reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam Was :) Ja dzisiaj wyszlam na dluugi spacer z Krzysiem. Oboje rodzice zamkneli sie w salonie, i slychac bylo jakies krzyki, wiec, zeby sie nie denerwowac, wyszlismy na spacer. poszlismy az do centrum, pod moje gimnazjum. Zmachalam sie, fakt, ale jestem dotleniona, i mam lepszy humor. Do tego umowilam sie z przyjaciolka, ktorej powiedziala o dzidziusiu. Troche sie zszokowala, ale potem ucieszyla sie bardzo :) odprowadzila nas pod dom, a potem troche sie przespalam. Mam nadzieje, ze wieczor sie rowniez dobrze skonczy ;)
 
reklama
hey dziewczynki ale dzis jestem zmeczona ide sie klasc spacz nawet nei mam czasu odpisac na kazdego waszego posta ale przeczytalam was wybaczcie jestem mega zmeczona ale na wieczor poslucham sobie serduszkamaje bo dostalam dekektor tetna:)
 
panistepelek Gips bede miala do 6 tygodni a mam go juz od 6 sierpnia:/ wiec jeszcze troche pochodze sobie w nim:((( wiesz mam tyle dobrze że moja tesciowa <o dziwo> przychodzi i mi pomaga.


Matajkaa Ohhh podziwiam cie ledwo co urodziłas jednego bobasa i pewnie chcialabys odpoczac od brzucha i wszystkiego a tu juz drugi bobas. Wiesz ja sobie obmyśliłam tak że nastepne dziecko bede miala dopiero po 30-stce:) Wiec jeszcze ponad 10 lat czasu:p Nie ma szans żebym wczesniej miała dziecko bo musze tez sobie znalejść prace i zapewnić byt i przyszłość jednemu maluchowi bo niestety w tych czasach krucho z kasą:/ Sa też plusy tego... Ale ja osobiscie wole poczekac:) Napewno musiał być szok! Ja sama popadłabym w taki sozk że by mnie do szpitala musieli wywiesc:p Heh nie wyobrazam sobie siebie w twojej sytuacji... Załąmałabym sie chyba totalnie:/ Kurde to kiedy ty wpadłas jak ile mial twój synek miesiecy? Jak ty teraz jestes w 6 miesiacu?


Oj ja tez jestem spiaca:( Chodź przespałam pare dobrych godzinek popludniu to i tak jestem taka zmeczona że zasnełabym na siedzaco a do tego głowa mnie strasznie boli juz chyba 2 tabletki wzięłam i nie pomaga:/ Emilek był dzisiaj prawie cały dzien zabawiany bo byłna urodzinach u mojego chłopaka siostry wiec mialam ciszeeee i spokój:) Nawet obiadu nie robiłam:p
 
Jakiś zastój na forum dziś, chyba wszyscy korzystają z pogody ;-) Ja weekend przesiedziałam w domu, źle się czułam i moje love wyjechało.. Niedługo powinien wrócić, już się doczekać nie mogę :-) Zmajstruję zaraz jakąś kolację i będę leniuchować dalej... :tak:

niunia-
zazdroszczę detektora ;-) fajny prezent :tak:
 
truskawka - Dobrze, że teściowa Ci pomaga :)
Co do senności to mi też ciągle chce się spać :-/

coruja - W weekendy na ogól są tu pustki, dodatkowo pewnie dziewczyny korzystaja z ładnej pogody i wakacji.
 
panistepelek Myśle ze to napewno nie przez pogode chce sie spac:) Jestem taka słaba ze mogłabym przespac cały dzien. A co do tesciowej... To sie nie wypowiadam wrednej jędzy chyba serce sie rozkleiło:/




Dziewczyny prosze przeczytajcie to... to jest wiersz o aborcji. Przysięgam wam że jak to przeczytacie to nie wierze ze wam łzy nie poleca...


