reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

panistepelek Jestem pod wrażeniem animacji... ;) Świetna:-D
Wybaczcie że nie jestem w temacie... Ale kilka ostatnich dni mam towarzyskich...Albo kogoś odwiedzam albo to mnie ktoś odwiedza... To duży plus dla mojej psychiki :tak: Chyba potrzebowałam pogadać ,rozładować się i pomyśleć jak to było kiedy poznałam Ł. zamiast zamartwiać się domowymi sprawami...
A co u mnie? Wszystko gra... jak na razie ;]
 
reklama
Rapteka no to podobnie jak u mnie tez nie mieszkam z chlopakiem widzimy sie codziennie a w weekend nocujemy u niego dopukin nie bede po maturze musi tak zostac ale ze zbliza sie wielkimi krokami to odliczamu juz dni moja mama a ostatnio tez P mama zajmuja sie nim jak jestesm w szkole ale nie zawsze moga wiec staram sie zalatwic zlobek. Zycze powodzenie:-) a ktory to tydzien?
 
artystka - Uwielbiam serniki... poczęstujesz??

kolia - Gratulacje dla Synka, teraz to dopiero będzie go wszędzie pełno. Co do oddawania krwi to ja tez kiedys chciałam jak w szkole była akcja, ale za mało ważyłam ponoć.

baska - Miałam rozmowę o pracę ale w sumie tak naprawde jutrzejszy dzien będzie ważniejszy bo idę tak na próbę na kilka godzin.

sylcia - Nic straconego, jutro od 8 jeszcze bardziej przydadzą mi sie trzymane kciuki.

malwina - gratulacje dla męża. Z którym razem zdał?

Aguś
- Kontakty z innymi Ludźmi sa bardzo ważne, bo inaczej mozna pod dłuższym czasie zwariować.
 
Jesli moje pytanie kogos urazi albo wyda sie zbyt intymne to prosze poprostu nie odpowiadac :)
Interesuje mnie jak wpadliscie? tzn czy w ogole sie nie zabezpieczyliscie, czy prezerwatywa pękła czy moze wszystko bylo ok a wy jakims dziwem w ciazy?
 
hehe... my stosowalismy kalendarzyk w nieplodne konczylo sie w srodku w plodne "stosunek przerywany" i tak przez ponad pol roku, i raz P. nie zdarzyl - tylko raz- o jeden raz za duzo ;).... ale jestemy szczesliwi i zakochani po uszy w Nikosiu.
Z tym ze ja mam 18 lat...
 
reklama
Do góry