reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

baska - Tak wiem... poprostu takie tam małe problemy, mysli i dlatego tak ten mój dzisiejszy spacer do miasta wyglądał :p

młoda_m
- Ciesz się... ja w ciązy przybrałam 15 kg i weszło mi we wszystko" buxie, ramiona, cycki, boczki, uda... ech. Ale zaraz po porodzie wszscy mówili mi, że lepiej tak wygladam niż jak byłam chuda, ale tu akurat zawsze miałam inne zdanie.

Zobaczcie sobie to, poprostu rewelacja :)
[video=youtube;ukWUdD5YY1k]http://www.youtube.com/watch?v=ukWUdD5YY1k&feature=related[/video]
 
reklama
Nadszedł czas ze moj brzuszek tak sie zaokrąglił ze juz pomału nie mieszcze sie w ciuchy. hyh:-( niestety zaczynam miec kompleksy, jak sobie radziłyscie moje mamuski? kiedy widziałyscie wokół siebie same chude piekne dziewczyny? Czy to tylko moje odczucie?
Ja tam właśnie naodwrót ciesze sie że jestem w ciąży chodzę dumna z brzuchem, tyko czasem czuję się nieatrakcyjna kiedy nie mogę czegoś zrobić przez mój wieeelki brzuszek;-)
Malwina pisz ile chcesz ;)))
A co do imienia, za duzo do pisania ale mam przyjaciela Jaska bez wad i to doslownie inteligent, bystry mily, ogolnie bardzo dobry czlowiek poza tym Jaś mi sie bardzo podoba i calej rodzinie ale moja mama strasznie glosuje za Antosiem co mi tez sie podoba ale jak wiem ze będzie napisane Antonii to juz tak dziwnie..
Podoba mi sie Dorian ale do nazwiska nie pasuje
Ładne jest Kubus ale znam jednego ćpuna i niestety te imie juz odpada
Miłosz jest ładne

Heh ogólnie to szukam imienia takiego jak moje że idealnie pasuje do charakteru do wyglądu, i odzwierciedla to co w środku we mnie i jaka jestem
Jestem artystką i chcialabym zeby synek po mamuńci troche miał xD Wiec imie raczej w tym kierunku.. :))


W kazdym razie moze imie zostanie wybrane a moze po porodzie okaże sie ze to bedzie w ogóle np Krzyś hehe ;)
A wam jakie imiona się podobają?

Ja mam dziadka Jana i na jego cześć daję drugie imie to prawda że to bardzo dobzy ludzie, na pierwsze daję Kordian, polskie i jak czytałam znaczenie imienia to aż sie zakochałam takie połączenie mnie i mojego chłopaka :-)

A więc tak przed ciaza wazyłam 55,5kg w pierwszych 3 miesiacach schudłam do 53kg a teraz waze 58kg niby tak nigdzie nie zgróbłam az bardzo bardzo ale poszło mi w brzuch i tyłek;-) hm ale przynajmiej jest plus bo do ubikacji na imprezie były taaakie kolejki a zawsze sie znalazła jakas kobieta która mnie pusciła z racji tego ze w ciazy:D

ja przed ciążą ważyłam 52 teraz 68 ale synek ma coś koło 4 kilo nie wiem dokładnie ile bo usg miałam dwa tyg temu dzisiaj termin (ten późniejszy) bo miałam na 16 ale przy pierwszej wizycie powiedział 21 a maluszek nie wychodzi i czekamy na niego:) w pon idę do lekarza zobaczymy co powie... a co do przepuszczania w kolejkach to kilka razy specjalnie otworzyli inną kasę bo ludzie bezduszni nie chcieli ustąpić szczególnie że ja mam doś spory brzuszek...

wow piękny ten filmik...
 
Ostatnia edycja:
mloda m :)) Ciesz sie że tyle ważysz ja ważyłam przed ciążą pare miesięcy jakieś 56 kg ale póżniej z racji takiej że od marca nie miałam ruchu to przytyło mi się i ważyłam 58,5 (przed zajściem) a teraz będąc w ciązy dopiero w 24 tygodniu waże 67,5 kg !! aż się boje co to będzie później ;/ jerstem gruuubaaa jak słonica wyglądam hehe... Niby ogólnie nie widać ze przytyłam tylko waga wskazuje na to ale w spodnie stare sie mieszcze tylko brzusio duży. Ogólnie poszło mi w brzuch w piersi ( mialam wcześniej rozmiar D a teraz juz w ogóle sie pogubiłam jaki mam rozmiar ale mam ze 3 razy większe! ;/) i poszło mi w buzie, mam takie policzki jak chomik :p
W uda całe szczeście nie poszlo mi :D zostalam ocalona... hehe
Tylko martwi mnie to że mama moja jak byla w ciazy to przez calą ciążę przytyła 5kg i na porodówke poszła w normalnych dzinsach (przypominam 17 lat temu, więc ciążówek ani większych mama nie miala tylko swoje z przed ciazy :)) i ważyła 54 kg :p to będąc w ciązy ważyła mniej niż ja przed ciążą. Z tym że ja od mamy wyższa jestem ;p


A co do filmiku prześliczny. Super talent, a przede wszystkim duża wyobraźnie trzeba mieć
 
Witam.
Dzisiaj już ok z oczkiem, jeszcze trochę zaczerwienione ale jest lepiej.
Właśnie u mnie rosół z kury się gotuje.
MŁODAM Ciesz się. Ja przez całą moja pierwsza ciążę przytyłam 20kg i poszło mi wszędzie. I do tej pory mam problemy z zrzuceniem. Mój gin nie ostrzegł mnie przed problemami z tarczycą i szybko tyłam. Waga nie musisz się obawiać, bo jeśli powoli ci przybywała to szybciej zleci. A ci wcale tak dużo nie przybyło.
 
Hej dziewczyny mały jeszcze nie chce wyjść z brzusia ... jutro idę do lekarza ciekawe co mi powie... mam chłopczyka więc pewnie dlatego przetrzymuje mnie (opinia że chłopcy lubią sobie posiedzieć)a może pójde do szpitala żeby mi wywołali poród... zostawiam to w rękach lekarza:)
 
SYLCIA FAJNIE że to tylko przeziębienie. To teraz się leczyc i więcej nie chorować. :-)
IWCIA Oby coś zaradzili na leniwego synka :-) z doświadczenia wiem że przenoszenie ciąży nie jest czymś najlepszym.
 
Witam może niema tu dużo facetów ale ważna sprawa moja dziewczyna ma 16 lat jest w ciąży ja mam 18 lat jakie mamy wyjścia? Wiem że możemy wziasć ślub wtedy będziemy mieli wszelkie prawa nad dzieckiem

Lub rodzice mojej dziewczyny mogą do jej 18 roku życia opiekować się dzieckiem

Teraz moje pytanie Jak to wszytko wygląda? , które z tych rozwiązań jest leprze?, jak wygląda sprawa finansowa wszelkie Świadczenia pieniężne itd ??. proszę o pomoc i pozdrawiam.
 
reklama
Iwcia - Chyba jednak nie tylko chłopcy nie spiesza się z wyjściez z brzuszka, bo moja córcia tez kilka dni po terminie urodziła się.

Ewi - Dobrze, że z oczkiem już lepiej.
 
Do góry