reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Wątek do usunięcia za tydzień :-)

BARDZO WAŻNE!!!

Dziewczyny proszę was o pomoc. Moja koleżanka prosiła mnie o przeprowadzenie małej sondy, jest to dla niej bardzo ważne, więc mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i wypowiecie się na temat.
Moja koleżanka ma 6-cio miesięczne dziecko, siedzi z nim w domu i nie może iść do pracy, bo nie ma co zrobić z dzieckiem. Wpadła na pomysł założenia Klubu Młodej Mamy - spotkania mam z małymi dziećmi, głównie kierowane do mam siedzących w domu z dzieciakami i gnuśniejących przy dziecku, garach, praniu, sprzątaniu itp. Miałby to być takie spotkania, gdzie dzieciaczki mogłby się pointegrować (coś w stylu żłobka, przedszkola), a mamy poplotkować, zasięgnąć porady. Dodatkowo raz na jakiś czas zapraszane byłyby jakieś osoby - specjaliści w swojej dziedzinie - pediatra, dietetyk, psycholog itp. Wejściówka na spotkanie trwające ok. 2 godzin to koszt 20 zł.
I teraz pytanie-sonda: co myślicie o tym pomyśle, czy waszym zdaniem ma on szanse powodzenia? Czy ta stawka nie jest wygórowana i czy w ogóle wg was będzie zainteresowanie tematem?
Bardzo bardzo was proszę o wypowiedzenie się. Im więcej opini tym lepiej :tak:

PS. Za jakiś tydzień myślę, że można usunąć ten wątek, żeby nie zaśmiecał....
 
Ten mój równie gówniarz jak i ja, ma 21 lat (ja 19).

Ech, dzisiaj znów kłótnia, ale tym razem z mojej winy, powiedziałam mu to i owo i co?
i sprzeczka, standard, raz jest fajnie a raz to chciałabym zniknąć heh

Zaraz sobie będę robić drugą w tym dniu kawkę, dzień znów beznadziejny głowa łupie hehe

A jak tam u Was dziewuszki?

a, no i dzięki za wsparcie :tak:
 
Kochana ja mam pytanko Masz zdjecie avatar'u ... Tam masz sliczny brzusiooo i taka bolke widac to zdjecie z kopniaczkiem dzieciatka w brzusiuu ?? :))
hihi to zdjęcie jest z internetu ściągnięte ;) i najprawdopodobniej w photoshopie podciągnięte, mam w domu specjalistę i stwierdził, że widać oznaki "bawienia" się z tym zdjęciem ;) ja to nawet takiego brzuszka dużego nie miałam, a jakbyś na necie znalazła to zdjęcie to ewidentnie widać małą stopkę z paluszkami ;)

co do Twojego to wiesz powiem Ci, że lekko nie macie 2 dzieci takich malutkich do tego, a Wy młodziutcy, może jak dzieci podrosną coś się zmieni? no przecież masz znim dzieci chyba dlatego, ż go kochasz prawda? ;)
 
hihi to zdjęcie jest z internetu ściągnięte ;) i najprawdopodobniej w photoshopie podciągnięte, mam w domu specjalistę i stwierdził, że widać oznaki "bawienia" się z tym zdjęciem ;) ja to nawet takiego brzuszka dużego nie miałam, a jakbyś na necie znalazła to zdjęcie to ewidentnie widać małą stopkę z paluszkami ;)

co do Twojego to wiesz powiem Ci, że lekko nie macie 2 dzieci takich malutkich do tego, a Wy młodziutcy, może jak dzieci podrosną coś się zmieni? no przecież masz znim dzieci chyba dlatego, ż go kochasz prawda? ;)

Ahaa ale foteczka fajna :))


Heja baby dzis u mnie rewelacyjna pogoda wiec zmykam na spacerek z koleznkamii :))
 
matosia, pytanie chyba było do mnie,prawda? :)
cóż, wysłałam mu sms że przepraszam a w ramach przeprosin będzie miał pyszny obiad taki jaki lubi najbardziej, nie odpisał bo nie ma zasilonego konta ale wiem że się zdziwił tym sms-em :tak:

Postanowiłam,że jeśli ja będę wobec niego fair, on odda tym samym

i tak, kocham go mimo wszystko, dzieciaki były zrobione z miłości hehe i nas łączą.
dzisiaj jak zje po pracy powiem mu, żeby się pobawił ze starszym malcem, może jakoś się "zmusi".

Ogólnie mam nadzieję, że dzień skończy się lepiej niż zaczął.
Ja właśnie gotuję obiad dla dzieci, jeszcze zostało mi pranie do zrobienia, odkurzyć już czas, pomyć gary, później obiad ech ta codzienność :cool2:
Dzisiaj na spacer nie idziemy bo już nie pada ale zimno jest i wietrznie kolejny dzień nudny :/
 
Witam dziewczyny w ten szary dzien;-)naskrobalyscie tyle ze sie dobrze odpisac nie da:zawstydzona/y: ja ostatnio nie mam weny do pisania bo klopaty sie do nas wdarly:wściekła/y:Wczoraj weszlam do ksiegarni i kupial swie ksiazki zaplacilam 10zl nie znam autorow ale za taka cene moge poznawac:-)

Sasanka no moze to bedzie na niego sposob. Zycze powodzenia:-)
 
sylcia - Zazdroszczę ładnej pogody bo u mnie znowu kropi ale zdążyłam przed południem wyjśc z córcia na godzinkę.

kolia - Życze by kłopoty szybko znikły. A jak przeczytasz książki to napisz nam czy opłacało sie dac to 10 zł :p
 
reklama
Do góry