reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

artystka92 mnie też sie podoba imie Antoś, ale musze cie zasmucić nie pisze sie go Antonii tylko Antoni. Antek tez fajnie brzmi. Jeszcze z męskich podoba mi się imię Oliwier, , Piotr-mój :p, Tymoteusz - Tymek :D , Kacper , jak bym miała jedno wybrać to by mi życia zabrakło zebym sie zdecydowała :D A z żeńskich mi sie podoba Alicia i Joanna- Asia. Moj facet uparł sie na Julie wiec .. pewnie nie mam co sie nawet odzywac :p
 
reklama
Ewi - co do akcji z uciekającym dzieckiem z łózeczka to ja ostatnio tez zapomniałam włozyć szczebelków i córcia koo północy jak siedziałam przy kapie obudziła sie i przyleciała do mnie.

mamamichasia
- Moja córcia miała wykrytą skazę jak już prawie nie karmiłam córci piersia więc sama nie musiałam trzymać diety tylko córci zmienic mleko na bebilon Pepti i unikać produktów zawierających białko mleka krowiego. Róznica po zmienie mleka była widoczna bardzo szybko, po wszelkie chropowate, czerwone plamy na buźce, klatce rączkach zaczeły znikać.

młoda_m - Ja sie pocieszałam, że po ciązy jak będe karmic piersia to szybko schudne i tak było.

artystka - Gdybym miała synka miałby na imię Filip a na drugie krzyś
 
Ostatnia edycja:
Hm nie wiem co Twoi teściowie lubią bo to od upodobań zależy
Ja np z calą rodziną mam problem nikt nie lubi świeczek, jakichś ozdób, obrazów, wazonów, kwiatów, perfum, nic zupelnie nic im nie pasuje. I się w końcu wkurzyłam i sama zaczęłam robić prezenty i wtedy i obrazy moje ich cieszą, i świeczki mojej roboty, a to robie mydełka zapachowe i różne, a to bombki zrobie ozdóbki i wszystko im sie podoba bo wiadomo jak to rodzina, ah moja córcia sama to zrobiła, moja wnusia to zrobiła sama i tak inaczej.

Hm a dla teściów jak na rocznice to może kup kwiaty jakieś, i tyle kwiatów ile lat są razem. ;) Ogólnie to nie wiem co lubią więc nie mogę Ci pomóc :(

Wróciło lato u mnie na mazowszu :D
 
artystka - A u mnie może nie lato ale wiosna dziś napewno.
Świeci słoneczko, ciepło jest. Poprostu super i odrazu humor inny.
Pouchylałam wczesniej okna, wyniosłam pościel na taras, pozamiatałam chodznik...
 
Syo ile odbrze ametam -SWINSKA GRYPA JEST WYLECZAA MOJA SZWAGIERA MIALA TERAZ SWNSKA GRYPE- JEST Z IRL - I PRZECHODZI SIE JA LEPEIJ NIZ ZWYKLA GRYPE- ONA TEZ LEZALA W DOMU DO S ZPITALA BIORA TLKO JAK MA SIE ASTME ALBO COS B GRYPA SWNSKA PWOWDUJE ZAPALENIE PLUC WIEC LEC DO LEKARZA I ON CI PRZEPISZE ANTYBOTYK NA GRP I ODRAZU NA ZAPAENIE PLC- AWET ZAPOBIEGWCZO JA EKKO BOLALY PLUCA)- JEZELI M SIE ASTME LUB INNE SCHRZENIE TO MOZE BYC CIEZEJ BO OGOLEM ASTMA POWODUJE NIWYDOLNOSC ODDECHOWA WIEC TRZMAM KCIUKI I BEDZIE DOBRZE:) ino u maske abs na mala ie kaszlala
 
dziekii za mile slowa kochana najadlam sie strachu niesamowicie a dzownilam dzis do lekarza aby sie umowic na wizyte znow powiedzial mi ze nie moze mnie dzis niestety juz przyjac busy ma w pracy ... I wyltumaczyl ze do swinskiej grypy jeszcze troche brakuje ze po prostu zle przezywam grype Ide jutro i tak do lekarza zbadac siebie i Nadie
 
dziekii za mile slowa kochana najadlam sie strachu niesamowicie a dzownilam dzis do lekarza aby sie umowic na wizyte znow powiedzial mi ze nie moze mnie dzis niestety juz przyjac busy ma w pracy ... I wyltumaczyl ze do swinskiej grypy jeszcze troche brakuje ze po prostu zle przezywam grype Ide jutro i tak do lekarza zbadac siebie i Nadie

to dobrze trzymam kciuki żeby wszystko będzie oki. I to tylko troszkę strachu się najadlas. Ja mam nadzieję że wszystko będzie oki. A jak dziewczyny wam mija wieczór?
 
młoda_m - Ja sie pocieszałam, że po ciązy jak będe karmic piersia to szybko schudne i tak było.

Dziekuje za ten i za wszystkie słowa otuchy:) Wszystko wyszło przez to ze jutro idziemy na bardzo ważny bankiet i niestety nie miescilam sie z moim brzuszkiem w zadna moja sukienke, naszczescie dzis w sklepie znalazłam sukienke która jest i sexi;-) i kobieta w ciazy wygląda w niej kozystnie bo mało jest sukienek dla "ciezarówek" w których mogłyby sie dobrze i sexownie czuc.
 
reklama
Witam z rana.
Małemu coś oczko spuchło, wczoraj ropa mu leciała. Dzisiaj chyba na pogotowie z tym pojedziemy.
A wczoraj zrobiłam małe porządki, dzisiaj kolej na te większe :-), i upiekłam ciasto takie piernikowe z kremem kokosowym i śliwkową nutellą. Normalnie pycha. Dzisiaj muszę się z nim rozstać, bo dietke trzymać muszę. Przynajmniej dla S będzie więcej. :-)
SYLCIA Oby to była tylko zwykła grypa. I żeby Nadia nie złapała tego. Bo ty swoją chorobę jakoś przeżyjesz, gorzej jak dziecko będzie musiało się męczyć. Trzymaj się.
MŁODAM Ja miałam to samo jak byłam w ciąży. Ale jak pomyślałam że takie są uroki bycia w ciąży, to mi się lżej robiło. W końcu tak być musi. A kwestia tego jak się wygląda po ciąży to jest różna. Po jednej spada wszystko, po drugiej prawie nic. Ważne jest odpowiednie odżywianie w trakcie ciąży, i po i nie będzie o co się martwić :-) a ile już masz na plusie? Jeśli można wiedzieć oczywiście?
 
Do góry