Ja naprawdę żyję. Dar życia otrzymałam.
O, braciszka z boku poznałam,
On też prawdziwie się raduje i świata oczekuje.
Dzięki Ci mamusiu i kochany Tatusiu.
Braciszku patrz, coś się stało,
jakieś światło się tu dostało,
jakieś narzędzie błyszczące.
Ała ! Jakieś kłujące.
Braciszku co oni Ci robią?
Dlaczego dziurę w brzuszku Ci skrobią?!
Mamusiu!
Braciszka rozrywają, rączki mu wyrywają !
Właśnie wykłuli mu oko i serduszko rozdarli głęboko.
Jestem krwią braciszka zbryzgana,
Mamusiu moja kochana.
Już nie ma nas dwoje - zostałam sama,
jak ja się Mamusiu boję!
Pocę się w kolorze krwi!
Mamusiu nie pozwól umrzeć mi.
MAMUSIU!
Ten potwór paluszki mi obcina!
Już jest kaleką Twoja dziecina.
Mamusiu, co ja takiego zrobiłam?
Ja tylko się życiem cieszyłam.
Mamusiu! Ja jestem miłością Boga do Ciebie,
On naprawdę chce mieć nas w niebie?
Jego miłość nigdy się nie kończy,
nawet po śmierci się sączy.
Ratunku Mamo!
On urwał mi już kolano.
Tatusiu!
Ja będę Twoim skarbeczkiem,
Będę Twoim aniołeczkiem, ale pomóż mi
Niech nie wyrywa drugiej rączki mi
Tatusiu, Mamusiu!
Ja mogę być głodna, nie potrzebuję pieniędzy!
Kochani ja mogę żyć w nędzy,
ale nie pozwólcie aby mnie zamordowali
i życie mi zabrali.
Mamusiu, ja jestem jeszcze mała,
Ja będę zawsze Cię kochała,
w Twojej starości będę promyczkiem słońca,
będę miłością Cię obdarzała do dni Twoich końca.
Mamusiu!
Mamusiu!
Czy ja umieram dlatego, że Tatuś Cię dręczy?
Że Cię nie kocha i męczy?
Ja Cię tysiąc razy mocniej będę kochała,
Ja Twoja córunia mała.
Ja będę Ci buzi na dobranoc dawała,
Ja będę się z Tobą bawiła i śmiała.
Mamusiu kochana!
Nie pozwól żebym została zmasakrowana.
MAMUSIU!
On teraz szczypcami oczy mi rozdusi,
Nie będę widziała mojej Mamusi,
ale Ty mnie Mamusiu będziesz widziała.
Spójrz do śmietnika, tam będę leżała.
Mamusiu!
Dlaczego życie mi dałaś
i tak okrutnie je odebrałaś?
Mamusiu patrz!
Twoją córunię w krematorium spalili,
ale duszy jej nie zabili,
ja w Twoim umyśle będę żyła,
będę po nocach Ci się śniła
i będę po nocach do Ciebie wołała,
Ja Twoja Córunia mała.
Mamusiu, dlaczego zatykasz uszy?
Przecież nikt Cię nie ogłuszy.
To przecież ja, Twój skarbek kochany,
ten co miał brzuszek rozerwany.
Mamusiu, pamiętasz jak się bałam?
Jak o pomoc do Ciebie wołałam?
A pamiętasz mamusiu oczy tego lekarza?
Co śmiercią dzieci obdarza?
Kto mu dał prawo, by zabił Twoja dziecinę?
Twoją niewinną kruszynę,
Mamo, czy ta powolnej śmierci porcja nazywa się ABORCJA?
Zapytaj rządzących o nazwiska,
poznaj tych ludzi z bliska;
sprawdź, czy oni tez swoje dzieci zabijają,
czy tylko Ciebie w pogardzie moją?
MAMUSIU.
W naszym kraju mordercy chodzą na wolności,
a niewinnym łamie się kości.
Ustawy ludobójcze podejmują i
Tobą się wcale nie przejmują.
Mamusiu moja kochana,
dlaczego cierpisz i jesteś załamana?
To przecież ja, Twoja Córunia Twoja,
Mamusiu moja, gdybyś wtedy mnie ocaliła,
MAMUSIU!
W Twoim sumieniu, będę ciągle żyła
i będę za Tobą bardzo tęskniła,
że Twoja córeczka najbardziej by Cię kochała.
Mamusiu moja,
ja nawet teraz jestem Twoja!"
 
truskawa jak noga? wiersz faktycznie porusza.
palu3 faceci tak maja ja juz sie nauczylam ze jak nie powiem i nie pokaze palcem to male szans sie doczekac.

A ja siedze u P w domu w dodatku sama bo wszyscy w pracy tylko Miki spi:-p wczoraj dziadkowie na pol dnia porwali malego i wrocil taki padniety ze juz nawet w wannie probowal sie polozyc:szok::-) A tu taki ruch ze jakby mnie tydzien nie bylo to bym nie miala co nadrabiac:-p
 
andzioszka tez trocha bark mi ludzi dlatego tez sie ciesze ze szkola niedlugo chociaz ja sie troche rozerwe bo za jakies 2 tyg. czeka mnie impreza moze tez srpoboj gdzies sie wyrwac chociaz na godzinke dwie.
niunia moja kumpele kiedy tez probowala zalatwic ale ona dlatego ze tak jej sie podobalo i u nas nie dalo rady to pewnie roznie bywa.
 
Truskawka każdy ma inne zdanie ale moim zdaniem nie potrzebnie dałaś tutaj ten wierszyk bo my się tu cieszymy ciążą .. ja np. nie lubię czytać takich rzeczy i nie rozumiem po co tu to dałaś .. Wstaw to na forum aborcji a nie młodych mam.
 
reklama
rownziez nei wiem po co wstawilas tu ten wiersz ... co jest fajnego w aborcji ?? bezsensu troche poczytalam i zrobilo mi sie nie dobze ale nie cyztam tego bo przeciez kocham swoje dziecko i nie zrobila bym mu czegos takiego ... pfff...;/
 
Do góry