reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kolia to już 20 tydzień:) na początku strasznie się bałem i ona też ale teraz wszytko zaczyna przemijać i na twarzach widać same uśmiechy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam serdecznie mamuski:) jak tam dzien mija? ehh umnie dzis tak sobie:( nie wiem czy to ta pogoda. Pokłociłam sie dzis z moim meszczyzna i tak teraz sobie siedze i jakos mi smutno. Nie wiem co poczac z soba dzis...jakies propozycje?
 
mamusiamikusia tez mam synka Mikolaja:-) Witaj!
plastelinka5 jestem z tego samego rocznika z tym ze mpoj syn ma juz rok:-) Witaj, pisz i opowiedz cos o sobie;-)

A ja mialam dzisaj probna mature z polskiego jutro matma i nie wiem jak mi poszla mam nadzieje ze wstrzelilam sie w klucz jutro sprawdze w necie. Miki lata po calym domu i tak sie zastanawiam czy jest mozliwe miec pozadek przy dziecku no normalnie nonstop wszedzie sa zabawki porozwalane:-p
 
MAMUSIĄMIKUSIA I PLASTELINKA Witajcie na forum.
KOLIA NAPEWNO dobrze Ci poszło. :-)
MALWINA Gratuluję dla męża zdanego egzaminu :-)
my właśnie sobie obejrzeliśmy film 12 rund. Normalnie ostatnio codziennie coś oglądamy. :-)
 
reklama
Oj ja niestety nie potrafię pomóc.Mam ubranka na 56-62 cm i to jeszcze nie uzyte bo czekają na moją księżniczke :( Ale trzymam kciuki zeby sie wszystko dobrze poukładało kochana

Cos o sobie tak wiec powinnam w tym roku podchodzic do maturki ale niestety musiałam zrobić przerwę gdyż nie miałabym z kim zostawić dzieciaczka a mała planowo urodzi się jak mówiłam w lutym :) Nie mogę się doczekać aż ją przytulę i zaglądnę w śliczne oczka a z drugiej strony uwielbiam kopniaczki i próby wydostania sie z mojego "bębna" :p Strasznie nudno mi ta ciąża mija bez szkoły jestem ciagle sama w domu.Rodzice i M pracują.Nie mieszkam jeszcze razem z "ojcem dziecka" ;-) nasze mieszkanko będzie dopiero gotowe na początku roku .Za 1,5 tyg bierzemy ślub i ... moze bedzie tak samo fajnie jak przed :p
 
Do góry