reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam , pierwsza Jestem ? :-) u Nas nocka dobra , Ala usnela lotem blyskawicy o 20:20 i obudzila sie o 7 :tak: juz pranie zrobilam , rosolek postawilam bo od kilku dni Ala mnie meczy ze chce rosolek zjesc :-) no i dzis wreszcie mamy ladna pogode :tak:

Panistepelek kurkuma to taka przyprawa zolta w proszku , dodaje sie np do ogorkow zeby mialy zolty kolor , naprawde pyszna jest taka salatka ;-)

Kolia oj tam wkoncu kiedys musi przyjsc pora ze bedzie spal tylko jeden raz w ciagu dnia :tak: a dla Ciebie to bedzie lepiej bo wczesniej bedzie potem chodzil spac :tak:
heh takie uroki frytek :-) :-p

anetka oj zebys wiedziala co Ona potrafi gdy ktos cos Jej zabierze albo kloci :sorry2::-D wtedy to bije i za wlosy chwyta :szok::-D cale szczescie ze nie gryzie to by dopiero bylo :sorry2: a z Dawidem to Ona bardzo lubi sie bic :tak::-)
Gratuluje prawka :happy2:;-)
 
reklama
lenka87, paula3, kolia dziękuję :-)

pola997 u nas też jest trudno zdać :-p ja zdałam za 6 razem:zawstydzona/y: więc teraz cieszę się jak głupia :-D:-D kurs zaczęłam w lipcu 2008 ale przerwałam egzaminy w lutym tego roku, bo już nie dałabym rady z brzuszkiem, no i teraz wróciłam do egzaminu i od razu zdałam, jeździłam tylko 30 minut i miałam naprawdę świetnego egzaminatora, co zdarza się rzadko :tak:a egzamin zdawałam w Pile :-pKurczę mam nadzieję, że Zuzia nie będzie ciągle mi tak tyła, bo taki pulpecik z niej będzie :baffled:

panistepelek no pewnie i jest taka kąpiel lepsza, chociaż ja tam wanienki dźwigać nie muszę, bo małą wanienkę wkładam do naszej dużej i tak ją kąpię :-p:tak:

solounosbesos więc życzę powodzenia, aby była to dziewczynka :tak::tak:

Zuzka dalej nam się strasznie ślini, wszystko co się da pakuje do buźki i gryzie :-p Poza tym to zaczęła się rwać do siadania, podnosi główkę i jak jej się to nie udaje to dostaje furii i krzyczy :-p a jak ją chwycę za rączki, nie ciągnę oczywiście tylko ją trzymam to potrafi naprawdę wysoko podnieść główkę, ale wolę na razie, żeby aż tak mocno się nie podnosiła, bo nie jest jeszcze przecież sztywna...
Mała po zaśnięciu przed 22 ostatnio zaczęła nam się budzić o 2:30 :baffled: gdzie zawsze budziła się po 5.. mam nadzieję, że szybko znowu jej się to przestawi i da rodzicom spać :tak::-D


Pochwalę się jeszcze moją Zuzanką ;-)
Zobacz załącznik 154825
Zobacz załącznik 154826
Zobacz załącznik 154827
Zobacz załącznik 154829
Zobacz załącznik 154830
Zobacz załącznik 154831
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana....

Daruś zrobił dziś mamuni niespodzianke i dał pospać-zanoł o 20 a wstał o 8:happy2:

Anetka-gratuluje prawka:-)

Polna-podeślij mi ciut tego rosołku bo smaczka zrobiłaś:sorry2:

Pola-mmm aqua park....zazdroszcze.....ja nic podobnego u siebie nie mam.....
 
polna - Aha... może i pyszna ale ja tam sałatek nie jadam.

anetka - Też dobry sposób, no tylko ja u siebie w łazieńce wanny nie mam.
A córcia rośnie jak na drożdzach, fajnie wygląda z tym misiem na ostatnim zdjęciu.
 
