reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mloda - jesteś w takim stanie, gdzie brzuszek to atut a nie coś, co trzeba ukrywać i wstydzić się :-) zapewniam Cię, że nie jedna piękna i szczupła dziewczyna chciałaby mieć brzuszek ciążowy

Ja właśnie piję kawkę i zastanawiam się czy gdzieś wyskoczymy z maluchami
mam parę spraw do załatwienia więc może pójdziemy bo dziś nawet ładnie ;-)
 
reklama
Malwina pisz ile chcesz ;)))
A co do imienia, za duzo do pisania ale mam przyjaciela Jaska bez wad i to doslownie inteligent, bystry mily, ogolnie bardzo dobry czlowiek poza tym Jaś mi sie bardzo podoba i calej rodzinie ale moja mama strasznie glosuje za Antosiem co mi tez sie podoba ale jak wiem ze będzie napisane Antonii to juz tak dziwnie..
Podoba mi sie Dorian ale do nazwiska nie pasuje
Ładne jest Kubus ale znam jednego ćpuna i niestety te imie juz odpada
Miłosz jest ładne

Heh ogólnie to szukam imienia takiego jak moje że idealnie pasuje do charakteru do wyglądu, i odzwierciedla to co w środku we mnie i jaka jestem
Jestem artystką i chcialabym zeby synek po mamuńci troche miał xD Wiec imie raczej w tym kierunku.. :))


W kazdym razie moze imie zostanie wybrane a moze po porodzie okaże sie ze to bedzie w ogóle np Krzyś hehe ;)
A wam jakie imiona się podobają?
 
Dla chłopca to właśnie Bartłomiej, którego mam :-D
Też STANISŁAW (możecie się ze mnie śmiać, ale Staś to tak słodko brzmi), IGOR, OLAF, Marcin, Maciej, itd chyba w jakimś innym wątku lub tutaj pisałam o imionach hehe

Ogólnie żałuję tylko że mój młodszy nazywa się Łukasz bo po pierwsze mu to nie pasuje po drugie to po jego tacie i tak trochę głupio ale wszyscy nazywamy go Junior i na to reaguje nawet, na Łukasza tylko wtedy jak broi :-D:-D:-D:-D:-D

Boże mam dziś lenia, dzieciaki śpią, a ja chyba zaraz walnę drugą kawkę :-D
 
Witam i ja witam nowe mamusie i forumowiczki:)
właśnie wstałam i troszeczke sie nudze zaraz ide zrobic objadek:)
A potem jade na weekend do teśców:)
A co tam u was dziewczyny jak tam pogoda???
U mnie na dolnym ślasku jest słonecznie i nawet ciepło fajniutka dzisiaj pogoda
 
Sylcia no co Ty!!!! nawet tak nie mow.. do lekarza natychmiast:-( masakra.. zobaczysz to tylko zwykla grypa.. Trzyam kciuki zeby Nadii nie rozlozylo..

Artyska jak dla mnie to Antoś odpada:-) moj A pracowal kiedys z takim i jak dla 18 faceta mowi sie Antek to jakos tak dziwne (smiac mi sie chcialo)
A Miłosz bardzo ładnie:-) Moj synuś mial sie tak nazywac ale urodzila sie Lena:-) a i jeszcze bardzo mi sie podoba Tymon :-) Szymon:-) to tyle z podpowiedzi..
W gróncie rzeczy wyb rać imię dla swojego dziecka to nielatwa sprawa:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
przykro mi trzymam kciuki zeby małej nie wzieło:(
a mi sie nic nie chce a musze jechac do tesciowej a najchetniej bym pospała sobie strasznie spac mi sie chce.
musze jechac o 14 po mojego do pracy i do teściow bo moi tesciowie maja rocznice ślubu i robia mała uroczystośc może mi doradzicie co moge kupic na prezent bo nie wiem co moge kupic pomóźcie mi i doradzcie
 
Do góry