszkam z rodzicami i on tez bo tam ma prace. Mamy do siebie pociagiem 40 km. Wiec dajemy rade on przyjezdza do mnie kiedy tylko moze. Stwierdzilismy ze dopuki jestem w ciazy to niech mieszka tam i niech pracuje tam gdzie pracuje a kiedy juz urodze no to przeprowadzi sie oczywiscie do mnie i znajdzie prawe w wawie. Cale szczescie moi rodzice sami zaproponowali zeby to on sie wprwadzil, bo mama powiedziala ze mi nie pozwoli sie wyprowadzic do niego :) Jest wniebowzieta ze zostanie babcia :) Bardzo sie ciesze ze mama tak reaguje na moja ciaze. Moi rodzice tez lubia mojego P.
Jutro ide z mama do szkoly powiedziec mojej wych. ze jestem w ciazy. Uff bedzie ciezko bo odnosze wrazenie ze mnie nie lubi, zreszta ona wogole jest dziwna bo kurcze jest zafascynowana geologia i swoim kotem i tylko to sie dla niej liczy. I jezeli ktos nie robi tak jak ona chce to juz jest zle. A ona mysli ze ja jestem zainteresowana geologia i pujde na studia a tu bach jestem w ciazy i nie zrobie tak jak ona by chciala. wiem ze to tylko wychowawczyni ale jednak duza presje wywiera. jak sie dowie to napewno mnie nie bedzie lubila.
Trzymajcie kciuki dziewczynki.
Ja spadam bo jade do mojego P. bede jutro :)
A wogole to jutro mam wizyte u ginekologa :)
 
My ci niestety Nie pomożemy, polecam forum ogólne, i jak Ashera pisała dział ekspercki, lub dzieci 3-6 lat
Zamykam
 
Witajcie mamuski:**;-);-)
zaczne od dobrych nowin a więc:
Hbs mam ujemny czyli PRAWIDŁOWY a z tego bardzo sie ciesze:-p;-);-)
Przyznali mi nauczanie indywidualne:)) Hurra!!:happy::happy:

a teraz smutne wiadomości:-:)-:)-(
:szok:jak zobaczyłam wyniki mojej krwi to sie przestraszyłam byłam u lekarza i mam głęboką anemie:(:)-:)-(Dostałam lekarstwa :(
-cały dzień jest mi słabo i kręci mi sie w głowie ;(
-Boli mnie podbrzusze i kłuje naprawde jestem już wykończona:(((


A jak Wy moje kochane mamuśki sie czujecie??
 
Mysia618 też miałam anemie w ciąży , ciągle było mi słabo i niedobrze :/ więc wiem co przechodzisz .. niestety ja mam to do dziś ciągle jest mi słabo muszę się wkońcu wybrać z tym do lekarza .. mała mi właśnie zasnęła , więc idę zrobić obiadek :D do tego w piątek przyjeżdża ojciec dziecka , ze Słupska więc do Rzeszowa to kawałek jest :D

Mam pytanie jak się daje suwaczek ?? bo już próbowałam i mi nie wychodzi :/
 
reklama
Ja z Przemkiem byłam ponad 3 lata jak zaszłam w ciąże :tak::-)

AgnieszkaCC witam nową mamuśkę :-) fajną masz córcię

Aguś Milenka jest cudna! ;-) a karmisz malutką jeszcze piersią? jejj moja też kiedyś była taka grzeczna i prawie nie płakała, a teraz wszystko próbuje krzykiem wymusić :sorry:
Już ząbki wychodzą? Zuza też się szybko zaczęła ślinić, a pierwszy ząbek wyszedł jak miała 8 miesięcy :-p:-p A jak stosunki z teściową? Jest już lepiej??

Violett mam nadzieję, że wychowawczyni jednak dobrze zareaguje na wieść o ciąży, ja swojemu wychowawcy nigdy nie powiedziałam, bo niestety zrezygnowałam ze szkoły :sorry: i teraz muszę robić zaocznie..

Mysia anemii współczuje.. Dobrze, że przyznali Ci indywidualne :tak:


U nas nie za ciekawie. Zuzka chora. Wczoraj byłyśmy u lekarza, Zuza ma zapalenia gardła i krtani, no i oczywiście nie obyło się bez antybiotyku :sorry::sorry:
 
Do góry