reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
andzioszka na twoim miejscu bym rowniez poszla do skzoly ja chodze zaocznie teraz bedzie 2 tok z tym z eostatnia klasa bo w technikum sie przenioslam ( gdyz jechalam do innego kraju ) i w tym roku pisze mature a w pazdzierniku rodze:) ja tez juz mieszkam z moim chodz on jest tylko na wekndy bo pracuje bidok moj od rana do wieczora teraz w WWa buduja oczyszczalnie jakas tam i stadion narodowy ale nie narzykamy bo pieniadze sa nizle i dobrze zyjemy chodz barzdo za soba tesknimy dzis mammy 3 lata a gonie ma :( ale pwoiedizl ze w sobote wszystko odbijemy


uuu-ła. too bardzo cieżko musi Ci być? Co jaki czas się widzicie?
Ja nie wiem czy wytrzumałabym tak. Dla mnie takie rozłąki to masakra. Bardzo przywiązuje się do ludzi. Ich nieobecność bardzo mi doskwiera i dokucza. Widać to w moim zachowaniu...
Bez przyjaciół i bliskich siada mi psychika. Mimo tego, iż nie pokazuje tego po sobie. Aż w końcu mam dzień wybuchu i potrafię przez samotność płakać cały dzień. No ale cóż.. życie:sorry2:
 
Witam Dziewczyny
Czy jest tu jakaś, która załatwiała nauczanie indywidualne powołując sie na zaswiadczenie lekarskie od psychologa o depresji poporodowej?
 
wiesz andzioszka jest ciezko bo jest ale ktos musi pracowac bym barzdiej ze chcemy wziasc kredyt na meiskznaie (bo wynajmowac sie nie oplaca) gdyby zarabial tam 3 tysiace to bysmy sie na to nei zgodizli ale skoro ma 4 czasem ponad to tez z tym trzeba sie liczyc ze nas bedzie 3 a dzidzius kosztuje tymbardziej ze moj narzyczony stawia sobie wysoko poprzeczke bo chce bysmy meili jak najlepiej ...jest cieazko bo jest ale kto ci da jak sobei sama nie zapracujesz?? ja przeciez nie pracuje ...a z znajomymi widuje sie codziennie tu ktos wpadnie tu to tu tesciowie tu do mamy pojade nawet kupil mi pieska zebym nie plakala jak wyjezdza hehe
 
wiesz andzioszka jest ciezko bo jest ale ktos musi pracowac bym barzdiej ze chcemy wziasc kredyt na meiskznaie (bo wynajmowac sie nie oplaca) gdyby zarabial tam 3 tysiace to bysmy sie na to nei zgodizli ale skoro ma 4 czasem ponad to tez z tym trzeba sie liczyc ze nas bedzie 3 a dzidzius kosztuje tymbardziej ze moj narzyczony stawia sobie wysoko poprzeczke bo chce bysmy meili jak najlepiej ...jest cieazko bo jest ale kto ci da jak sobei sama nie zapracujesz?? ja przeciez nie pracuje ...a z znajomymi widuje sie codziennie tu ktos wpadnie tu to tu tesciowie tu do mamy pojade nawet kupil mi pieska zebym nie plakala jak wyjezdza hehe

Hihi. To bardzo wesoło. ja cierpię na brak towarzystwa. Niestety, ale jakoś daje radę :sorry2:
To prawda. Jak samemu nie zapracujesz to nikt Ci nie da. A na szczęście mamy naszych chłopców :tak:
O jej. To naprawdę wysoko stawia sobie poprzeczkę. Bardzo ambitny z niego facet. Takiego to tylko ze świecą szukać. Podziwiam i biję brawo.;-)
 
jestescie laseczki kochane ze mnie tak pocieszacie;)juz mi troche lepiej bo moj napisal ze wraca i bedzie gdzies ok 10;)ale lepiej pozno niz wcale;)a brzuszek tez juz nie boli;)uspokoilismy sie z kruszynka;)wkoncu tez czuje ze mamuska jest smutna!Ogladam wlasnie Londynczykow bo w tym tv na wakacjach to nic nie ma!a rok szkolny szybko mija!a ktora to klasa paula? ale ja to juz bym do szkoly nie wrocila za nic tzn do liceum czy gimnazjum;/masakra!pozdrawiam
 
reklama
Andzioszka:D dzisiaj chyba masz urodziny co nie?:D przynajmniej tak pokazuje suwaczek, więc wszystkiego najlepszego:* zdrowia maluszka, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń:)
 
Do góry