reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kamisia pewnie że przyjmiemy :)
Mamuśki tyle sie mówi o chorobie a ja od rana chora jestem mam gorączke, jestem słaba, ogólnie wszystko mnie boli.
I dziś zrobilam sernik i powiem wam że mi wyszedł. Ale zaraz ide spać bo nie mam siły już... Pomidorówka, skrzydekła w potrafce i sernik to za dużo na dziś.
 
reklama
Witam juz prawie wieczorem w sumie cieno juz:-p Miki od soboty oficialnie chodzi i tylko caly czas slychac tupanie zreszta noch juz zdazyl sobie troche zdrzec. A jak mu sie podoba chodzi i krzyczy zeby wszyscy widzieli i tylko sie roglada czy wszyscy patrza:-D A w sobote bylo u nas tak cieplo ze nawet Mikiemu nie zakladam kurtki jesiennej tylko kamizelke i jeszcze caly cieply byl:sorry2: A ja dzisaj chcialm oddac krew ii nie przeszlam lekarza mialam cisnienie za niskie jestem bardzo nie zadowolona no ale mysle ze w grudniu sie wybiore tylko najpierw musze ywmyslec sposobzeby miec penosc ze znowu nie odesla mnie z kwitkiem :-p A teraz bede miala tydzien nic nie robienia bodo konca tyodnia mam probne matury.
kamisia87 Witam! moze powiedz cos wiecej o sobie;-)

spolczuje chodzenia z brzuchem 2 tyg dluzej ja teoretucznie urodzilam Mikiego 3 dni po terminie ale to wedlug 28 dniowego cyklu ale ja mialam 32 dniowe a wedlug tego urodzil sie idelanie w terminie:-p

Zycze zdrowia wszytskim zdechlakom;-)
 
ARTYSTKA DUŻO zdrówka. W ciąży to jeszcze gorzej się przechodzi chorobę. Żebys szybko wyzdrowiala.
KOLIA Gratuluję chodzenia :-) skąd ja to znam, zadrapany nosek itp. Mój mały to już wiele siniaków się dorobił przez trzy miesiące. Teraz to musisz pozabierac spoza zasięgu raczek wszystkie niebezpieczne przedmioty :-)
KAMISIA Witaj wśród nas. Pisz często, a będzie Ci łatwiej nas poznać i w ogóle się wkręcić. :-)
 
kamisia Bardzo gorąco cie witamy ja własnie wróciłam do domu i jestem bardzo szcześliwa bo mój mąż zdał egzamin na prawo jazdy jestem zmęczona i śpiąca całymi dniami bym mogła spac:)
Jak tam wam dziewczyn minął dzień????
 
Jak widzę dość dużo dziewczyn zalicza wpadkę w wieku 16 lat. Ja też należę do takich. Dzisiaj dowiedziałam się że jestem w ciąży, powiedziałam już o tym mamie. Mój chłopak też już wie i nawet mogę powiedzieć żę ucieszył się z tej wiadomości
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana.
Za mną taka sobie noc. Mały budził się co chwila a na dodatek głowa mnie rozbolała i musiałam wziąśc proszek po którym byłam jeszcze bardziej śpiąca. Więc dzisiaj się nie wyspałam. Na dodatek @ przyszła.
SANDRQ Witaj wśród nas. Może coś więcej napiszesz?
STEPELEK Tak się Ciebie zapytam. Twoja mała ile zwykle pobudek w nocy Ci urządza?

Noo u mnie Nadinka rowniez W nocy sie obudzila Wzielam ja do nas Myslalam ze usnie ... Hmm pospala ale sie przebudzla i sobie kkopala nogami i dupka skakala po lozku i Nie dala nam spac :(


Z tym,że chłopcy dłużej wolą posiedzieć w brzuchu to chyba banał, skoro moja mama rodziła mnie po 2 tygodniach po terminie... :-D moje maluchy też nie spieszyły się do wyjścia na świat, pierwszy przesiedział 5 dni po terminie, drugi 10 :szok:
ciekawe co by się stało przy trzeciej ciąży :-D:-D wychodzi że 15 dni bym czekała :tak:

Ale dzisiaj się źle czuję, i tak od wczoraj :(
a jak u Was?

Noo to bedzie jak program 5-10-15 :)) Ja na szczescie rodzilam dzien po wyliczonym terminie :))

Ewi - ogólnie córcia dosyć często przebudza się w nocy ale ostatnio to tylko trochę pokręci się, usiądze, rozejrzy i dalej idzie lulać. A tak żebym musiała do niej wstać to z reguły ze 2, czasem więcej.

Dziewczyny trzymajcie dzis o 15 za mnie kckiuki.

Trzymam kciukasy Teraz wiem ze troszke pozno ale zawsze cos :))

Jak ja tu dawno nie zaglądałam.
Ile nowych Mamusiek. ;-) Super. :tak:

Noo to wpadaj kochana czesciej :)) !!!

Witam dziewczyny czy przyjmiecie mnie do swojego grona?

Mam 22 latka i 2 córcie Madzie 5 latek i Hanie prawie 2

Witam goraco :)) Opowiedz cos wiecej o swoich pociecach i o sobie :))

kamisia pewnie że przyjmiemy :)
Mamuśki tyle sie mówi o chorobie a ja od rana chora jestem mam gorączke, jestem słaba, ogólnie wszystko mnie boli.
I dziś zrobilam sernik i powiem wam że mi wyszedł. Ale zaraz ide spać bo nie mam siły już... Pomidorówka, skrzydekła w potrafce i sernik to za dużo na dziś.

Pysznoscii widac masz zrobione mniam mniam :)) Ale zdrowka zdrowka i zdrowka zycze !!!! :))

kamisia Bardzo gorąco cie witamy ja własnie wróciłam do domu i jestem bardzo szcześliwa bo mój mąż zdał egzamin na prawo jazdy jestem zmęczona i śpiąca całymi dniami bym mogła spac:)
Jak tam wam dziewczyn minął dzień????

Noo to gratulacje dla meza :))
 
justyś1 wiecej niz myslisz;-) tez wpadlam jak mialam 16 lat urodzilam w wieku 17 a teraz moj wojownik pewnie juz ochlapal cala lazienka bo roznedzoewki dobiaja z lazienki:-p
 
reklama
dzięki za pomoc to prawda uczę się i teraz poszedłem na staż mamy na tyle dobrze ze rodzice moi i dziewczyny chcą nam pomóc żebyśmy wyszli jak najlepiej w tej sytuacji tyle że też byśmy chcieli żeby nasz dzidzuch miał jak najlepiej akurat ja jestem taki ze lobię załatwiać wszytko ja najszybciej ale widzę że chyba rozwiązanie że rodzice zajmą się dzieckiem do jej 18 będzie najlepszym pomysłem . A co do ślubu to sam nie wiem . Co do mieszkania to by prawdopodobnie wyglądało tak jak teraz czyli byśmy się spotykali pare razy w tygodniu i nocowali u siebie w weekendy średnio mi się to widzi bo wolał bym być z nią mieszkać ale warunki u jej rodziców na to nie pozwalają u mnie jest inaczej ale gdy jej rodzice zajmą się dzieckiem wtedy nici z przeprowadzek. No trudno jakoś będziemy musieli to przeboleć przez 2 lata
 
Ostatnia edycja:
Do góry