reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

lenak87 baz milo czytac twoj post:-) fajnie ze ci sie z Adasiem tak dobrze uklada:-)
nataliaa Witaj! mam synka w podobnym wieku:-)
solounosbesos Witaj:-)
polna to jest polska sluzba zdrowia:dry:
Mikolaj mi chyba zrobil dzien Matki poszedl spac wczoraj przed 21 a obudzil sie o 9:10 (plus oczywiscie przerwa o 6 na mleczko) nie pamietam kiedy tak sie wyspalam:-) A teraz powinien jesc sniadanie ale chyba zapomnial przez zabawe:-p Ide mu przypomniec:-)
 
reklama
Mam synka o imieniu Kuba :) chowa sie bardzo dobrze, tylko ostatnio strasznie gorączkuje nie wiadomo od czego, ja podejrzewam ząbkowanie a lekarz nic nie stwierdził ogólnie wszystko dobrze tylko ta gorączka nawet 39 stopni :-( Ja mieszkam w Słupsku, mam 19 lat, mieszkam razem z chłopakiem :) Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami :)))
 
Ojej, ale klepiecie, ale w końcu! Od razu mi się przypominają zeszłoroczne wakacje... :)
Anoola, Kinga, itd. :p ja się nie obrażam, po prostu było to dla mnie za ogólnie napiane. Wszystko OK.
Nie nadrobię Was wszystkich.
Witam wszystkie nowe Mamusie!
Dziś na obiad krupnik i sos "szarpany" z groszkiem, marchewką, kukurydzą i koperkiem.
Uuuuuuu... czyżbym za wczasu pochwaliła ruch na MM? Gdzie się podziałyście Dziewczynki? :)
 
Ostatnia edycja:
paula dasz radę ;) ja to mam to szczęście że nie musiałam pisać matmy ;/ bo byłam w technikum, ale się przeniosłam żeby tej matmy nie pisać..
polna_N a bo ja to mam zawsze problem z tymi nickami, i do tego się przyzwyczaiłam bo go używam jak gdzieś potrzebny ;p możesz pisać Ewa jak Ci będzie wygodniej i jak zapamiętasz ;p
a coś o sobie .. no więc, nazywam się Ewa i jestem z Lublina ;) to będzie moje pierwsze maleństwo, termin mam na 31 stycznia, i mam przeczucie że będzie to dziewczynka (Zuzia). Jutro dostanę zdjęcie z usg i nie mogę się już doczekać jutra ;d. od października idę na studia, na fizjoterapię o specjalności odnowa biologiczna i pielęgnacja urody. jak chcecie coś jeszcze wiedzieć to pytajcie ;)
 
Witam wszystkie młode mamusie :-)
Jestem nowa na tym forum. Mam 22 lata, w ciążę zaszłam mając lat 18 - urodziłam jako 19latka. Jestem szczęśliwą mamusią kochanego synka, który na imię ma Sebastian ma 3 lata i 4 miesiące :tak:

Pozdrawiamy
 
witam wszystkie Młode Mamy :-)
jestem nowa na tym forum :) mam śliczną córeczkę Izabelę :). 2 sierpnia skończyła 5 miesięcy, zdrowa jak ryba :-D wogóle nie choruje, nie gorączkuje, przesypia całą noc :D. urodziłam nie mając jeszcze ukończonych 18 lat (18nastkę mam we wrześniu) :-D
 
o kurcze ale nowy wysyp mamusiek :D

WITAM WSZYSTKIE NOWE MAMUSIE :)

Ewa pozwolisz ze bede uzywac skrotu twojego nicka i bede pisac 'solo' ? :) fajny kierunek studiow, taki zyciowy bym powiedziala :)

polna czyzby zdarzyl sie cud? :D

ale goracooo dzisiaj :(
 
umi - Oj szkoda, że Synek tak zareagował na szczepienie, oby szybko opuchlizna znikła.

kolia - Moja córcia też ostatnio troche lepiej śpi i czasem jest tylko jedna pobudka a dawniej to nawet z 10 bywało.

natalia - Jak długo ma tę goroczkę?

Witam 2 nowe mamusie.

Pisałam Wam kiedyś o naszych próbach kąpieli w brodziku. A wię po ostatniej gdy to córcia dała się umyć ale stała kurczowo się mnie trzymając kąpała się dwa razy z mężem i nie było problemu a wczoraj zaliczyliśmy 1 samodzielną kąpiel. Klaudia grzecznie siedziała i się bawiła a potem nawet wyjśc nie chciała. Dzisiaj natomiast wzieła swoja kaszukę, wrzuciła do brodzika i próbowała sama wejśc do niego :p.

A przed chwilą, gdy próbowałam pisac tutaj, wzieła mnie za rękę, zaciągła do pokoju, otworzyła taki barek przy łózku, wyciągneła bułkę i dała mi bym jejpo kawałku urywała :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Może być solo albo jak wolisz Ewa;p jak Ci wygodniej ;)
no na początku wydawał mi się ciekawszy, bo boje sie ze nie bede miala po nim pracy, niby duzo po nim mozna robic, bo m.in. dermatologia kosmetologia masaż postawy rehabilitacji, no ale zobaczymy ;) mam nadzieje ze nie bede zalowac.

gorąco i to starsznie, już za długo te upały jak dla mnie, bo mnie to ostatnio męczy takie słońce
 
Do góry