reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Wszystko ok wiedziałam że zadziała :-D:-D:-D

ech ja po dwóch kawach teraz głód mnie chwyta :/
zaraz idę robić sobie obiad bo wszyscy już zjedli
i zaraz kawkę jeszcze sobie wydoję :-)

miłego dnia :*
 
Dziewczyny któraś z Was miała mieć Zuzię o ile pamiętam? :-) :-pjak tak to mam fajne śpioszki do oddania, z napisem "Zuzia na huśtawce" i z taką laleczką na huśtawce :-p Zuzia miała je na sobie tylko raz jak coś
 
Iwcia strasznie duży ten Twój maluszek ;) a jeżle zamierzasz karmić piersią malucha to zwróć uwagę czy napewno możesz używać tego kremu na rozstępy ;)
dużo kobiet po ciąży go używało (czytałam na forach) więc raczej tak

Kochana ja sobie wypale rozstepy ... Mam bardzo duzo na udach i na pupiena brzuchu mam kilka a mialam go ogromny ... Kremowalam sie roznymi specyfikamii i drozszymi i tanimi oliwki kremy nawilzacze bio oil wszystko i nic mi to nie dalo ;/;/;/ A wiec pozostaje wypalanie :)) przynajmniej w moim przypadku :))
Aaa tu sie zgodze bo nie kazdego kremu i specyfiku mozna uzywac w cizy i podczas karmienia piersia Trzeba bardzo zwazac

Wypalenie...???:szok: chyba podziekuję ... słyszałam że są jakieś kosmetyczne zabiegi ... nie chcę żadnych drastycznych metod:no:
 
Ja uwielbiam kawkę, cztery na dzień to norma :p

I jee no to niezle wypijasz :))

Wypalenie...???:szok: chyba podziekuję ... słyszałam że są jakieś kosmetyczne zabiegi ... nie chcę żadnych drastycznych metod:no:

Noo to jest wlasnie kosmetyczny zabieg :)) Teraz to juz u wyspecjalizowanej kosmetyczkii zrobisz bez problemu :) Ja wlasnie sobie mam zamiar wypalic Tylko jeszcze schudne do 55kg i wypalam :))
 
Wszystko ok wiedziałam że zadziała :-D:-D:-D

ech ja po dwóch kawach teraz głód mnie chwyta :/
zaraz idę robić sobie obiad bo wszyscy już zjedli
i zaraz kawkę jeszcze sobie wydoję :-)

miłego dnia :*
no to super ;) mam nadziję, że wszystko się układa i tak już zostanie.
a ja akurat kawki nie lubie, od czasu do czasu mogę wypić ale 50% wody i 50% mleka ;)
 
reklama
Witam wszystkie mamuski, jak mija wieczór? jak siedze sama znaczy towarzyszy mi moje malenswto w moim brzuszku. Ale moj ukochany zniknoł dzis na caly dzien i tak mi smutno z tego powodu bo takie dni powinno sie spedzac razem. :-(
 
Do góry