reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Jesli nie uda mi sie zalatwic szkoly zaocznej w miescie 40min samochodem od mojego miasta... to będę musiala sie starac o taki papierek..

Kochana co do szkoły zaocznej możesz mieć spory problem.
Szkoły zaoczne to zazwyczaj szkoły dla dorosłych. Takie placówki niechętnie przyjmują osoby, które nie mają ukończone lat 18. Tłumaczą się, że mają problem co wpisać w papierach itd, itp. Wiem coś o tym :sorry2:
Ale jak najmocniej trzymam kciuki, aby Ci się to jednak udało.;-)
 
reklama
panistepelek Mam noge w gipsie:) Spadłam ze schodow i złamałąm:/ Niewiem tak mnie ta noga boli, jakies prady mi przechodza że jakbym mogła to bym se wszystkie włosy z głowy wyrwała:(


Emilek dzisiaj od 17 z tatusiem na dworze do 20 ja zrobiłąm bigos i sobie teraz jem:) Oby dwoje teraz sobie ładnie śpią:)))) Też ide zaraz spać bo jestem taka zmeczona że poprostu iczy same mi sie zamykaja:/


Matajkaa
Mam pytanko... Planowałas nastepne dziecko czy wpadłąs? Bo ostatnio interesuja mnie kobiety które maja dziecko rok po roku bo cos mnie kusi żeby miec nastepne:p Ale oczywiscie to tylko moje mysli... Moj chłopak by pewnie jeszcze nie chcial a ja bym chyba do głowy dostała tak dłuzej pomyślec.



Eeeeh cos ostatnio pustki tu i nudy:( Mało osob sie wypowiada:((( Ide poprzytulac sie troche do moich skarbow:) Dobranos wszytkim mamusią:tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Moja córka ma prawie dwa latka a ja w dalszym ciągu nie mogę się zdecydować na drugie dziecko. Wydaje mi się ze to jeszcze za szybko, chcialabym aby Wiki byla troche starsza ale czy zbyt duza róznica wieku jest dobra?
 
Matajka a tak teraz żadko odwiedzam fora ;) u nas wszystko ok. Tosiula ma już 4 zęby, chodzi sobie przy meblach i za rączki, ostatnio próbowała bez, ale jeszcze troszkę jest przestraszona. A my przygotowujemy się do ślubu, także jak zaglądam to sporadycznie, coś przeczytać, czasemi pare słówek napiszę. Dziś chwila spokoju ;), mężuś sprząta w kuchni a ja sobie odpoczywam ;). Wyczytałam, że będzie to dziecwzynka, macie już jakieś imię? Wogóle jak tam u Was? Jak Kubuś? Ciąża Ci dokucza? Ja to już jestem zmęczona tymi przygotowaniami ;( mogliśmy to odłożyć na przyszły rok, no ale przynajmniej szybciej będzie za nami. Obecnie jesteśmy na etapie męczenia się z menu ;/
Monika dużo kobiet teraz późno dziecko, akurat Ty jeszcze kwalifikujesz się względnie normalnie, a nie późno, późno to jest 32 lata... Dziwni Ci lekarze. Ogólnie teraz taka moda, że im później dziecko tym lepiej. To my jesteśmy w mniejszości jako młode mamy ;)
 
Ostatnia edycja:
ashera dziwne bo ja zapisalam sie do szkoly dla doroslych majac jeszcze 17 lat tylko rodzice napisali oswidczenie i duzo osob tam tak robi dla nich licza sie pieniadze andzioszka a nie ...Ashera przedzwon i zapytaj wiem ze Intercom przyjal by cie chyba ze moj pan prezes jest taki fajny eheh dziadek ma chyba 80 lat a ubiera sie jak alfons w biale garniacze i rozwoe albo fioletowe koszule do tego kapelusz z rondem i laska biala łaahahahha wiecie jak to wyglada haahh ale zaraisty facio :)
 
czesc niunie;)ladna pogoda dzisiaj to i inaczej sie czlowiek czuje;)az chce sie wyjsc na pole i posiedziec w slonku;)ale zaraz jade do rodzinki na odpust!oczywiscie jako kierowca bede bo jakby to bylo musza mnie powykorzystywac bo przeciez nic nie wypije w moim stanie;p
paula ochrona nauczycielska u nas w szkole znaczyla ze kazda dziewczyna ktora byla w ciazy inaczej byla traktowana niz inni.W ogole inaczej na nia patrzyli, inaczej oceniali itd.Bo nie kazda dziewczyna lagodnie przechodzi ciaze np tak jak ja;p czasami dziewczyn dlugo nie bylo to mialy nawet indywidualny tok nauczania, korepetycje w domu itd!i w ogole nauczyciele rozumieli to ze dziewczyna jest w ciazy i nie stresowali jej tak jak innych!bedzie dobrze;)))
joj truskawka to ladnie ci sie narobilo!wspolczucie i zycze szybkiego powrotu do zdrowka;)
 
paula3 Niewiem możliwe... Ale są takie momenty że ta noga mnie tak boli że można sobie włosy wyrwac!!!! Bede musiałam chyba jechać do szpitala z tą nogą bo teraz to naprawde w tych szpitalach jest taki syf że szkoda gadać...
 
truskawka - W takim razie współczuję. W ogóle cięzko cos robic z noga w gipsie (tez kiedys miałam) a co dopiero dzieckiem się zajmować. Jak głudo będziesz go jeszcze miała??
 
reklama
Truskawka druga ciąża to akurat całkowita wpadka... najpierw był szok, ale teraz nie wyobrażam sobie żebym miała miec drugie dziecko później :) to lepiej nawet dla dzieci... będą razem dorastać i taka mała różnica wieku wpływa dobrze na rozwój dzieci :)

Matosia a u nas dobrze :) Jakub też już sam próbuje chodzić, ale jeszcze troszeczkę się boi... ale za to przy ścianie, meblach i za rączki aż biega :) my nadal mamy dwa ząbki, ale czekamy na następne :) Owszem będe miała parkę :) dziewczynka bedzie miała na imię Sara :) K coś tak kombinuje by dac imie dwu członowe Sara-Weronika (po mamie:D) ale to sie jeszcze zobaczy :)
 
Do góry