Jestem wykończona.Adas prawie całą noc nie spał. Nie wiem co mu jest. Nie ma kolki,kupke zrobił rano a ciągle się wierci, nie moze zasnąć i płacze.Jak juz zasnie to na bardzo krótko. zawsze noce miał w miare spokojne. Nie wiem jak mu pomoc.
Ostatnio go przechwaliłam z grzecznością. Nie wiem czemu jak jedziemy do teściów-to jest z niego aniołek a jak wracamy tylko do domu to wiecznie zmierzły jest. Moze przyzwyczaił się do tego,ze wokoł wiele osób i rodzice mu juz nie wystarczają.
Nie wiem co robić-przeciez sie tam nie przeprowadze.
Chce byc we własnym domu,ale po kilku dniach mam juz dosc i marze o chwili spokoju.
Nie wiem co mam zrobic???
 
hej dawno nie pisałam. :) u nas ok. ;P Luska rośnie postaram się pisać częściej . Mam remont mieszkania i dlatego tak rzadko się udzielam. I widzę że coraz więcej nowych mam. ;] Gratulacje :tak:
 
mamaola dziękuję :-) Fajną niespodziankę Ci Daruś zrobił :-p też bym chętnie tyle pospała ;-)

panistepelek a no chyba że tak, mi na początku też było ją tak ciężko myć, bo po cesarce to brzuch bolał i ciężko było się nachylać do małej :-p

lenka87 a może było mu duszno? u nas taka duchota, że już się przyzwyczaiłam, że Zuza przez to marudzi

Maagda_ z Łucji to już pewnie duża dziewczynka ;-) już prawie 5 miesięcy, jak ten czas szybko leci... :tak:
 
I my się meldujemy.
Za mną ciężki okres, bo Julci wychodził ząbek i strasznie cierpiała. Na szczęście już się wszystko uspokoiło i wróciło do normy.
W niedzielę wyjeżdzamy na tydzień do Krynicy Morskiej na urlop. Już się doczekać nie mogę. :-)
 
ja juz obiad zrobilam , Ala juz rosolek zjadla i oglada bajki na Mini Mini :happy2: heh musze jeszcze zrobic surowke do obiadu i bedzie dobrze :tak:aha no i chyba opetala mnie jakas mania plackow bo dzis zrobilam napoleonke z herbatnikow :-D mmmhhhh zapach w calym domu tak sie rozniosl ale trzeba ciut poczekac :tak: nawet Ala mi pomagala przy masie , tak sie rozkrecila w pomaganiu ze do miksera wrzucila mi 2 cale surowe jajka :szok::-D

mamaola to ladnie dareczek dzis spal :tak: no nie mow ze nie ma w Warszawie czy okolicy aqua parku ? :confused: a rosolek wyszedl naprawde smaczny - zapraszam :tak::-p

anetka sliczna masz coreczke ;-)no ale widze ze dala wam w kosci w nocy :-p
co do wagi to zbytnio sie nie martw :tak: z Ali tez byl taki klocuszek i miala ogromniasty brzuszek :-) teraz juz takiego brzuszka nie ma :tak:
Dzieci jak koncza roczek staje im wage w miejscu nawet do pol roku i Ala wlasnie przez prawie pol roku miala non stop taka sama wage ;-)
z wanienka to robilam to samo :tak:

Lenka nie wiem co Ci doradzic , moze to tylko taka jedna noc byla :sorry2:
 
reklama
Witajcie. Przepraszam, że tak mało się udzielam ostatnio. Jakoś nijako się czuje, zmęczona jestem, mamy małe problemy finansowe.
Witam nowe Mamusie.
Mycie pod prysznicem jest rzeczywiście wygodne.
Gratuluję prawka.
Może Adasiowi rzeczywiście za gorąco, Lena?
Miłego dzionka! :*
 
Do góry